×
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window

Kutitë e sirtarëve janë të bukura dhe të thjeshta në dukje , i trashë në material,rezistente ndaj konsumit, rezistente ndaj presionit, and humanized

in design.Their smooth lines make people look comfortable and enhance the ornamental value of products.

Detaje të produkteve Reagime tani

Ne ofrojmë cilësinë më të mirë, cilësinë më të mirë, paketimi më i përsosur i produktit për shefin e menaxhimit më të zgjedhur në treg, në mënyrë që produktet tuaja të marrin filmin dhe kujdesin më të përparuar, kështu që paketimi Ouhai është absolutisht zgjedhja juaj më e mirë, por edhe partneri juaj më intim.Fundi i jetës, por shpirti nuk do të bjerë kurrë, tani lejo që Ouhai të ndezë punën dhe jetën tënde dhe të zbatojë standardet e tua më të rrepta, për t'ju siguruar paketim super të përsosur të cilësisë.

Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
përdorim Gift Pastry Packaging Box For Food or Chocolate
material Bordi i Fildishtë(250G,300G, 350G),Letër arti(128G, 157G, 200G, 250G, 300G),Bord dupleks me shpinë gri(250G, 300G, 350G,400G),Letër gri(250G, 300G, 350G, 400G),Letër artizanale(100G, 120G, 150G, 200G, 250G, 300G),Letër e valëzuar
Ngjyrë Pantone (PMS) me ngjyra, si dhe shtypja CMYK
Makinë printimi Makinë prerëse, Makinë për shtypje ofset, makine petëzimi, makinë vulosje e nxehtë, Makine UV etj
Procesi i shtypjes Shtypje ofset, shtypja e ekranit të mëndafshit, shtypje uv
Mbarimi Lustrim me shkëlqim, Petëzim me shkëlqim, Petëzim mat, UV, Vulosje e nxehtë prej ari, Vulosje argjendi e nxehtë, embossing, Dembosje etj
dizajni Të personalizuara
madhësi Të personalizuara
mostër Falas për mostrën e aksioneve
Koha e Plumbit mostër 5 te 7 ditë,prodhime masive 10 te 15 ditë
pagesë Paypal,T / T,Kartë Krediti,L / C,D / P,D / A,Western Union
paketim Çantë e papërshkueshme nga uji,Kartoni standard i eksportuar
Shipping Deti,ajrore ose shprehin

These are our main advanced production process to make the high quality products for you.
With excellent design, high-performance development and efficient production capacity to meet the demand of buyers.
We always pay attention to the design, raw materials, and quality for any product. Our products are 100% made in Guangzhou from the beginning to the very end.

Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

1. Guangzhou Manufacturer
2. Printim i personalizuar OEM / ODM & Paketat
3. Kërkimi ose Dizajni juaj është gjithmonë i mirëpritur!
4. Çmimi është vetëm për referencë!
5. Ne preferojmë të krijojmë një Marrëdhënie Afatgjatë të Biznesit me ju! CONTACT US!

 

pse na zgjodhet ne

1. Fabrika jonë është themeluar në 2004. Ne jemi një prodhues me përvojë 15-vjeçare shtypi dhe një nga ndërmarrjet e shquara të shtypjes në Kinë.
2. "Produkte cilësore, Shërbime të shkëlqyera, Çmimi konkurrues dhe dorëzimi i shpejtë" është parimi ynë i menaxhimit.
3. OEM pranuar : Ne mund të prodhojmë ndonjë nga dizajnin tuaj.

 

Tregu ynë kryesor nga Amerika e Veriut, Europa Perëndimore, Amerika Jugore, Europa Lindore, Azi, i brendshëm.
Lulëzon sfidat dhe inkurajimin për të qenë një grup më i mirë në shërbimin e nevojave të klientit tonë.
bashkërendim, bashkëpunimi, komunikime të mira dhe kultura e ndërmarrjeve të inovacionit krijues.

1.Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2.Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3.Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. Ne mirëpresim përzemërsisht të gjithë klientët e rinj dhe të vjetër që vijnë duke vizituar kompaninë e paketimit Ouhai!

Ouhai Printing is a direct manufacturer, me para-shtypjen më të përparuar, shtypje, pajisjet dhe teknikat pas shtypjes.

Produktet tona kryesore janë kuti dhuratash, veçanërisht kuti bizhuterish të hollë, kuti stoli, kuti për dhurata letre, kuti kartoni, kuti letre, kuti kartoni, kuti çokollate, e liquid box,kuti e valëzuar, kuti paketimi, paketim letre, qese letre, qese dhuratash,dhe qese pazar,kutia e orës, kuti kozmetike, kuti parfumi, etj. High quality and strict QC is our principle and our culture. 80% of our workers are over 10 years experiences.

Our sales are well trained and professional enough to provide our best service. Our goal is to supply high quality, attractive and economic package solutions.

1. Ne mund të kënaqim të gjitha kërkesat tuaja, siç është dhënia e këshillave për produktet e reja, duke ju treguar fotot për produktin, dhe dërgoni disa mostra nëse nevojat e klientit.
2. Të mirëpritur për të dërguar stafin tuaj për kontrollimin e produkteve tuaja, dhe ne mund të sigurojmë një makinë për të marrë stafin tuaj nga kudo që janë.

*Dizajn i shkëlqyeshëm si kërkesë e klientit
*Ekipi i teknologjisë së profesionit për të zgjidhur të gjitha problemet e shkathtësisë
*Kontroll i kujdesshëm i cilësisë para transportimit
*Prodhuesi OEM, Shtypja e kompensuar
*Zotëroni ndërtesën e fabrikës dhe makineritë për ta bërë çmimin konkurrues

Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window-ouhaipackaging

1. Ne do t'ju mbajmë në kontakt në 24 orë, dhe ne gjithashtu do të mbajmë lidhje për pyetje të mëtejshme.
2. Ne do t'ju informojmë pasi të marrim pagesën, dhe ne e mbajmë pagesën si një llogari kredie derisa klientët tanë të jenë të kënaqur me produktin dhe shërbimin tonë.

Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window-ouhaipackaging

1.Packed by kraft paper or packed by kraft paper with pallet;
2.Bundle pack, bulk pack;
3.Packed by warpping film;
4.Packed by master carton;
5.According to clients' requirements;

1.Cila është diapazoni i produkteve tuaja?
Ne prodhojmë Paketimin e Kuti Plastike Shtypëse, Pako Kuti letre e punuar me dorë,Pastroni sirtarin e flluskave,Paketë flluskash Clamshell etj. Mirë se vini të na kontaktoni për të ditur më shumë detaje.

2. A jeni prodhues?
po. Ne kemi qenë në ofrimin e zgjidhjeve profesionale në industrinë e shtypjes dhe paketimit 10 vjet.

3. A keni produkte të aksioneve për të shitur?
po, Sidoqoftë, në shumicën e rasteve, ne punojmë në urdhërat OEM. Kjo do të thotë që produktet tuaja mund të personalizohen për sa kohë që ju na jepni informacionin e prodhimit në detaje.

4. Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një vlerësim?
- Madhësia e produkteve (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
- material
- Printimi i ngjyrave
- sasi
- Nese eshte e mundur, ju lutemi siguroni gjithashtu fotografi ose skica të dizajnit për kontroll.

5. Kur krijojmë vepra arti, cili format është i disponueshëm për shtypje?
-Ato të përdorura zakonisht: PDF, CDR, AI, PSD.
-Madhësia e rrjedhjes së gjakut: 3-5mm.

6. Sa ditë do të mbarojnë mostrat? Po në lidhje me prodhimin në masë?
-Në përgjithësi, 2-3 ditë për marrjen e mostrave
-Koha e drejtimit të palosjes së kutisë së kraft do të varet nga sasia, arti i prodhimit, etj.

7. A mund të marr SHEMBULL FALAS?
-po. Ne mund t'ju dërgojmë shembull falas të aksioneve ; mostra e personalizuar nuk është FALAS.

8. Si i dërgoni produktet e gatshme?
-Nga deti
-Me aeroplan
-Nga korrierët, TNT, DHL, FEDEX, UPS, etj.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI