• shtëpi
  • produkt
  • Qese letre
  • Dhuratë me çmim të lirë me çmim të lirë Luksoze me dhuratë të famshme për markë luksoze Qese letre për blerje të shtypura me logon tuaj
×
Wholesale Cheap Price Luxury Famous Brand Gift Custom Printed Shopping Paper Bag With Your Own Logo
Wholesale Cheap Price Luxury Famous Brand Gift Custom Printed Shopping Paper Bag With Your Own Logo
Wholesale Cheap Price Luxury Famous Brand Gift Custom Printed Shopping Paper Bag With Your Own Logo
Wholesale Cheap Price Luxury Famous Brand Gift Custom Printed Shopping Paper Bag With Your Own Logo
Wholesale Cheap Price Luxury Famous Brand Gift Custom Printed Shopping Paper Bag With Your Own Logo
Dhuratë me çmim të lirë me çmim të lirë Luksoze me dhuratë të famshme për markë luksoze Qese letre për blerje të shtypura me logon tuaj

Qese letre janë përdorur gjerësisht për Pazar, veshje,dhuratë,Promovimi,reklamat,suvenir. Për opsionin material, Ne kemi Letër Arti, Letër Kraft, Letër e veshur, Bordi i Fildishtë, Letër specialiteti.

Detaje të produkteve Reagime tani

Parametrat e produkteve

material Letër arti, Letër Kraft, Bordi i Fildishtë, Bordi dupleks, Letër specialiteti
Ngjyrë CMYK / Ngjyra Pantone
madhësi Përshtatur në bazë të kërkesave tuaja
Trashësia 150gsm, 210gsm, 250gsm, 300gsm ose me porosi
Mbarimi i sipërfaqes Laminimi me shkëlqim / mat, Petë e nxehtë ari / argjendi, Embossing / Debossing, Spot UV, Duke u zhdukur etj
Metoda e shtypjes Shtypi në ekran / Printim i ofertës / Flexo Printing
Llojet e trajtimit Trajtimi i shiritit, Trajtimi i litarit PP, Doreza pambuku, Grosgrain Handle, Doreza najloni, Dorezë letre e përdredhur, Doreza e letrës së sheshtë, Vetë-Prerë Handle ose Përshtatur
tipar i fortë, Eko-miqësore, I fortë, riciklueshme
Formati i veprave të artit Formati AI / CDR / EPS / PDF
Kontrolli i cilësisë Pajisje të përparuara, nga materiali në përpunim, kontrollohet dhe gjurmohet rreptësisht në çdo hap
Metoda e transportit Nga Deti / Ajri / Express
Koha e mostrës 1-2 ditë

 

Madhësia e rregullt

Madhësia e rregullt për referencën tuaj (Gjerësia * Thellësia * Lartësia)

Madhësia e vogël(mm) Mase mesatare(mm) Madhësia e madhe(mm) Madhësi ekstra e madhe(mm)
110*50*190 190*90*320 300*130*415 435*130*540
120*60*195 220*100*275 310*130*415 350*150*440
160*80*250 205*100*255 320*140*450 440*160*480
180*80*200 250*110*300 305*150*405 460*140*490
180*80*250 260*110*415 280*130*350 440*140*540

vërejtje: Kjo tabelë vetëm për referencë, ne mund të bëjmë çdo madhësi për ju.

 

detajet e produktit

Aplikacion
Logo qese letre me porosi të aplikueshme për blerje, veshje,dhuratë,Promovimi,Reklamuar dhe Suvenir.

WZgjedhni Na?
1. Shitje direkte të fabrikës me çmim konkurrues
2. 15vjet përvojë prodhimi
3. Ekipi profesional i dizajnit për t'ju shërbyer
4. Të gjitha prodhimet tona janë përdorur nga materiali më i mirë
5. Certifikata SGS ju siguron cilësinë tonë të mirë
6. Katër makinat e marrjes së mostrave sigurojnë kohën më të shpejtë të plumbit të mostrës,vetëm1 ~ 2 ditë.

 

Paketimi dhe Transporti
1. Paketimi individual: letër qese poli / mbështjellëse / letër provë uji; Vendosni ose ndani mbrojtjen
2. Kuti kartoni eksportimi me 5 shtresa me cilësi më të mirë ose Paketimi i Jashtëm i Përshtatur për Paperanta letre për dorëzimin e ushqimit;
3. Paketim i ngurtë paletë plastike me mbështjellës filmi dhe rrip paketimi
4. Madhësia e kartonit: Përshtatur ose bazuar në peshën dhe vëllimin aktual.

 

FAQ

Q: Mund ta shtypni atë si modelin dhe logon time?
A: po,ne mund të shtypim cilindo sipas kërkesave tuaja, thjesht ju lutemi na tregoni idenë tuaj ose na dërgoni përmbajtjen tuaj të shtypjes.

Q: Kur mund ta marr çmimin?
A: Zakonisht ne citojmë brenda 24 orë pasi kemi marrë kërkesën tuaj.

Q: Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
A: Pas konfirmimit të çmimit, ju mund të kërkoni për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
Mostra bosh është e lirë të kontrollojë strukturën dhe materialin,nëse nuk e keni mendjen ta mbani postën.
Për rregulloje mostrat e shtypura, do të ngarkojmë $30-$100 për të mbuluar koston në film&shtypje.
Pas mostrës së paguar dhe skedari i projektimit u konfirmua,duhet 3-5 ditë për të bërë mostrën, dhe 4-7 ditë për të transportuar nga Express.

Q: Whatfarë lloj skedaresh pranoni për shtypje?
A: AI, PSD, CDR, Format PDF.

Q: A mund të bëni modelin për ne?
A: po. Ne kemi një ekip profesional me përvojë të pasur në projektimin dhe prodhimin. Thjesht na tregoni idetë tuaja dhe ne do t'ju ndihmojmë për të realizuar idetë tuaja në produkte të përsosura.

Q: Po në lidhje me kohën kryesore për prodhimin në masë?
A: me ndershmëri, kjo varet nga sasia e porosisë dhe sezoni ku vendosni porosinë. Normalisht 7-15 ditë më shumë se 10000 copë.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI