×
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products

The mailer box surface finished is in matte/glossy lamination. We can gold/silver hot stamping, vend UV, embossing logo etc in your requirements. About the size of boxes, as we accept customize products. We will give you professional suggestion when we know the products you are going to pack in the box. The corrugated paper box can be used in gift, clothing, pazar, cosmetics, pizza packaging etc. Not only the price is competitive and favorable, but also they are Eco-friendly.

Detaje të produkteve Reagime tani

Ne përqëndrohemi në ndërtimin e materialeve të reja dhe teknologjisë inovative,aplikuar në paketim &fushat e shtypjes. Ne vendosëm standardet tona për dizajn ,paketim, korrekturë bocash, shtypje, standardi detyrues dhe logjistik; ne kishim pajisje të makinerive profesionale të përpunimit të shtypjes të rangut më të lartë;ne kombinuam ndërmarrjen më të shkëlqyeshme të shtypjes, vendosi bashkëpunimin më të mirë me ta.So,zgjidhni ne ,you choose the most professional & experienced manufacturer.

Shërbimi OEM,ODM ose e personalizuar
material CCNB Duplex board with grey back
SBS white card paper
Letër arti
Kraft Card
Flaut F
Dhe fyelli
Flaut B
Flaut EE,Përmbytje AB
Pre-printing Designing
CTP
shtypje Shtypja e kompensuar:CMYK,Pantone Maximize 6 ngjyra
Flexo graphic Printing:Pantone Maximize 6 ngjyra
Procesi i përfunduar Lustrim ujor me shkëlqim
Lustrim mat
Veshje UV
Sport UV
Gloss petëzimi i filmit plastik
Matt plastic film lamination
Kalendari
Foil stamping
embossing
Certifikata SGS,Rosh,ISO9001, ISO14001
paketim kraft paper wrap,shrink warp,paleta letre
Logjistike nga ajri ose nga deti

Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

 

Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

 

Teknika e Prodhimit

Llojet e valëzimit Sasia e valëzimit / 30cm Lartësia e valëzimit
A 342 ± 4.68 4.8 mm
B 502 ± 2.57 2.7 mm
C 402 ± 3.57 3.7 mm
D 922 ± 1.4~ 1.6 mm
E 942 ± 1.4~ 1.6 mm
F 962 ± 1.1~ 1.2 mm
G 125 0.5mm

1.Free Sample
2.12 years’ experience, We are the manufacturers
3.Experienced Staff, Professional Service
4.Small Orders Accepted / customized artwork accepted
5.Professional designer, supply free design service
6.High quality, best price, dorëzimi i shpejtë
7.Will have big disount if customer's order reach 10000pcs

Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products-ouhaipackaging

Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products-ouhaipackaging

Customers Reviews:
1. Awesome service! Coordination was quick and quality products! ——Karla Gonzales
2. Thank you so much! I love my pouches for my jewelry! They turned out perfect! I will be recommending your company and be ordering again in the future. ——Francine Bogumil
3. The goods are both excellent in quality and reasonable in price.we hope we can have long-term cooperation. ——Ann Rice
4. Good ware - Friendly and patient customer service. Will order again.. ——Ulrike Raasch
5. We are satisfied with your products. ——Sakula Matata
6. We are satisfied with your products. ——Franky Jone

1.Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2.Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3.Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. Ne mirëpresim përzemërsisht të gjithë klientët e rinj dhe të vjetër që vijnë duke vizituar kompaninë e paketimit Ouhai!

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 5600 metra katrorë, të pajisur me pajisje të përparuara të prodhimit vendas dhe forcë teknike të klasit të parë, ka të trajnuar mirë 100 punëtorët, stafi menaxhues i 15 njerëzit, 20 personeli teknik. Ne furnizojmë të paktën 3 herë QC para transportit.

China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Carton Mailer Recycled Paper Box-ouhaipackaging

1. Ne mund të kënaqim të gjitha kërkesat tuaja, siç është dhënia e këshillave për produktet e reja, duke ju treguar fotot për produktin, dhe dërgoni disa mostra nëse nevojat e klientit.
2. Të mirëpritur për të dërguar stafin tuaj për kontrollimin e produkteve tuaja, dhe ne mund të sigurojmë një makinë për të marrë stafin tuaj nga kudo që janë.

China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Carton Mailer Recycled Paper Box-ouhaipackaging

1. Ne do t'ju mbajmë në kontakt në 24 orë, dhe ne gjithashtu do të mbajmë lidhje për pyetje të mëtejshme.
2. Ne do t'ju informojmë pasi të marrim pagesën, dhe ne e mbajmë pagesën si një llogari kredie derisa klientët tanë të jenë të kënaqur me produktin dhe shërbimin tonë.

Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products-ouhaipackaging

1. Kuti e paketuar nga kuti kartoni master
2. Bundled by brown craft paper; me paleta
3. Kuti kartoni të bashkuar nga letra artizanale kafe; direkt në 20GP; 40Enë me seli
4. Kutia e mbështjellë me film tkurrës me paletë
5. Ngarkuar nga kontejneri FCL / LCL

1.Q: A jeni prodhues apo kompani tregtare ?
A: 100% fabrikë + 10 vjet + 5600 metra katrorë.

2.Q: Mund të pranoni OEM ose ODM?
A: po, thjesht duhet të na dërgoni modelin tuaj, ne do të ofrojmë kuotimin tonë më të mirë brenda 24 orë.

3.Q: A jepni mostra? A është falas?
A: Shembulli ekzistues falas, mund të dorëzojë menjëherë. Mostra e personalizuar ka nevojë për pagesë të mostrës, do të përfundojë brenda 3-7 ditëve. Kostoja e transportit do të jetë në anën tuaj.

4.Q: A mund të bëni modelin për ne?
A: po, Ne kemi një ekip profesional që ka përvojë të pasur në hartimin e produkteve të letrës.

5.Q: Whatfarë lloj formati skedari arti duhet të ju ofroj për shtypje?
A: PDF,AI,CDR,PSD,qerpiç,IDraw kryesore, etj.

6.Q: Si mund të siguroni inspektimin e cilësisë?
A: Në procesin e porosisë,ne kemi standarde inspektimi para dorëzimit dhe do t'ju ofrojmë fotografitë.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI