×
Sliding Open Drawer Box Men and Women’s Underwear Box Paper Folding Clothes Package
Sliding Open Drawer Box Men and Women’s Underwear Box Paper Folding Clothes Package
Sliding Open Drawer Box Men and Women’s Underwear Box Paper Folding Clothes Package
Sliding Open Drawer Box Men and Women’s Underwear Box Paper Folding Clothes Package
Sliding Open Drawer Box Men and Women’s Underwear Box Paper Folding Clothes Package
Sliding Open Drawer Box Men and Women’s Underwear Box Paper Folding Clothes Package

Product quality assurance, with a product license. once the goods has quality issue ,pls contact us for compensation in a week .

professional service team and technical team

Detaje të produkteve Reagime tani

According to the customer's requirements, OEM&ODM service to customers around the world
with over ten years of manufacturing experience in this industry

Sliding Open Drawer Box Men and Women's Underwear Box Paper Folding Clothes Package
detajet e produktit 1.tipar: Fashion,cilesi e larte
2.material: Durable grey board,Letër arti.
3.madhësi: Customizing is welcome
4.Ngjyrë: Çdo ngjyrë është në dispozicion
5.Logon&dizajni: Përshtatja ose myku ynë
6.shtypje: embossing,vulosje,Veshje UV ,etj
7.paketim: 1copë në polica,10-35copë në 5 flute corrugated carton
8.Pesha: Bazuar në madhësinë & material,trashësia
Informacioni i blerjes 9.Porosia minimale: 1000copë
10.Koha e mostrës 2-3 dite pune.
12.Koha e plumbit 15-25 days after confirmed the order,and based on the QTY
11.pagesë Të përgjithshme marrin T / T. pagesa të tjera gjithashtu mund të diskutohen.
12.Çmimi i njësisë FOB Shanghai, (also can CIF Desitination)

Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

1) Për të siguruar propozime të dizajnit të paketimit profesional
Ne kemi dizajnerët tanë për të ofruar zgjidhje paketimi për klientët. Na tregoni se çfarë ju nevojitet, dhe ne mund t'ju ofrojmë propozime dhe këshilla praktike.

2) Të Bëni Mostra për Testimin dhe Miratimin e Konsumatorëve Para Prodhimit
Për klientët e rinj, ne do të ngarkojmë koston themelore të materialit për marrjen e mostrave. Por për klient të rregullt,
marrja e mostrave do të jetë falas.
Ne premtojmë që për secilën mostër, koha e plumbit do të kontrollohet në 7 dite pune.

3) prodhim
Para dorëzimit, QC ynë do të kontrollojë të gjitha detajet, përfshirë cilësinë, quantity and
packing for ensuring the goods customers receive will be in perfect conditions.

4) Dorëzimi
Ne kemi punuar me disa përcjellës, who offer us preferential prices
for more than 5 vjet. Me këtë avantazh, me siguri ne mund të kursejmë buxhetin tuaj.

 

pse na zgjodhet ne

100% Pagesë e sigurt
Ne jemi furnizuesi Verifiko ari për 10 Viti, ju mund të paguani Për Alibaba Trade Assurance, Pasi të keni marrë ngarkesën, atëherë konfirmoni Pagesën, Pas kësaj ne i marrim paratë tuaja nga Alibaba.
100%Kontrolli i cilësisë
1 duke përdorur 2 Gjermania 5 Makinë shtypi me ngjyra Heidelberg
2 Secili 5 Marrja e mostrave nga shtypja
3 Secili 15 Marrja e mostrave nga petëzimi
4 3% Marrja e mostrave në prodhimin masiv
100% Shpërndarje në kohë
Kur Vendosni porosinë, U mund të aplikoni Vizualizimin e Prodhimit, Çdo javë na duhet të sigurojmë procesin e prodhimit për Alibaba, Dhe u kontrolloni situatën e prodhimit

 

Tregu ynë kryesor nga Amerika e Veriut, Europa Perëndimore, Amerika Jugore, Europa Lindore, Azi, i brendshëm.
Lulëzon sfidat dhe inkurajimin për të qenë një grup më i mirë në shërbimin e nevojave të klientit tonë.
bashkërendim, bashkëpunimi, komunikime të mira dhe kultura e ndërmarrjeve të inovacionit krijues.

1.Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2.Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3.Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. We cordially welcome all the new and old customers come visiting Ouhai packaging company!

Machines Me shume se 38 machines, mainly imported from Germany. Japan and US.
Wide

Produktet

printing on all material, all kind of displays, for your indoor/outdoor advertising, promotion and exhibition packaging products
Dorëzimi Large scale factory and reliable workers, as your virtual manufacturer in China with high effective capacity every day.
Color correct The most professional color checking tools and Auto machine from Germany
Lab

verification

lab test to verify the material for product’s reliability
Our promise Any problem you met with the product,you can delivery back free. we will give your reply immediately

1. Ne mund të kënaqim të gjitha kërkesat tuaja, siç është dhënia e këshillave për produktet e reja, duke ju treguar fotot për produktin, dhe dërgoni disa mostra nëse nevojat e klientit.
2. Të mirëpritur për të dërguar stafin tuaj për kontrollimin e produkteve tuaja, dhe ne mund të sigurojmë një makinë për të marrë stafin tuaj nga kudo që janë.

*Dizajn i shkëlqyeshëm si kërkesë e klientit
*Ekipi i teknologjisë së profesionit për të zgjidhur të gjitha problemet e shkathtësisë
*Kontroll i kujdesshëm i cilësisë para transportimit
*Prodhuesi OEM, Shtypja e kompensuar
*Zotëroni ndërtesën e fabrikës dhe makineritë për ta bërë çmimin konkurrues

Sliding Open Drawer Box Men and Women’s Underwear Box Paper Folding Clothes Package-ouhaipackaging

1. Ne do t'ju mbajmë në kontakt në 24 orë, dhe ne gjithashtu do të mbajmë lidhje për pyetje të mëtejshme.
2. Ne do t'ju informojmë pasi të marrim pagesën, dhe ne e mbajmë pagesën si një llogari kredie derisa klientët tanë të jenë të kënaqur me produktin dhe shërbimin tonë.

Sliding Open Drawer Box Men and Women’s Underwear Box Paper Folding Clothes Package-ouhaipackaging

1. FedEx/DHL/UPS/TNT for samples, Derë më derë,

2. By Air or by Sea for batch goods, për FCL; Aeroporti / Porti i pritjes,

3. Customers specifying freight forwarders or negotiable shipping methods!

4. Koha e dërgimit:after confirmed the payment, 3-4 days by Air,15-25 days by sea.

1.Cila është diapazoni i produkteve tuaja?
Ne prodhojmë Paketimin e Kuti Plastike Shtypëse, Pako Kuti letre e punuar me dorë,Pastroni sirtarin e flluskave,Paketë flluskash Clamshell etj. Mirë se vini të na kontaktoni për të ditur më shumë detaje.

2. A jeni prodhues?
po. Ne kemi qenë në ofrimin e zgjidhjeve profesionale në industrinë e shtypjes dhe paketimit 10 vjet.

3. A keni produkte të aksioneve për të shitur?
po, Sidoqoftë, në shumicën e rasteve, ne punojmë në urdhërat OEM. Kjo do të thotë që produktet tuaja mund të personalizohen për sa kohë që ju na jepni informacionin e prodhimit në detaje.

4. Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një vlerësim?
- Madhësia e produkteve (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
- material
- Printimi i ngjyrave
- sasi
- Nese eshte e mundur, ju lutemi siguroni gjithashtu fotografi ose skica të dizajnit për kontroll.

5. Kur krijojmë vepra arti, cili format është i disponueshëm për shtypje?
-Ato të përdorura zakonisht: PDF, CDR, AI, PSD.
-Madhësia e rrjedhjes së gjakut: 3-5mm.

6. Sa ditë do të mbarojnë mostrat? Po në lidhje me prodhimin në masë?
-Në përgjithësi, 2-3 ditë për marrjen e mostrave
-Koha e drejtimit të palosjes së kutisë së kraft do të varet nga sasia, arti i prodhimit, etj.

7. A mund të marr SHEMBULL FALAS?
-po. Ne mund t'ju dërgojmë shembull falas të aksioneve ; mostra e personalizuar nuk është FALAS.

8. Si i dërgoni produktet e gatshme?
-Nga deti
-Me aeroplan
-Nga korrierët, TNT, DHL, FEDEX, UPS, etj.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI