×
Recycled materials zip lock peel off closure custom mailer boxes with custom gold embossed logo
Recycled materials zip lock peel off closure custom mailer boxes with custom gold embossed logo
Recycled materials zip lock peel off closure custom mailer boxes with custom gold embossed logo
Recycled materials zip lock peel off closure custom mailer boxes with custom gold embossed logo
Recycled materials zip lock peel off closure custom mailer boxes with custom gold embossed logo
Recycled materials zip lock peel off closure custom mailer boxes with custom gold embossed logo
Materialet e ricikluara bllokohet me zinxhir zhvishet mbyllja e kutive postare me porosi me logo të zbukuruar me ar

Ouhai e respekton"Cilësia e parë, reputacionin mbi të gjitha" si parim ynë,ofron shërbim falas për një dizajn falas dhe nënshkruan kontratë të garantuar me cilësi me klientin,shumë të mirëpritur të porositni markën tuaj me ne.

Detaje të produkteve Reagime tani

Teknologji me përvojë & ekipi pas shitjes, e cila mund t'ju ndihmojë të zgjidhni problemet në zgjidhjen e paketimit, dizajni, etj. 24h shërbim online,shërbimi i kënaqur mund t'ju ofrohet në çdo kohë. Koha e shpejtë e dorëzimit. 5 ditë për mostrat e personalizuara dhe 10 ditë për prodhimin me shumicë. Mostrat e aksioneve janë pa pagesë.

Artikulli Materialet e ricikluara bllokohet me zinxhir zhvishet mbyllja e kutive postare me porosi me logo të zbukuruar me ar
H.S. kod 481910000
material Letër kraft,Tabelë letre, Letër arti,Bordi i valëzuar,Letër e veshur, etj
madhësi(L * W * H) Prano zakonin
Ngjyrë Shtypje lito CMYK, Shtypje me ngjyra Pantone, Shtypja flexo dhe shtypja UV si kërkesa juaj
Përfundimi i përpunimit Llak me shkëlqim / mat, Lustrim me shkëlqim / Matt, Vulosje fletë ari / argjendi, Spot UV, Të stampuar, etj.
përdorim paketim, Shipping, etj.
Tarifa e mostrave Mostrat e aksioneve janë falas
Koha e plumbit 5 ditë pune për mostrat; 10 ditë pune për prodhimin në masë
QC Kontroll i rreptë i cilësisë nën SGS, ISO9001 dhe Intertek.
avantazh 100% prodhues me shumë pajisje të përparuara
Certifikimi ISO9001, SGS FSC etj.

Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

 

Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

 

Teknika e Prodhimit

Llojet e valëzimit Sasia e valëzimit / 30cm Lartësia e valëzimit
A 342 ± 4.68 4.8 mm
B 502 ± 2.57 2.7 mm
C 402 ± 3.57 3.7 mm
D 922 ± 1.4~ 1.6 mm
E 942 ± 1.4~ 1.6 mm
F 962 ± 1.1~ 1.2 mm
G 125 0.5mm

 

1. Fabrika jonë është themeluar në 2004. Ne jemi një prodhues me përvojë 15-vjeçare shtypi dhe një nga ndërmarrjet e shquara të shtypjes në Kinë.
2. "Produkte cilësore, Shërbime të shkëlqyera, Çmimi konkurrues dhe dorëzimi i shpejtë" është parimi ynë i menaxhimit.
3. OEM pranuar : Ne mund të prodhojmë ndonjë nga dizajnin tuaj.

 

Tregu ynë kryesor nga Amerika e Veriut, Europa Perëndimore, Amerika Jugore, Europa Lindore, Azi, i brendshëm.
Lulëzon sfidat dhe inkurajimin për të qenë një grup më i mirë në shërbimin e nevojave të klientit tonë.
bashkërendim, bashkëpunimi, komunikime të mira dhe kultura e ndërmarrjeve të inovacionit krijues.

1.Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2.Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3.Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. Ne mirëpresim përzemërsisht të gjithë klientët e rinj dhe të vjetër që vijnë duke vizituar kompaninë e paketimit Ouhai!

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 5600 metra katrorë, të pajisur me pajisje të përparuara të prodhimit vendas dhe forcë teknike të klasit të parë, ka të trajnuar mirë 100 punëtorët, stafi menaxhues i 15 njerëzit, 20 personeli teknik. Ne furnizojmë të paktën 3 herë QC para transportit.

Recycled materials zip lock peel off closure custom mailer boxes with custom gold embossed logo-ouhaipackaging

1. Ne mund të kënaqim të gjitha kërkesat tuaja, siç është dhënia e këshillave për produktet e reja, duke ju treguar fotot për produktin, dhe dërgoni disa mostra nëse nevojat e klientit.
2. Të mirëpritur për të dërguar stafin tuaj për kontrollimin e produkteve tuaja, dhe ne mund të sigurojmë një makinë për të marrë stafin tuaj nga kudo që janë.

*Dizajn i shkëlqyeshëm si kërkesë e klientit
*Ekipi i teknologjisë së profesionit për të zgjidhur të gjitha problemet e shkathtësisë
*Kontroll i kujdesshëm i cilësisë para transportimit
*Prodhuesi OEM, Shtypja e kompensuar
*Zotëroni ndërtesën e fabrikës dhe makineritë për ta bërë çmimin konkurrues

Recycled materials zip lock peel off closure custom mailer boxes with custom gold embossed logo-ouhaipackaging

1. Ne do t'ju mbajmë në kontakt në 24 orë, dhe ne gjithashtu do të mbajmë lidhje për pyetje të mëtejshme.
2. Ne do t'ju informojmë pasi të marrim pagesën, dhe ne e mbajmë pagesën si një llogari kredie derisa klientët tanë të jenë të kënaqur me produktin dhe shërbimin tonë.

Recycled materials zip lock peel off closure custom mailer boxes with custom gold embossed logo-ouhaipackaging

paketim:Paketimi standard i eksportit,ose paketim të personalizuar sipas kërkesës tuaj
Transportues profesionist i transportit të mallrave

1.moq: 1000copë,sipas dizajnit të kutisë

2.Term tregtar: EXW,FOB.CIF,etj

3.Kushtet e pagesës: 50% depozitë para prodhimit,50% bilanci përpara transportimit të mallrave

4.Koha e dërgimit: 15-20 ditë pune pasi të konfirmoni porosinë

5.paketim: paketimi standard i eksportit

6.Transporti: duke shprehur,ajri,det

7.Tarifa e kampionit: 30-150 USD, sipas modelit të kutisë

8.Koha e mostrës: rreth 3-5 ditë

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI