×
Premium packaging solutions custom mailer box for bedding set
Premium packaging solutions custom mailer box for bedding set
Premium packaging solutions custom mailer box for bedding set
Premium packaging solutions custom mailer box for bedding set
Premium packaging solutions custom mailer box for bedding set
Premium packaging solutions custom mailer box for bedding set
Premium packaging solutions custom mailer box for bedding set

Besides the varying paper weights and types, the type (and number) of fluting must also be considered.At a basic level, a corrugated board is made up of the two liners, plus the single fluting. This is known as a “single wall”board. You can see a diagram indicating this below.However, an additional fluting section – and additional liner, can be added to make what is known as “double wall” or “double walled” material.

Detaje të produkteve Reagime tani

Kutitë e postës janë bërë nga kartoni të valëzuar dhe përdoren gjerësisht në transport dhe paketim. Si për të shmangur konsum të mallrave në procesin e ofrimit të është një problem që duhet të merren parasysh. Ajo ka karakteristikat e performancës së mirë cushioning, peshë e lehtë, firmë, kosto të ulët të operimit paketimit, and can pack a variety of items. Mailer box is the preferred box for packaging and delivery.

Emri i produktit Premium packaging solutions custom mailer box for bedding set
Ngjyrë, Shape and Logo Welcome Customized, Let Your Logo Unique.
material Outer liner: white cardboard, letër e veshur, letër arti,duplex paper,fancy paper,recycled

paper etc.Inner liner: letër e valëzuar, letër kraft, special paper etc.Wide Range for Your Selection.

Mbarimi Glossy or matte lamination, varnish, Veshje UV, gold or silver stamping, vend UV, embossing, debossing,creasing etc.
Aksesorë fjongo,Bow,magnet,Fabric inside,Flocking inside,Foam inside,EVA inside,Blister inside,

Plastic inside,Transparent Window etc.Accept Your Special Demands, Let You Save Time and Worries.

Functions Use for Products packaging,shipping,storage,displaying.
Vepra arti Design files in AI,CDR,Format PDF. Put Your Good Ideal into Reality.
shtypje CMYK full color offset printing,Panton Color.
përdorim dhuratë,craft,ushqim,apparel,këpucë,candy,verë,stoli,elektronik,cellphone,lodër,display,CD, kozmetike,shampoo,LED light etc.Do What You Want, Think What You Care.
madhësi L * W * H (cm)---According to customers' specific request. Make Appointed Size to Match Your Products.
Sample Cost Stock sample available for free.
Sample Time and Bulk Time Sample Time Around 3-5Working Days;Bulk Time Around 8-15Working Days. Our Professional, Your Satisfaction.
moq 1000copë.
Kushtet e pagesës T / T,Western Union, Cash, others can be negotiated.Only 30% Deposit, Make YourFloating Capital More Effective.
Shipping By Air or Sea. If Choose by Air, it is Faster Like You Purchase from Local Market.

Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

 

Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

 

Manufacturing Technique

Types of corrugation Amount of corrugation / 30cm Height of corrugation
A 34±2 4.6~4.8mm
B 50±2 2.5~2.7mm
C 40±2 3.5~3.7mm
D 92±2 1.4~1.6mm
E 94±2 1.4~1.6mm
F 96±2 1.1~1.2mm
G 125 0.5mm

 

1. Our factory was founded in 2004. We are a manufacturer with 15-years printing experience and one of the outstanding printing enterprises in China.
2. "Quality Products, Excellent Services, Competitive Price and Prompt Delivery" is our management principle.
3. OEM Accepted : We can produce any of your design.

 

Tregu ynë kryesor nga Amerika e Veriut, Europa Perëndimore, Amerika Jugore, Europa Lindore, Azi, i brendshëm.
Lulëzon sfidat dhe inkurajimin për të qenë një grup më i mirë në shërbimin e nevojave të klientit tonë.
bashkërendim, bashkëpunimi, komunikime të mira dhe kultura e ndërmarrjeve të inovacionit krijues.

1.Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2.Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3.Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. We cordially welcome all the new and old customers come visiting Ouhai packaging company!

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 5600 metra katrorë, të pajisur me pajisje të përparuara të prodhimit vendas dhe forcë teknike të klasit të parë, ka të trajnuar mirë 100 punëtorët, stafi menaxhues i 15 njerëzit, 20 personeli teknik. Ne furnizojmë të paktën 3 herë QC para transportit.

Premium packaging solutions custom mailer box for bedding set-ouhaipackaging

1. Ne mund të kënaqim të gjitha kërkesat tuaja, siç është dhënia e këshillave për produktet e reja, duke ju treguar fotot për produktin, dhe dërgoni disa mostra nëse nevojat e klientit.
2. Të mirëpritur për të dërguar stafin tuaj për kontrollimin e produkteve tuaja, dhe ne mund të sigurojmë një makinë për të marrë stafin tuaj nga kudo që janë.

*Dizajn i shkëlqyeshëm si kërkesë e klientit
*Ekipi i teknologjisë së profesionit për të zgjidhur të gjitha problemet e shkathtësisë
*Kontroll i kujdesshëm i cilësisë para transportimit
*Prodhuesi OEM, Shtypja e kompensuar
*Zotëroni ndërtesën e fabrikës dhe makineritë për ta bërë çmimin konkurrues

Premium packaging solutions custom mailer box for bedding set-ouhaipackaging

1. Ne do t'ju mbajmë në kontakt në 24 orë, dhe ne gjithashtu do të mbajmë lidhje për pyetje të mëtejshme.
2. Ne do t'ju informojmë pasi të marrim pagesën, dhe ne e mbajmë pagesën si një llogari kredie derisa klientët tanë të jenë të kënaqur me produktin dhe shërbimin tonë.

Premium packaging solutions custom mailer box for bedding set-ouhaipackaging

1.Inner: 100pcs packed in one carton
2.Outer: one carton packed with one waterproof bag.
3. Or as per customers' specific request.

1.Cila është diapazoni i produkteve tuaja?
Ne prodhojmë Paketimin e Kuti Plastike Shtypëse, Pako Kuti letre e punuar me dorë,Pastroni sirtarin e flluskave,Paketë flluskash Clamshell etj. Mirë se vini të na kontaktoni për të ditur më shumë detaje.

2. A jeni prodhues?
po. Ne kemi qenë në ofrimin e zgjidhjeve profesionale në industrinë e shtypjes dhe paketimit 10 vjet.

3. A keni produkte të aksioneve për të shitur?
po, Sidoqoftë, në shumicën e rasteve, ne punojmë në urdhërat OEM. Kjo do të thotë që produktet tuaja mund të personalizohen për sa kohë që ju na jepni informacionin e prodhimit në detaje.

4. Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një vlerësim?
- Madhësia e produkteve (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
- material
- Printimi i ngjyrave
- sasi
- Nese eshte e mundur, ju lutemi siguroni gjithashtu fotografi ose skica të dizajnit për kontroll.

5. Kur krijojmë vepra arti, cili format është i disponueshëm për shtypje?
-Ato të përdorura zakonisht: PDF, CDR, AI, PSD.
-Madhësia e rrjedhjes së gjakut: 3-5mm.

6. Sa ditë do të mbarojnë mostrat? Po në lidhje me prodhimin në masë?
-Në përgjithësi, 2-3 ditë për marrjen e mostrave
-Koha e drejtimit të palosjes së kutisë së kraft do të varet nga sasia, arti i prodhimit, etj.

7. A mund të marr SHEMBULL FALAS?
-po. Ne mund t'ju dërgojmë shembull falas të aksioneve ; mostra e personalizuar nuk është FALAS.

8. Si i dërgoni produktet e gatshme?
-Nga deti
-Me aeroplan
-Nga korrierët, TNT, DHL, FEDEX, UPS, etj.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI