×
Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig
Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig
Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig
Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig
Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig
Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig
Logo Popullore e Zakonshme Paketa e Paketimit të Zgjatur të Flokëve të Njeriut Virgin për Parukë

Product quality improvement and breakthrough - creating peak packaging field, pursuing perfection, challenging the future, creating unlimited packaging products is the highest executive principle that all staff of Ouhai packaging must strictly abide by.

Detaje të produkteve Reagime tani

Ne jemi prodhues të drejtpërdrejtë, me para-shtypjen më të përparuar,shtypje, pajisjet dhe teknikat pas shtypjes.

Produktet tona kryesore janë kuti dhuratash, veçanërisht kuti bizhuterish të hollë, kuti stoli, kuti për dhurata letre, kuti kartoni, kuti letre, kuti kartoni, kuti çokollate, kuti e valëzuar, kuti paketimi, paketim letre, qese letre, qese dhuratash,dhe qese pazar,kutia e orës, kuti kozmetike, kuti parfumi, etj. High quality and strict QC is our principle and our culture. 80% of our workers are over 10 years experiences.

Our sales are well trained and professional enough to provide our best service. Our goal is to supply high quality, attractive and economic package solutions.

material 250gsm art paper, or black cardboard/ special paper
madhësi 30x15x6cm, 30x20x6cm, 33x25x7cm or custom
shtypje CMYK 4 shtypje me ngjyra, or custom
Shkatërrimi i sipërfaqes Me shkëlqim, or matte
Handle fjongo, or custom
përdorim Hair bundles, veshje, gift packaging
moq 1000copë
pagesë Sigurimi i tregtisë, T / T , Paypal, Western union
Koha e plumbit 7-9 workdays
Formë Pillow shape
Volume 2-3 hair bundles or one wig

These are our main advanced production process to make the high quality products for you.
With excellent design, high-performance development and efficient production capacity to meet the demand of buyers.
We always pay attention to the design, raw materials, and quality for any product. Our products are 100% made in Guangzhou from the beginning to the very end.

Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

1) Për të siguruar propozime të dizajnit të paketimit profesional
Ne kemi dizajnerët tanë për të ofruar zgjidhje paketimi për klientët. Na tregoni se çfarë ju nevojitet, dhe ne mund t'ju ofrojmë propozime dhe këshilla praktike.

2) Të Bëni Mostra për Testimin dhe Miratimin e Konsumatorëve Para Prodhimit
Për klientët e rinj, ne do të ngarkojmë koston themelore të materialit për marrjen e mostrave. Por për klient të rregullt,
marrja e mostrave do të jetë falas.
Ne premtojmë që për secilën mostër, koha e plumbit do të kontrollohet në 7 dite pune.

3) prodhim
Para dorëzimit, QC ynë do të kontrollojë të gjitha detajet, përfshirë cilësinë, quantity and
packing for ensuring the goods customers receive will be in perfect conditions.

4) Dorëzimi
Ne kemi punuar me disa përcjellës, who offer us preferential prices
for more than 5 vjet. Me këtë avantazh, me siguri ne mund të kursejmë buxhetin tuaj.

We have professional services and ability to customize your own products. With our own manufacturing factory and R&Ekipi D, we are able to analyze and customize the products suit for all-purpose customer all over the world.

Tregu ynë kryesor nga Amerika e Veriut, Europa Perëndimore, Amerika Jugore, Europa Lindore, Azi, i brendshëm.
Lulëzon sfidat dhe inkurajimin për të qenë një grup më i mirë në shërbimin e nevojave të klientit tonë.
bashkërendim, bashkëpunimi, komunikime të mira dhe kultura e ndërmarrjeve të inovacionit krijues.

1.Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2.Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3.Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. Ne mirëpresim përzemërsisht të gjithë klientët e rinj dhe të vjetër që vijnë duke vizituar kompaninë e paketimit Ouhai!

Machines Me shume se 38 machines, mainly imported from Germany. Japan and US.
Wide

Produktet

printing on all material, all kind of displays, for your indoor/outdoor advertising, promotion and exhibition packaging products
Dorëzimi Large scale factory and reliable workers, as your virtual manufacturer in China with high effective capacity every day.
Color correct The most professional color checking tools and Auto machine from Germany
Lab

verification

lab test to verify the material for product’s reliability
Our promise Any problem you met with the product,you can delivery back free. we will give your reply immediately

 

Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig-ouhaipackaging

Standard packaging is in strong A=A strength core corrugated export shipping carton,weight of each carton is less than 15kg.
Belt packaging for air shipment.
Pallet should be required by client.

1.Cila është diapazoni i produkteve tuaja?
Ne prodhojmë Paketimin e Kuti Plastike Shtypëse, Pako Kuti letre e punuar me dorë,Pastroni sirtarin e flluskave,Paketë flluskash Clamshell etj. Mirë se vini të na kontaktoni për të ditur më shumë detaje.

2. A jeni prodhues?
po. Ne kemi qenë në ofrimin e zgjidhjeve profesionale në industrinë e shtypjes dhe paketimit 10 vjet.

3. A keni produkte të aksioneve për të shitur?
po, Sidoqoftë, në shumicën e rasteve, ne punojmë në urdhërat OEM. Kjo do të thotë që produktet tuaja mund të personalizohen për sa kohë që ju na jepni informacionin e prodhimit në detaje.

4. Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një vlerësim?
- Madhësia e produkteve (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
- material
- Printimi i ngjyrave
- sasi
- Nese eshte e mundur, ju lutemi siguroni gjithashtu fotografi ose skica të dizajnit për kontroll.

5. Kur krijojmë vepra arti, cili format është i disponueshëm për shtypje?
-Ato të përdorura zakonisht: PDF, CDR, AI, PSD.
-Madhësia e rrjedhjes së gjakut: 3-5mm.

6. Sa ditë do të mbarojnë mostrat? Po në lidhje me prodhimin në masë?
-Në përgjithësi, 2-3 ditë për marrjen e mostrave
-Koha e drejtimit të palosjes së kutisë së kraft do të varet nga sasia, arti i prodhimit, etj.

7. A mund të marr SHEMBULL FALAS?
-po. Ne mund t'ju dërgojmë shembull falas të aksioneve ; mostra e personalizuar nuk është FALAS.

8. Si i dërgoni produktet e gatshme?
-Nga deti
-Me aeroplan
-Nga korrierët, TNT, DHL, FEDEX, UPS, etj.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI