Pink Custom Print Logo 3 Ply Corrugated Box With E Corrugated Flute Clothing Shipping Box
Pink Custom Print Logo 3 Ply Corrugated Box With E Corrugated Flute Clothing Shipping Box
Pink Custom Print Logo 3 Ply Corrugated Box With E Corrugated Flute Clothing Shipping Box
Pink Custom Print Logo 3 Ply Corrugated Box With E Corrugated Flute Clothing Shipping Box
Pink Custom Print Logo 3 Ply Corrugated Box With E Corrugated Flute Clothing Shipping Box
Pink Custom Print Logo 3 Ply Corrugated Box With E Corrugated Flute Clothing Shipping Box

Logo e shtypur me porosi rozë 3 Kutia e corruguar me kuti me kutinë e transportimit të rrobave të valëzuara E

Paketimi i letrës së personalizuar. Shërbimi OEM i Ofruar ,Shërbimi i Dizajnit i Ofruar, Etiketa e blerësit e ofruar. Ne mund ta bëjmë kutinë si madhësinë tuaj të personalizuar dhe shtypjen. Projektuesi ynë profesional mund t'ju ndihmojë të modeloni shërbimin.
Cilësi e shkëlqyeshme dhe çmim konkurrues. I njëjti çmim krahason cilësinë, dhe e njëjta cilësi krahason çmimin. Dhe sasia më e madhe, çmimi më konkurrues për ju.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Parametrat e produkteve

emër: kuti postare e kutisë së valvulave me valë të valëzuara me futje flaute
tipar: cilesi e larte, çmimi konkurrues, dizajnit të modës
dimension: cm(L * W * H)/ Sipas kërkesave specifike të klientëve
Logon&dizajni: Përshtatja
material: Bordi i valëzuar: A,B,E,Fyelli F / 90gsm-250gsm
Mbulimi: Bordi i kartonit të bardhë,kartelë e zezë, kartelë ari, karton argjendi: 170gsm-400gsm

Letër arti: 80gsm-350gsm

Letër e veshur:105gsm-400gsm

letër kraft 40gsm-400gsm

Bordi i valëzuar: A,B,E,Fyelli F / 90gsm-250gsm
Mbarimi: shtypje, vulosje e nxehtë, vend UV, embossing,debossing, mat,petëzim me shkëlqim,shkëlqim, Përshtatja
Ngjyrë: çdo ngjyrë në dispozicion
shtypje: CMYK 4 shtypje me kompensim të ngjyrave, Ngjyra pantone,shtypjen në ekran

Përshtatja

Aksesorë: Dorezat,PVC,fjongo,shkumë,EVA,magnet,zbukurime plastike,kadife,etj

 

detajet e produktit

Procesi i porosisë
Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Opsioni i formës së kuti
Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

Efekti i sipërfaqes
Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

Rreth Cilësisë
1. Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2. Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3. Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. Ne mirëpresim përzemërsisht të gjithë klientët e rinj dhe të vjetër që vijnë duke vizituar kompaninëOuhaipackaging!

FAQ

Q: A jeni prodhues?
A: po, ne jemi 100% prodhuesi me më shumë se 15 përvojat e viteve në linjë paketimit.

Q: A keni produkte të aksioneve për të shitur?
A: po,dhe ne gjithashtu pranojmë porosinë OEM / ODM. Të gjitha kutitë e letrës janë të personalizuara me printimin e artit tuaj të dizajnit, dhe nëse nuk e keni modelin, ne kemi dizajner profesional për të hartuar për ju.

Q: Cila është koha e zakonshme e dorëzimit?
A: Normalisht 10 ~ 15 ditë pas konfirmimit të porosisë.

Q: A mund të marr disa mostra?
A: Pas konfirmimit të çmimit, ju mund të kërkoni shembuj për të kontrolluar cilësinë tonë. Ne ofrojmë një mostër të bardhë dhe mostër të shtypur dixhitale falas.

Q: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?
A: Zakonisht, sasia minimale e porosisë tonë është 500 copa për madhësi dhe ngjyrë. Porosia e vogël apo e madhe janë të mirëseardhura!

Q: Cili është çmimi?
A: Ju lutemi na jepni detajet e mëposhtme të qeseve të letrës ose kutive që dëshironi ,atëherë do të mund t'ju citoj saktësisht .
Madhësia e kutisë me formë, material letre, sasia e porosisë, ngjyra dhe dizajni i shtypjes, trajtim sipërfaqësor ose ndonjë kërkesë tjetër për porosi.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI
top