×
New arrival custom matt pink paper packaging corrugated box for mailing
New arrival custom matt pink paper packaging corrugated box for mailing
New arrival custom matt pink paper packaging corrugated box for mailing
New arrival custom matt pink paper packaging corrugated box for mailing
New arrival custom matt pink paper packaging corrugated box for mailing
New arrival custom matt pink paper packaging corrugated box for mailing

4Shtypje kompensimi C HEIDELBERG dhe makinë shtypi 4C KOMORI LITHRONE, Makinë automatike për formimin e kutive, shpërndarje e shpejtë, Ekipi profesional i shitjeve dhe QC sigurojnë cilësi,Mirë se vini OEM dhe ODM, direkt shitje fabrike, 1000copë MOQ

Detaje të produkteve Reagime tani

Mailing box, also name cardboard postal boxes,kuti transporti, aircraft box or delivery box which widely use in packaging for garment, dhuratë, 3c electronic ect. with strong and sturdy. Most of the mailing box are come with E flute corrugated paper coated with 250-300 gsm art paper and there are two colors of E flute corrugated paper- white background & brown. It’s usually in CMYK printing, outside or inside as you want. The surface finished is in matte/glossy lamination. We can gold/silver hot stamping, vend UV, embossing logo etc in your requirements. About the size of boxes, as we accept customize products. We will give you professional suggestion when we know the products you are going to pack in the box. The corrugated paper box can be used in gift, clothing, pazar, cosmetics, pizza packaging etc. Not only the price is competitive and favorable, but also they are Eco-friendly.
Mailing box, good for the express transportation with light, strong protection function for the product. Since it’s a kind of foldable boxes, so save storage space, save products’ package cost with environmentally friendly raw material.

Artikulli New arrival custom matt pink paper packaging corrugated box for mailing
madhësi Sipas kërkesave specifike të klientëve. siç janë: L * W * H në CM ose inç.
Lloji i letrës B-flaut, E-flaut, F-flaut, letër kraft
Trashësia e letrës Fyell: 1-3mm është i realizueshëm
Letër mbuluese: 100gsm-300gsm normale është e zbatueshme
Tipi i produktit Kutia e valëzuar
Përdorimi i produktit Kuti dhurate, Kuti vere, Kuti çokollate, Kuti stilolapsi, Kutia e ushqimit, Kuti çaji, Kutia kozmetike, Kuti karamele, etj.
Ngjyra e printimit 4C (CMYK) & Ngjyra e njollave(ngjyra pantone, PMS #)
Përfundojë sipërfaqe Laminimi me shkëlqim / mat, UV, Vulosja e nxehtë, Embossed / Debossed
Aksesorë magnet, fjongo, EVA, tabaka plastike, sfungjer, lule, Dritarja PVC / PET / PP, etj.
Sende të tjera të shtypura Qese letre, Kutia e letrës, Kutia e valëzuar, Libri për fëmijë, Ngjitëse
moq 1000 Copë
Koha e mostrës 3-5 Ditë
Koha e Prodhimit Masiv 15-30 Ditë
pagesë TT, L / C, MoneyGram, Western Union
Të tjera Ne ofrojmë shërbim me një ndalesë, dizajni, prodhimin dhe paketimin
Cilësia më e lartë, çmimi konkurrues dhe shërbimi i mirë
Shërbimi OEM i ofruar

Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

 

Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

New arrival custom matt pink paper packaging corrugated box for mailing-ouhaipackaging

1) Për të siguruar propozime të dizajnit të paketimit profesional
Ne kemi dizajnerët tanë për të ofruar zgjidhje paketimi për klientët. Na tregoni se çfarë ju nevojitet, dhe ne mund t'ju ofrojmë propozime dhe këshilla praktike.

2) Të Bëni Mostra për Testimin dhe Miratimin e Konsumatorëve Para Prodhimit
Për klientët e rinj, ne do të ngarkojmë koston themelore të materialit për marrjen e mostrave. Por për klient të rregullt,
marrja e mostrave do të jetë falas.
Ne premtojmë që për secilën mostër, koha e plumbit do të kontrollohet në 7 dite pune.

3) prodhim
Para dorëzimit, QC ynë do të kontrollojë të gjitha detajet, përfshirë cilësinë, quantity and
packing for ensuring the goods customers receive will be in perfect conditions.

4) Dorëzimi
Ne kemi punuar me disa përcjellës, who offer us preferential prices
for more than 5 vjet. Me këtë avantazh, me siguri ne mund të kursejmë buxhetin tuaj.

New arrival custom matt pink paper packaging corrugated box for mailing-ouhaipackaging

1. Fabrika jonë është themeluar në 2004. Ne jemi një prodhues me përvojë 15-vjeçare shtypi dhe një nga ndërmarrjet e shquara të shtypjes në Kinë.
2. "Produkte cilësore, Shërbime të shkëlqyera, Çmimi konkurrues dhe dorëzimi i shpejtë" është parimi ynë i menaxhimit.
3. OEM pranuar : Ne mund të prodhojmë ndonjë nga dizajnin tuaj.

1. Awesome service! Coordination was quick and quality products! ——Karla Gonzales
2. Thank you so much! I love my pouches for my jewelry! They turned out perfect! I will be recommending your company and be ordering again in the future. ——Francine Bogumil
3. The goods are both excellent in quality and reasonable in price.we hope we can have long-term cooperation. ——Ann Rice
4. Good ware - Friendly and patient customer service. Will order again.. ——Ulrike Raasch
5. We are satisfied with your products. ——Sakula Matata
6. We are satisfied with your products. ——Franky Jone

1.Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2.Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3.Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. Ne mirëpresim përzemërsisht të gjithë klientët e rinj dhe të vjetër që vijnë duke vizituar kompaninë e paketimit Ouhai!

Machines Me shume se 38 machines, mainly imported from Germany. Japan and US.
Wide Products printing on all material, all kind of displays, for your indoor/outdoor advertising, promotion and exhibition packaging products
Dorëzimi Large scale factory and reliable workers, as your virtual manufacturer in China with high effective capacity every day.
Color correct The most professional color checking tools and Auto machine from Germany
Lab verification lab test to verify the material for product’s reliability
Our promise Any problem you met with the product,you can delivery back free. we will give your reply immediately

China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Carton Mailer Recycled Paper Box-ouhaipackaging

1. Ne mund të kënaqim të gjitha kërkesat tuaja, siç është dhënia e këshillave për produktet e reja, duke ju treguar fotot për produktin, dhe dërgoni disa mostra nëse nevojat e klientit.
2. Të mirëpritur për të dërguar stafin tuaj për kontrollimin e produkteve tuaja, dhe ne mund të sigurojmë një makinë për të marrë stafin tuaj nga kudo që janë.

*Dizajn i shkëlqyeshëm si kërkesë e klientit
*Ekipi i teknologjisë së profesionit për të zgjidhur të gjitha problemet e shkathtësisë
*Kontroll i kujdesshëm i cilësisë para transportimit
*Prodhuesi OEM, Shtypja e kompensuar
*Zotëroni ndërtesën e fabrikës dhe makineritë për ta bërë çmimin konkurrues

China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Carton Mailer Recycled Paper Box-ouhaipackaging

1. Ne do t'ju mbajmë në kontakt në 24 orë, dhe ne gjithashtu do të mbajmë lidhje për pyetje të mëtejshme.
2. Ne do t'ju informojmë pasi të marrim pagesën, dhe ne e mbajmë pagesën si një llogari kredie derisa klientët tanë të jenë të kënaqur me produktin dhe shërbimin tonë.

New arrival custom matt pink paper packaging corrugated box for mailing-ouhaipackaging

paketim 1pcs/opp, 20pcs/ctn or base on ur requirement
FOB PORT Guangzhou ose Shenzhen
Shipping Method and Time Me shpreh 3-5 days delivery
By air 5-7 days delivery
Nga deti 20-30 days delivery
OEM / ODM Mirëseardhje
pagesë TT, L / C, Paypal, Western Union, Kartë Krediti

Q1: A jeni fabrika apo kompani tregtare?
Ne jemi Prodhimi 15 Viti është i specializuar në shtypjen dhe paketimin e produkteve.

Q2: Cila është diapazoni juaj i produkteve?
1. Qese letre
2. Kutia e letrës
3. Kutia e valëzuar
4. Kuti dhurate
5. Produkte të tjera prej letre

Q3: Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një vlerësim?
1. Madhësia e produkteve (Gjerësia x Gusset x Lartësia)
2. MATERIALE LETAPR dhe Mbaron sipërfaqja.
3. Shtypja NGJYRA.
4. CILATSIA.
5. AFATI I PAGESES.
Nese eshte e mundur, ju lutemi gjithashtu siguroni me fotografi ose skica të dizajnit për kontroll. Mostrat do të jenë më të mirat për sqarim. Nese jo, ne do të rekomandojmë produktet përkatëse me detaje për referencë.

Q4: Kur krijojmë veprën artistike, çfarë lloj formati është i disponueshëm për shtypje?
Ato popullore: PDF, CDR, AI, PSD.

Q5: Sa ditë do të mbarojnë mostrat? Dhe si në lidhje me prodhimin në masë?
-Në përgjithësi, 5-7 ditë për marrjen e mostrave.
-Koha e prodhimit në masë do të varet nga sasia, arti i prodhimit, etj. FYI, Mund të bëhet një muaj 100000 copa çanta pazar.

Q6: A keni produkte të aksioneve për të shitur?
jo. We work on OEM orders. That means, madhësi, material, quantity, dizajni, packaging solution, etc will depend on your requests. Obviously, your logo can be printed on the products.

P7: Do you inspect the finished products?
po. Each step of production and finished products will be carried out inspection by QC department before shipping.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI