• shtëpi
  • produkt
  • Qese letre
  • MOQ1000pcs Pricemimi Konkurrues Elementi Logo Logo e Përshtatur Elektante e shtypur Boutique luksoze Blerje çanta për dhurata të letrës së Krishtlindjes së Bardhë me doreza
×
MOQ1000pcs Competitive Price Elegant Customized Brand Logo Printed Luxury Boutique Shopping White Christmas Paper Gift Bags With Handles
MOQ1000pcs Competitive Price Elegant Customized Brand Logo Printed Luxury Boutique Shopping White Christmas Paper Gift Bags With Handles
MOQ1000pcs Competitive Price Elegant Customized Brand Logo Printed Luxury Boutique Shopping White Christmas Paper Gift Bags With Handles
MOQ1000pcs Competitive Price Elegant Customized Brand Logo Printed Luxury Boutique Shopping White Christmas Paper Gift Bags With Handles
MOQ1000pcs Competitive Price Elegant Customized Brand Logo Printed Luxury Boutique Shopping White Christmas Paper Gift Bags With Handles
MOQ1000pcs Competitive Price Elegant Customized Brand Logo Printed Luxury Boutique Shopping White Christmas Paper Gift Bags With Handles
MOQ1000pcs Pricemimi Konkurrues Elementi Logo Logo e Përshtatur Elektante e shtypur Boutique luksoze Blerje çanta për dhurata të letrës së Krishtlindjes së Bardhë me doreza

Paper bag MOQ 1000pcs are widely use for Shopping, veshje,dhuratë,Promovimi,reklamat,suvenir. Për opsionin material, Ne kemi Letër Arti, Letër Kraft, Letër e veshur, Bordi i Fildishtë, Letër specialiteti.

Detaje të produkteve Reagime tani

Artikulli MOQ1000pcs Pricemimi Konkurrues Elementi Logo Logo e Përshtatur Elektante e shtypur Boutique luksoze Blerje çanta për dhurata të letrës së Krishtlindjes së Bardhë me doreza
moq 1000copë
H.S. kod 48191000000
material Letër kraft,Tabelë letre, Letër arti,Bordi i valëzuar,Letër e veshur, etj
madhësi(L * W * H) Prano zakonin
Ngjyrë Shtypje lito CMYK, Shtypje me ngjyra Pantone, Shtypja flexo dhe shtypja UV si kërkesa juaj
Përfundimi i përpunimit Llak me shkëlqim / mat, Lustrim me shkëlqim / Matt, Vulosja e fletës së artë / copave, Spot UV, Të stampuar, etj.
Përdorimi i industrisë Paketimi i letrës, Shipping, Cokollate, verë, kozmetike, parfum, veshje, stoli, duhani, ushqim, dhurata mallra ditore, elektronik, shtëpitë botuese, lodra dhurate, nevojat ditore, send specialiteti, ekspozitë, paketim, Shipping, etj.
Tarifa e mostrave Mostrat e aksioneve janë falas
Lloji i dorezës Trajtimi i shiritit, Trajtimi i litarit PP, Doreza pambuku, Grosgrain Handle, Doreza najloni, Dorezë letre e përdredhur, Doreza e letrës së sheshtë, Vetë-Prerë Handle ose Përshtatur
Koha e plumbit 5 ditë pune për mostrat; 10 ditë pune për prodhimin në masë
QC Kontroll i rreptë i cilësisë nën SGS, ISO9001 dhe Intertek.
avantazh 100% punishte me shumë pajisje të përparuara
Certifikimi BSCI, ISO9001 / 14001, BV TUV SGS FSCetc.

Testimi profesional dhe cilësia e garantuar është një nga politikat tona më të rëndësishme të menaxhimit të prodhimit. Këtu është departamenti ynë i kontrollit të cilësisë. Eachshtë ngritur një departament profesional i QC në secilën degë të fabrikës; ekzistojnë të gjitha llojet e pajisjeve të përparuara të testimit.

1.hetim
2.informacion
Madhësia e kutisë, sasi, Pesha dhe përdorimi i ngarkesës së kutisë, Dizajni i shtypjes së kutisë
3.citat
4.Renditni konfirmoni
5.pagesë
6.Dizajni përfundimtar për konfirmim
7.Rendit rishikimin e ekipit
8.prodhim
9.Shipping

 

Logo qese letre me porosi të aplikueshme për blerje, veshje,dhuratë,Promovimi,Reklamuar dhe Suvenir

klient & Ekipi i shquar:

Konsumatorët nga e gjithë bota na zgjedhin si furnizuesin e tyre
Lulëzon sfidat dhe inkurajimin për të qenë një grup më i mirë në shërbimin e nevojave të klientit tonë.
bashkërendim, bashkëpunimi, komunikime të mira dhe kultura e ndërmarrjeve të inovacionit krijues.

Shtypi Ouhai, emri të cilit mund t’i besosh. Si prodhues jetësor profesional i paketimit të letrës në Kinë, ne mirëpresim ngrohtësisht vizitën tuaj në fabrikën tonë dhe bisedojmë biznes ballë për ballë! Ne jemi në dispozicionin tuaj gjatë gjithë kohës.

Detajet e Paketimit
1. Kuti e paketuar nga kuti kartoni master;
2. Paketohet nga letra artizanale kafe me paleta;
3. Kuti kartoni të bashkuar nga letra artizanale kafe; direkt në 20GP; 40Enë me seli;
4. Kutia e mbështjellë me film tkurrës me paletë;
5. Ngarkuar nga kontejneri FCL / LCL;
Keni nevojë për vëmendjen tuaj:
Tarifat e transportit përcaktohen nga sasia dhe produktet që porosisni. Kostot e transportit për secilën porosi do të ndryshojnë në varësi të vendit ose rajonit në të cilin ndodheni, dhe produktet dhe sasitë që keni porositur. Ju lutemi kontrolloni me ne ngarkesën e saktë përpara se të bëni porosinë, përndryshe urdhri nuk mund të pranohet, ju lutem vini re me mirësi. Faleminderit.)

1. Mund ta shtypni atë si modelin dhe logon time?
po,ne mund të shtypim cilindo sipas kërkesave tuaja, thjesht ju lutemi na tregoni idenë tuaj ose na dërgoni përmbajtjen tuaj të shtypjes.

2. Kur mund ta marr çmimin?
Zakonisht ne citojmë brenda 24 orë pasi kemi marrë kërkesën tuaj.

3. Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
Pas konfirmimit të çmimit, ju mund të kërkoni për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
një. Mostra bosh është e lirë të kontrollojë strukturën dhe materialin,nëse nuk e keni mendjen ta mbani postën.
b. Për rregulloje mostrat e shtypura, do të ngarkojmë $30-$100 për të mbuluar koston në film&shtypje.
c. Pas mostrës së paguar dhe skedari i projektimit u konfirmua,duhet 3-5 ditë për të bërë mostrën, dhe 4-7 ditë për të transportuar nga Express.

4. Whatfarë lloj skedaresh pranoni për shtypje?
AI, PSD, CDR, Format PDF.

5. A mund të bëni modelin për ne?
po. Ne kemi një ekip profesional me përvojë të pasur në projektimin dhe prodhimin. Thjesht na tregoni idetë tuaja dhe ne do t'ju ndihmojmë për të realizuar idetë tuaja në produkte të përsosura.

6. Po në lidhje me kohën kryesore për prodhimin në masë?
me ndershmëri, kjo varet nga sasia e porosisë dhe sezoni ku vendosni porosinë. Normalisht 7-15 ditë më shumë se 10000 copë.

7. Informationfarë informacioni duhet t'ju njoftoj për të marrë një çmim të saktë?
1. çfarë madhësie dëshironi? ose madhësia e produkteve që do të paketoni?
2. cili material lloj? ose si sugjerimi ynë?
3. sa shtypje ngjyrash ? 1 ngjyrë? 2 ngjyra ose më shumë?
4. sa copa doni?

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI