• shtëpi
  • produkt
  • Kuti dhurate
  • MOQ 1000pcs Dizajn i ri me porosi Moda me cilësi të lartë Moda letre portokalli Kutitë e paketimit të flokëve të lidhura
×
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Dizajn i ri me porosi Moda me cilësi të lartë Moda letre portokalli Kutitë e paketimit të flokëve të lidhura

1000 copë MOQ, Shërbim me një ndalesë: 6 shitësit janë trajnuar me rregullsi, 12 QC janë me 15 vite përvojë pune dhe personel teknik, 10 personeli R & D janë me 22 vite përvojë pune , 3 dizajnerët janë me 15 vite përvojë pune në dizajnin profesional, 420 punëtorët teknikë janë të gatshëm t'ju shërbejnë;

Detaje të produkteve Reagime tani

Emri i produktit MOQ 1000pcs Dizajn i ri me porosi Moda me cilësi të lartë Moda letre portokalli Kutitë e paketimit të flokëve të lidhura
Lëndë e parë Karton (1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm)
Letër arti (128gsm,157gsm ... etj)
moq 1000copë
madhësi Të personalizuara
Ngjyrë Ne mund të rregullojmë printimin e çdo ngjyre Pantone
E zeza origjinale, e bardhë, Ngjyra ari dhe argjendi
shtypje Shtypje ofset, shtypja e ekranit të mëndafshit
Shkatërrimi i sipërfaqes Lustrim me shkëlqim, Petëzim me shkëlqim, Petëzim mat, Veshje UV, Embossing etj
Vulosje e nxehtë prej ari, Vulosje argjendi e nxehtë, Vulosje e nxehtë e zezë dhe vulosje e nxehtë e kuqe etj
Formati i vizatimit PDF, AI, PS
paketim kuti dhuratë letre janë të paketuara nga kartoni standard i eksportit ose sipas kërkesave tuaja
OEM po
Dorëzimi kuti dhuratë luksoze do të marrë rreth 15 ditë pune për të prodhuar prodhimin në masë pas marrjes 50% depozitë.

Kuti Paketimi Flokësh, Ne ofrojmë inspektim të cilësisë së letrës; inspektimi i cilësisë së materialeve; inspektimi i cilësisë së shtypjes; inspektimi i cilësisë së shtypjes së filmit; vulosje inspektimi i cilësisë së embossing; presion konkave inspektimi i cilësisë së birrës UV; inspektimi i cilësisë së kutisë ngjitëse të montuar; inspektimi i cilësisë së kutisë së paketimit të produktit të përfunduar; inspektimi i cilësisë së ngarkimit të çantës së paketimit.

I përshtatshëm për paketimin e dhuratave, rroba, kozmetike, paruke, këpucë, xhevahire, shikoj, syze, cokollate, Bar, Butik, produkte ditore, elektronika e konsumit, dhe çdo produkt tjetër.

Ne mund të bëjmë vulosje të nxehtë prej ari / argjendi, Petëzim me shkëlqim / mat, Veshje UV, embossing, debossing si kërkesa juaj.

Ne mund të vendosim zbukurime të kutive për të parandaluar lëkundjen e produkteve tuaja

1.Dizajn falas
Ekipi profesional i dizajnit për të zgjidhur problemet tuaja të paraqitjes së dizajnit
2.Produktet
Lëndët e para të çertifikuara FSC & materiale të para të riciklueshme miqësore me mjedisin
3.Ekipi i Inspektimit të Cilësisë
100% inspektimi i produktit për të siguruar cilësi të plotë
4.Dorëzimi i shpejtë
Dërgesa në kohë, afër portit,kurseni koston e transportit tuaj
5.Shërbimi Profesional
Shërbimi profesional para shitjes dhe ai i pas shitjes, mos ju shqetësoni për blerjet Zgjidhni nga një larmi përfundimesh në pjesë të ngurta metali ose plastike, ndërtuar për specifikimet precize të dizajnit.

24h shërbim online me përgjigje të shpejtë
Reagime në kohë reale për përparimin e prodhimit të klientit
Ekipi profesional i dizajnit
Marrje falas në Guangzhou

Kaloi certifikimin FSC dhe SGS.

paketim: 1pc / Ploybag,50-100copë / kuti kartoni, A = Një kuti kartoni të jashtme, ose sipas kërkesave specifike të klientëve.
Shipping: Model nga Express (DHL / UPS / TNT / FedEx / EMS), Nga ajri, Prodhimi masiv nga deti ...

1. Mund ta shtypni atë si modelin dhe logon time?
po,ne mund të shtypim cilindo sipas kërkesave tuaja, thjesht ju lutemi na tregoni idenë tuaj ose na dërgoni përmbajtjen tuaj të shtypjes.

2. Kur mund ta marr çmimin?
Zakonisht ne citojmë brenda 24 orë pasi kemi marrë kërkesën tuaj.

3. Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
Pas konfirmimit të çmimit, ju mund të kërkoni për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
një. Mostra bosh është e lirë të kontrollojë strukturën dhe materialin,nëse nuk e keni mendjen ta mbani postën.
b. Për rregulloje mostrat e shtypura, do të ngarkojmë $30-$100 për të mbuluar koston në film&shtypje.
c. Pas mostrës së paguar dhe skedari i projektimit u konfirmua,duhet 3-5 ditë për të bërë mostrën, dhe 4-7 ditë për të transportuar nga Express.

4. Whatfarë lloj skedaresh pranoni për shtypje?
AI, PSD, CDR, Format PDF.

5. A mund të bëni modelin për ne?
po. Ne kemi një ekip profesional me përvojë të pasur në projektimin dhe prodhimin. Thjesht na tregoni idetë tuaja dhe ne do t'ju ndihmojmë për të realizuar idetë tuaja në produkte të përsosura.

6. Po në lidhje me kohën kryesore për prodhimin në masë?
me ndershmëri, kjo varet nga sasia e porosisë dhe sezoni ku vendosni porosinë. Normalisht 7-15 ditë më shumë se 10000 copë.

7. Informationfarë informacioni duhet t'ju njoftoj për të marrë një çmim të saktë?
1. çfarë madhësie dëshironi? ose madhësia e produkteve që do të paketoni?
2. cili material lloj? ose si sugjerimi ynë?
3. sa shtypje ngjyrash ? 1 ngjyrë? 2 ngjyra ose më shumë?
4. sa copa doni?

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI