• shtëpi
  • produkt
  • Kuti dhurate
  • MOQ 1000pcs Kinë Furnizues Eko miqësore Printime Paketimi me Pakicë dhuratë prej kuti prej letre të ngurtë letre me pakicë
×
MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging
MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging
MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging
MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging
MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging
MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging
MOQ 1000pcs Kinë Furnizues Eko miqësore Printime Paketimi me Pakicë dhuratë prej kuti prej letre të ngurtë letre me pakicë

1000 copë MOQ, Ne jemi përshtatur prodhuesit e paketimit të letrës, përqendrohuni në produktet me porosi të paketimit të letrës për 15 vjet, zgjidhjet premium të paketimit i sjellin më shumë vlerë produktit tuaj.

Detaje të produkteve Reagime tani

Artikulli MOQ 1000pcs Kinë Furnizues Eko miqësore Printime Paketimi me Pakicë dhuratë prej kuti prej letre të ngurtë letre me pakicë
moq 1000copë
H.S. kod 48191000000
material Letër kraft,Tabelë letre, Letër arti,Bordi i valëzuar,Letër e veshur, etj
madhësi(L * W * H) Prano zakonin
Ngjyrë Shtypje lito CMYK, Shtypje me ngjyra Pantone, Shtypja flexo dhe shtypja UV si kërkesa juaj
Përfundimi i përpunimit Llak me shkëlqim / mat, Lustrim me shkëlqim / Matt, Vulosja e fletës së artë / copave, Spot UV, Të stampuar, etj.
Përdorimi i industrisë Paketimi i letrës, Shipping, Cokollate, verë, kozmetike, parfum, veshje, stoli, duhani, ushqim, dhurata mallra ditore, elektronik, shtëpitë botuese, lodra dhurate, nevojat ditore, send specialiteti, ekspozitë, paketim, Shipping, etj.
Tarifa e mostrave Mostrat e aksioneve janë falas
Lloji i dorezës Trajtimi i shiritit, Trajtimi i litarit PP, Doreza pambuku, Grosgrain Handle, Doreza najloni, Dorezë letre e përdredhur, Doreza e letrës së sheshtë, Vetë-Prerë Handle ose Përshtatur
Koha e plumbit 5 ditë pune për mostrat; 10 ditë pune për prodhimin në masë
QC Kontroll i rreptë i cilësisë nën SGS, ISO9001 dhe Intertek.
avantazh 100% punishte me shumë pajisje të përparuara
Certifikimi BSCI, ISO9001 / 14001, BV TUV SGS FSCetc.

Kutitë e tanishme të paketimit janë bërë nga letra të ngurta dhe përdoren gjerësisht për Çokollatën, verë, kozmetike, parfum, veshje, stoli, duhani, ushqim, dhurata mallra ditore, elektronik, shtëpitë botuese, lodra dhurate, nevojat ditore, send specialiteti, ekspozitë etj.

I përshtatshëm për paketimin e dhuratave, rroba, kozmetike, paruke, këpucë, xhevahire, shikoj, syze, cokollate, Bar, Butik, produkte ditore, elektronika e konsumit, dhe çdo produkt tjetër.

Ne mund të bëjmë vulosje të nxehtë prej ari / argjendi, Petëzim me shkëlqim / mat, Veshje UV, embossing, debossing si kërkesa juaj.

Ne mund të vendosim zbukurime të kutive për të parandaluar lëkundjen e produkteve tuaja

1.Dizajn falas
Ekipi profesional i dizajnit për të zgjidhur problemet tuaja të paraqitjes së dizajnit
2.Produktet
Lëndët e para të çertifikuara FSC & materiale të para të riciklueshme miqësore me mjedisin
3.Ekipi i Inspektimit të Cilësisë
100% inspektimi i produktit për të siguruar cilësi të plotë
4.Dorëzimi i shpejtë
Dërgesa në kohë, afër portit,kurseni koston e transportit tuaj
5.Shërbimi Profesional
Shërbimi profesional para shitjes dhe ai i pas shitjes, mos ju shqetësoni për blerjet Zgjidhni nga një larmi përfundimesh në pjesë të ngurta metali ose plastike, ndërtuar për specifikimet precize të dizajnit.

24h shërbim online me përgjigje të shpejtë
Reagime në kohë reale për përparimin e prodhimit të klientit
Ekipi profesional i dizajnit
Marrje falas në Guangzhou

Kaloi certifikimin FSC dhe SGS.

paketim: 1pc / Ploybag,50-100copë / kuti kartoni, A = Një kuti kartoni të jashtme, ose sipas kërkesave specifike të klientëve.
Shipping: Model nga Express (DHL / UPS / TNT / FedEx / EMS), Nga ajri, Prodhimi masiv nga deti ...

Q: A jeni prodhues apo kompani tregtare ?
A: 100% fabrikë + 10 vjet + 5600 metra katrorë.
Q: Mund të pranoni OEM ose ODM?
A: po, thjesht duhet të na dërgoni modelin tuaj, ne do të ofrojmë kuotimin tonë më të mirë brenda 24 orë.
Q: A jepni mostra? A është falas?
A: Shembulli ekzistues falas, mund të dorëzojë menjëherë. Mostra e personalizuar ka nevojë për pagesë të mostrës, do të përfundojë brenda 3-7 ditëve. Kostoja e transportit do të jetë në anën tuaj.
Q: A mund të bëni modelin për ne?
A: po, Ne kemi një ekip profesional që ka përvojë të pasur në hartimin e produkteve të letrës.
Q: Whatfarë lloj formati skedari arti duhet të ju ofroj për shtypje?
A: PDF,AI,CDR,PSD,qerpiç,IDraw kryesore, etj.
Q: Si mund të siguroni inspektimin e cilësisë?
A: Në procesin e porosisë,ne kemi standarde inspektimi para dorëzimit dhe do t'ju ofrojmë fotografitë.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI