• shtëpi
  • produkt
  • Kuti dhurate
  • Paketimi i kartonit të kapakut të leshit Besoji Kutinë e Dhuratave për Mbyllje Magnetike me Vendosje me Shkumë
×
Flap Lid Packaging Cardboard Bespoke Custom Magnetic Closure Gift Box With Foam Insert
Flap Lid Packaging Cardboard Bespoke Custom Magnetic Closure Gift Box With Foam Insert
Flap Lid Packaging Cardboard Bespoke Custom Magnetic Closure Gift Box With Foam Insert
Flap Lid Packaging Cardboard Bespoke Custom Magnetic Closure Gift Box With Foam Insert
Flap Lid Packaging Cardboard Bespoke Custom Magnetic Closure Gift Box With Foam Insert
Paketimi i kartonit të kapakut të leshit Besoji Kutinë e Dhuratave për Mbyllje Magnetike me Vendosje me Shkumë

Kutia e dhuratave është bërë nga karton të ngurtë, madhësi, ngjyra dhe materiali mund të personalizohen sipas kërkesës tuaj, paketimi ynë profesional duhet t'i shtojë më shumë vlerë produktit tuaj.

Ouhai mund të bëjë me porosi lloje të ndryshme të kutive të letrës së verës,kuti letre për blerje, kuti letre reklamuese,kuti letre kozmetike,kuti letre dhuratë,Kuti prej letre veshjesh,Kuti letre mjekësore etj.

Detaje të produkteve Reagime tani

Parametrat e produkteve

Artikulli Kartoni i Paketimit të Kapakut Kartoni Bespoke Kutia e Dhuratës Mbyllja Magnetike e Zgjedhur me Futje Shkumash
material Letër kraft,Tabelë letre, Letër arti,Bordi i valëzuar,Letër e veshur, etj
madhësi(L * W * H) Prano zakonin
Ngjyrë Shtypje lito CMYK, Shtypje me ngjyra Pantone, Shtypja flexo dhe shtypja UV si kërkesa juaj
Përfundimi i përpunimit Llak me shkëlqim / mat, Lustrim me shkëlqim / Matt, Vulosja e fletës së artë / copave, Spot UV, Të stampuar, etj.
Tarifa e mostrave Mostrat e aksioneve janë falas
Koha e plumbit 5 ditë pune për mostrat; 10 ditë pune për prodhimin në masë
QC Kontroll i rreptë i cilësisë nën SGS, FSC, ISO9001 dhe Intertek.
avantazh 100% punishte me shumë pajisje të përparuara
Certifikimi BSCI, ISO9001 / 14001, BV TUV SGS FSCetc.

 

detajet e produktit

Përpunimi i ndryshëm i përfundimit të zgjedhjes

Avantazhi ynë

pse na zgjodhet ne

Aging Paketimi i Sigurisë, Produkte me cilësi të besueshme, Dorëzimi i shpejtë me dërgues të besueshëm
♥ Mbështet Sigurimin e Tregtisë Alibaba, L / C 60 ditët janë të pranueshme
♥ Ne jemi një Miqësor, Kompania Kreative dhe Pasionante
♥ Jemi të lumtur të organizojmë Takime të Dizajnit në Zyrën dhe fabrikën tonë
♥ Ne ofrojmë një Shërbim Design Bespoke për të prodhuar Paketimin e përsosur për produktet tuaja
Team Ekipi ynë i Inxhinierëve do t'ju flasë përmes Dizajnit tuaj dhe do t'ju ofrojë Këshillim Kryesor gjatë prototipit
♥ Ne jemi të kënaqur t'ju tregojmë Linjat e Prodhimit të plotë për t'u siguruar që çdo Detaj të jetë i saktë për prodhimin

FAQ

Q1: A jeni prodhues apo kompani tregtare ?
A: 100% fabrikë + 10 vjet + 5600 metra katrorë.

Q2: Mund të pranoni OEM ose ODM?
A: po, thjesht duhet të na dërgoni modelin tuaj, ne do të ofrojmë kuotimin tonë më të mirë brenda 24 orë.

Q3: A jepni mostra? A është falas?
A: Shembulli ekzistues falas, mund të dorëzojë menjëherë. Mostra e personalizuar ka nevojë për pagesë të mostrës, do të përfundojë brenda 3-7 ditëve. Kostoja e transportit do të jetë në anën tuaj.

Q4: A mund të bëni modelin për ne?
A: po, Ne kemi një ekip profesional që ka përvojë të pasur në hartimin e produkteve të letrës.

Q5: Whatfarë lloj formati skedari arti duhet të ju ofroj për shtypje?
A: PDF,AI,CDR,PSD,qerpiç,IDraw kryesore, etj.

Q6: Si mund të siguroni inspektimin e cilësisë?
A: Në procesin e porosisë,ne kemi standarde inspektimi para dorëzimit dhe do t'ju ofrojmë fotografitë.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI