×
Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box
Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box
Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box
Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box
Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box
Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box

Mailer box also name cardboard postal boxes,kuti transporti, aircraft box or delivery box which widely use in packaging for garment, dhuratë, 3c electronic ect. with strong and sturdy. Most of the mailing box are come with E flute corrugated paper coated with 250-300 gsm art paper and there are two colors of E flute corrugated paper- white background & brown. It’s usually in CMYK printing, outside or inside as you want.

Detaje të produkteve Reagime tani

Mailing box, good for the express transportation with light, strong protection function for the product. Since it’s a kind of foldable boxes, so save storage space, save products’ package cost with environmentally friendly raw material.

Artikulli Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box
madhësi Të personalizuara (length×width×height in cm)
material White board 250g 300g 350g 400g 450g

Special paper Please contact customer services staff Corrugated paper A,B,C,E,F(flute)

Print CMYK Pantone
moq 300copë, small order is also accepted
Mbarimi Glossy/Matt lamination Spot UV
paketim With standard export carton or as your request
Koha e plumbit 7-15 ditë
mostër Mostrat e aksioneve janë falas, printed sample fee can be refundable
dizajni As customers’ request

Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

 

Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box-ouhaipackaging

Shërbim me porosi një për një deri në kënaqësi
1. Të personalizuara
Të gjitha produktet tona mund të personalizohen. Çdo madhësi, forma, dizajne, logos can meet your requirement that all we can do.
2. dizajni
Shërbimi i dizajnit: Falas
Formati i veprës artistike: PDF, AI, CDR.
3. mostër
1) Mostrat tona janë falas.
2) Mostër me logon tuaj: Tarifa e mostrës mund të rimbursohet në prodhimin masiv sapo të bëni porosinë
3)Shembull i kohës kryesore:3-5ditë
4. Avantazhi ynë
1) Fabrika shet drejtpërdrejt me cilësi të lartë dhe çmime konkurruese. Ne mund të kontrollojmë cilësinë.
2) Veprim i shpejtë për mostrat.
3) <24 orë përgjigje shpejt
Shërbim ballë për ballë, Jo vetëm komunikimi me email dhe TM, Takimi me video është më efektiv

Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box-ouhaipackaging

100% Pagesë e sigurt
Ne jemi furnizuesi Verifiko ari për 10 Viti, ju mund të paguani Për Alibaba Trade Assurance, Pasi të keni marrë ngarkesën, atëherë konfirmoni Pagesën, Pas kësaj ne i marrim paratë tuaja nga Alibaba.
100% Kontrolli i cilësisë
1 duke përdorur 2 Gjermania 5 Makinë shtypi me ngjyra Heidelberg
2 Secili 5 Marrja e mostrave nga shtypja
3 Secili 15 Marrja e mostrave nga petëzimi
4 3% Marrja e mostrave në prodhimin masiv
100% Shpërndarje në kohë
Kur Vendosni porosinë, U mund të aplikoni Vizualizimin e Prodhimit, Çdo javë na duhet të sigurojmë procesin e prodhimit për Alibaba, Dhe u kontrolloni situatën e prodhimit

Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box-ouhaipackaging Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box-ouhaipackaging

Tregu ynë kryesor nga Amerika e Veriut, Europa Perëndimore, Amerika Jugore, Europa Lindore, Azi, i brendshëm.
Lulëzon sfidat dhe inkurajimin për të qenë një grup më i mirë në shërbimin e nevojave të klientit tonë.
bashkërendim, bashkëpunimi, komunikime të mira dhe kultura e ndërmarrjeve të inovacionit krijues.

1.Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2.Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3.Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. Ne mirëpresim përzemërsisht të gjithë klientët e rinj dhe të vjetër që vijnë duke vizituar kompaninë e paketimit Ouhai!

Materiale shtypi Guangzhou Ouhai Co, Ltd, we are a professional paper bag manufacturer with 15 years experiences in china, coveringnear 5000 square metros of workshop area, with an excellent team composed of 50 professionals and more than 20 skilled workers.
1. Our company is located in Guangzhou with very convenient transportation access
2. Customized Packaging. Shërbimi OEM i Ofruar ,Shërbimi i Dizajnit i Ofruar, Etiketa e blerësit e ofruar. Ne mund ta bëjmë kutinë si madhësinë tuaj të personalizuar dhe shtypjen. Projektuesi ynë profesional mund t'ju ndihmojë të modeloni shërbimin.
3. Cilësi e shkëlqyeshme dhe çmim konkurrues. I njëjti çmim krahason cilësinë, dhe e njëjta cilësi krahason çmimin. Dhe sasia më e madhe, çmimi më konkurrues për ju.
4. Various products. Corrugated boxes, kuti letre, gift boxes, jewelry boxes, cosmetic boxes, food boxes, paper bags and so on.

China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Carton Mailer Recycled Paper Box-ouhaipackaging

1. Ne mund të kënaqim të gjitha kërkesat tuaja, siç është dhënia e këshillave për produktet e reja, duke ju treguar fotot për produktin, dhe dërgoni disa mostra nëse nevojat e klientit.
2. Të mirëpritur për të dërguar stafin tuaj për kontrollimin e produkteve tuaja, dhe ne mund të sigurojmë një makinë për të marrë stafin tuaj nga kudo që janë.

*Dizajn i shkëlqyeshëm si kërkesë e klientit
*Ekipi i teknologjisë së profesionit për të zgjidhur të gjitha problemet e shkathtësisë
*Kontroll i kujdesshëm i cilësisë para transportimit
*Prodhuesi OEM, Shtypja e kompensuar
*Zotëroni ndërtesën e fabrikës dhe makineritë për ta bërë çmimin konkurrues

China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Carton Mailer Recycled Paper Box-ouhaipackaging

1. Ne do t'ju mbajmë në kontakt në 24 orë, dhe ne gjithashtu do të mbajmë lidhje për pyetje të mëtejshme.
2. Ne do t'ju informojmë pasi të marrim pagesën, dhe ne e mbajmë pagesën si një llogari kredie derisa klientët tanë të jenë të kënaqur me produktin dhe shërbimin tonë.

Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box-ouhaipackaging

Sipas madhësisë së mallit tuaj, t'ju sigurojë madhësinë dhe fortësinë më të përshtatshme të kartonëve, siguroni kartona me cilësi më të mirë të eksportit me 5 shtresa ose paketim të personalizuar. Kuti e fortë e valëzuar mund të zbutë efektivisht dëmin e shkaktuar nga trajtimi i ashpër

1. Q: Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një vlerësim?
1) The box style(which you can choose from the normal box style according to the box shape picture)
2) The size of the production (Gjatesi gjeresi lartesi)
3) The material and surface treatment.
4) The printing colors
5) Nese eshte e mundur, please also provide with pictures or design for checking. Sample will be best for clarifying, Nese jo, ne do të rekomandojmë produktet përkatëse me detaje për referencë.

2. Q: Can i get a sample before mass production?
A: Of course! The normal produce progress is that we will make the pre-production sample for you to check the quality and design. The mass production will be started after we get your confirmation on the sample.

3. Q: How long can i get the sample?
A: After receiving the sample fee and all the material & design being confirmed, the sample lead time is about 3-5 working days and express delivery will take about 3-5 days to your door.

4. Q: How long is the mass production lead-time?
A: Zakonisht 10-20 ditë, rush order is available.

5. Q: Is the sample charge can be refundable?
A: Normalisht, if the quantity of your order is above 3000pcs, the sample charge can be refundable.

6. Q: Do you have stock paper boxes for sale?
A: All our products are designed and made according to customer's demand. We have no standard lines available from stock.

7. Q: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?
A: As a general rule our MOQ is 1000pcs. Although on occasions we have orders for less than 1000. Sidoqoftë, for one of small orders costs are likely to be very high when compared with the 1000 pcs order.

8. Q: Are you a manufacturer or a trading company?
A: We are a manufacturer in the printing & packaging area for more than 5 vjet. Right now we have more than 300 workers in our factory in Guangzhou. Our products comply with ISO9001:2008 and BV. We are the AAA grade

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI