Custom White Cardboard Carton Packaging Corrugated Box With Handle
Custom White Cardboard Carton Packaging Corrugated Box With Handle
Custom White Cardboard Carton Packaging Corrugated Box With Handle
Custom White Cardboard Carton Packaging Corrugated Box With Handle
Custom White Cardboard Carton Packaging Corrugated Box With Handle
Custom White Cardboard Carton Packaging Corrugated Box With Handle

Custom White karton kartoni Packaging corrugated Box me dorezë

Professional OEM/ODM for any design, shape,brand, material, shtypje, professional, quality assurance, sincere service.
Kutitë e postës janë bërë nga kartoni të valëzuar dhe përdoren gjerësisht në transport dhe paketim. Si për të shmangur konsum të mallrave në procesin e ofrimit të është një problem që duhet të merren parasysh. Ajo ka karakteristikat e performancës së mirë cushioning, peshë e lehtë, firmë, kosto të ulët të operimit paketimit, and can pack a variety of items. Mailer box is the preferred box for packaging and delivery.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Parametrat e produkteve

Emri i artikullit Custom white cardboard carton packaging corrugated box with handle
madhësi Customized As Your Request
material Letër arti : 250gsm / 300gsm / 350gsm
Letër e veshur : 128G / 157G / 200G / 300G / 350G / 400G
Letër artizanale : 100G / 120G / 150G / 200G / 250G / 300G
Letër e valëzuar : Flaut F / Dhe fyelli / Flaut B / Flaut EE / Përmbytje AB / W flute...
Aksesor magnet / Button/Ribbon / Hinge / Knitting Cloth Flocking.
shtypje Based on CMYK/Pantone Color
Mbarimi i sipërfaqes Lustrim me shkëlqim / Matt, Gold/Silver Hot Stamping, embossing, Veshje UV, Foil Stamping, Hologram Effect, etj.
Formë Rectangular / Round / Sheshi / Sliding out / Hat box / special shaped / Të personalizuara.
përdorim Shoe box, Clothing box, and other luxury gift packaging
QC 1. Raw material
2. Production process
3. 100% QC before shipment

 

detajet e produktit

Procesi i porosisë
Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Opsioni i formës së kuti
Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

Efekti i sipërfaqes
Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

Rreth Cilësisë
1. Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2. Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3. Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. Ne mirëpresim përzemërsisht të gjithë klientët e rinj dhe të vjetër që vijnë duke vizituar kompaninëOuhaipackaging!

FAQ

Q: A jeni prodhues?
A: po, ne jemi 100% prodhuesi me më shumë se 15 përvojat e viteve në linjë paketimit.

Q: A keni produkte të aksioneve për të shitur?
A: po,dhe ne gjithashtu pranojmë porosinë OEM / ODM. Të gjitha kutitë e letrës janë të personalizuara me printimin e artit tuaj të dizajnit, dhe nëse nuk e keni modelin, ne kemi dizajner profesional për të hartuar për ju.

Q: Cila është koha e zakonshme e dorëzimit?
A: Normalisht 10 ~ 15 ditë pas konfirmimit të porosisë.

Q: A mund të marr disa mostra?
A: Pas konfirmimit të çmimit, ju mund të kërkoni shembuj për të kontrolluar cilësinë tonë. Ne ofrojmë një mostër të bardhë dhe mostër të shtypur dixhitale falas.

Q: Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?
A: Zakonisht, sasia minimale e porosisë tonë është 500 copa për madhësi dhe ngjyrë. Porosia e vogël apo e madhe janë të mirëseardhura!

Q: Cili është çmimi?
A: Ju lutemi na jepni detajet e mëposhtme të qeseve të letrës ose kutive që dëshironi ,atëherë do të mund t'ju citoj saktësisht .
Madhësia e kutisë me formë, material letre, sasia e porosisë, ngjyra dhe dizajni i shtypjes, trajtim sipërfaqësor ose ndonjë kërkesë tjetër për porosi.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI