Custom Printed With Logo Brown Corrugated Paper Folding Packaging Shoe Box
Custom Printed With Logo Brown Corrugated Paper Folding Packaging Shoe Box
Custom Printed With Logo Brown Corrugated Paper Folding Packaging Shoe Box
Custom Printed With Logo Brown Corrugated Paper Folding Packaging Shoe Box
Custom Printed With Logo Brown Corrugated Paper Folding Packaging Shoe Box
Custom Printed With Logo Brown Corrugated Paper Folding Packaging Shoe Box

Custom shtypur me kuti këpucësh paketimi letre të valëzuar kafe

The corrugated paper box can be used in gift, clothing, pazar, cosmetics, pizza packaging etc. Not only the price is competitive and favorable, but also they are Eco-friendly.
The corrugated box are good for the express transportation with light, strong protection function for the product. Since it’s a kind of foldable boxes, so save storage space, save products’ package cost with environmentally friendly raw material.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Parametrat e produkteve

Emri i artikullit Custom printed with logo brown corrugated paper folding packaging shoe box
madhësi Custom
Ngjyrë CMYK+ Pantone Colour
material Corrugated paper or customized
Letër tjetër Letër arti, kartonit, letër kraft, letër e veshur, letër specialiteti
Mbarimi i sipërfaqes Lustrim, petëzim me shkëlqim, petëzim mat, vulosje e nxehtë, embossed, debossed, vend UV, vdesin prerë etj
shtypje Shtypje ofset, Shtypje Flexo, Shtypja e ekranit
Përdorimi i industrisë Cokollate, verë, kozmetike, parfum, veshje, stoli, duhani, ushqim, dhurata mallra ditore, elektronik, shtëpitë botuese, lodra dhurate, nevojat ditore, send specialiteti, ekspozitë etj
Logon OEM dhe ODM janë në dispozicion, dhe ne mund të shtypim logon tuaj në kuti letre
Kushtet e pagesës Sigurimi i tregtisë, T / T, Western Union, MoneyGram ose Paypal etj
moq 1000pcs per size
Koha e dërgimit 1-3 ditë për kampion, 7-13 ditë për shumicë (varet nga sasia e porosisë tuaj)
paketim Kartoni standard i eksportit ose kërkesa e klientit

 

detajet e produktit

Procesi i porosisë
Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Opsioni i formës së kuti
Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

Efekti i sipërfaqes
Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

FAQ

Q1: Are you factory or trade company?
A: We are Manufacture 15 Year's specialized in Printing and Packaging products.

Q2: What’s your Product Range?
A: 1. Qese letre; 2. Kutia e letrës; 3. CorrugatedBox; 4. Kuti dhurate; 5. Other Paper Products

Q3: Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një vlerësim?
A: 1. The SIZE of the products (Width x Gusset x Height)
2. The PAPER MATERIAL and SURFACE Finish.
3. The printing COLOR.
4. The QUATITY.
5. The PAYMENT TERM.
Nese eshte e mundur, please also provide with pictures or design sketch for checking. Samples will be best for clarifying. If not, we will recommend relevant products with details for reference.

Q4: When we create the artwork, what kind of format is available for printing?
A:The popular ones: PDF, CDR, AI, PSD.

Q5: Sa ditë do të mbarojnë mostrat? And how about the mass production?
A:Në përgjithësi, 5-7 ditë për marrjen e mostrave.
The lead time of mass production will depend on quantity, arti i prodhimit, etj. FYI, One Month can made 100000 pcs shopping bags.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI