×
Custom Printed Small Packaging Sliding Soap Kraft paper Drawer Box with Sleeve
Custom Printed Small Packaging Sliding Soap Kraft paper Drawer Box with Sleeve
Custom Printed Small Packaging Sliding Soap Kraft paper Drawer Box with Sleeve
Custom Printed Small Packaging Sliding Soap Kraft paper Drawer Box with Sleeve
Custom Printed Small Packaging Sliding Soap Kraft paper Drawer Box with Sleeve
Custom Printed Small Packaging Sliding Soap Kraft paper Drawer Box with Sleeve
Custom Printed Small Packaging Sliding Soap Kraft paper Drawer Box with Sleeve

Ne kemi një ekip profesional që ka përvojë të pasur në dizajn grafik dhe prodhim. Thjesht na tregoni idetë tuaja dhe ne do të ndihmojmë për të realizuar idetë tuaja në kuti dhuratash perfekte. Nuk ka rëndësi nëse nuk keni dikë që të plotësojë skedarët. Na dërgoni imazhe me rezolucion të lartë, Logoja dhe teksti juaj dhe na tregoni se si dëshironi t'i rregulloni ato. Ne do t'ju dërgojmë skedarët e përfunduar për konfirmim.

Detaje të produkteve Reagime tani

Përdorni gjerësisht për Paketimin e Letrës,Shipping,Cokollate,verë,kozmetike,parfum,veshje,stoli,duhani,ushqim,Dhuratë e mallrave të përditshme,elektronik,shtëpitë botuese,lodra dhurate,nevojat ditore,send specialiteti,ekspozitë,paketim,Shipping,etj.

emër: Custom Printed Small Packaging Sliding Soap Kraft paper Drawer Box with Sleeve
material: 300gsm Letër kraft
Trajtimi i sipërfaqes : petëzim mat
Ngjyrë: shtypje me ngjyra
madhësi: i personalizuar
Koha e mostrës së plumbit: 5 dite pune
Koha e porosisë masive: 18-20 dite pune
Skedari i dizajnit projektuesi ynë mund të bëjë skedarin AI për kontrollimin tuaj
paketim: Secila kuti me një çantë OPP, disa pjesë në 7 kuti kartoni, brenda të gjithave të mbuluara me shkumë
Të tjerët: Ne bëjmë kuti, qese letre, fjongo, kartë. Të gjitha mund të personalizohen këtu

Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

1) Për të siguruar propozime të dizajnit të paketimit profesional
Ne kemi dizajnerët tanë për të ofruar zgjidhje paketimi për klientët. Na tregoni se çfarë ju nevojitet, dhe ne mund t'ju ofrojmë propozime dhe këshilla praktike.

2) Të Bëni Mostra për Testimin dhe Miratimin e Konsumatorëve Para Prodhimit
Për klientët e rinj, ne do të ngarkojmë koston themelore të materialit për marrjen e mostrave. Por për klient të rregullt,
marrja e mostrave do të jetë falas.
Ne premtojmë që për secilën mostër, koha e plumbit do të kontrollohet në 7 dite pune.

3) prodhim
Para dorëzimit, QC ynë do të kontrollojë të gjitha detajet, përfshirë cilësinë, quantity and
packing for ensuring the goods customers receive will be in perfect conditions.

4) Dorëzimi
Ne kemi punuar me disa përcjellës, who offer us preferential prices
for more than 5 vjet. Me këtë avantazh, me siguri ne mund të kursejmë buxhetin tuaj.

 

pse na zgjodhet ne

1. Fabrika jonë është themeluar në 2004. Ne jemi një prodhues me përvojë 15-vjeçare shtypi dhe një nga ndërmarrjet e shquara të shtypjes në Kinë.
2. "Produkte cilësore, Shërbime të shkëlqyera, Çmimi konkurrues dhe dorëzimi i shpejtë" është parimi ynë i menaxhimit.
3. OEM pranuar : Ne mund të prodhojmë ndonjë nga dizajnin tuaj.

 

Tregu ynë kryesor nga Amerika e Veriut, Europa Perëndimore, Amerika Jugore, Europa Lindore, Azi, i brendshëm.
Lulëzon sfidat dhe inkurajimin për të qenë një grup më i mirë në shërbimin e nevojave të klientit tonë.
bashkërendim, bashkëpunimi, komunikime të mira dhe kultura e ndërmarrjeve të inovacionit krijues.

1.Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2.Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3.Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. Ne mirëpresim përzemërsisht të gjithë klientët e rinj dhe të vjetër që vijnë duke vizituar kompaninë e paketimit Ouhai!

Machines Me shume se 38 machines, mainly imported from Germany. Japan and US.
Wide

Produktet

printing on all material, all kind of displays, for your indoor/outdoor advertising, promotion and exhibition packaging products
Dorëzimi Large scale factory and reliable workers, as your virtual manufacturer in China with high effective capacity every day.
Color correct The most professional color checking tools and Auto machine from Germany
Lab

verification

lab test to verify the material for product’s reliability
Our promise Any problem you met with the product,you can delivery back free. we will give your reply immediately

1. Ne mund të kënaqim të gjitha kërkesat tuaja, siç është dhënia e këshillave për produktet e reja, duke ju treguar fotot për produktin, dhe dërgoni disa mostra nëse nevojat e klientit.
2. Të mirëpritur për të dërguar stafin tuaj për kontrollimin e produkteve tuaja, dhe ne mund të sigurojmë një makinë për të marrë stafin tuaj nga kudo që janë.

*Dizajn i shkëlqyeshëm si kërkesë e klientit
*Ekipi i teknologjisë së profesionit për të zgjidhur të gjitha problemet e shkathtësisë
*Kontroll i kujdesshëm i cilësisë para transportimit
*Prodhuesi OEM, Shtypja e kompensuar
*Zotëroni ndërtesën e fabrikës dhe makineritë për ta bërë çmimin konkurrues

Custom Printed Small Packaging Sliding Soap Kraft paper Drawer Box with Sleeve-ouhaipackaging

1. Ne do t'ju mbajmë në kontakt në 24 orë, dhe ne gjithashtu do të mbajmë lidhje për pyetje të mëtejshme.
2. Ne do t'ju informojmë pasi të marrim pagesën, dhe ne e mbajmë pagesën si një llogari kredie derisa klientët tanë të jenë të kënaqur me produktin dhe shërbimin tonë.

Custom Printed Small Packaging Sliding Soap Kraft paper Drawer Box with Sleeve-ouhaipackaging

1) paketim: 5000 copë, even 10000 pcs small bags in 1 carton or as clients’ sizes requested

2) Shipment: by sea about 18-28 days or by express (DHL, UPS, FEDEX) and air about 3-4days

3) pagesë: T/T and western union, gram para

1.Cila është diapazoni i produkteve tuaja?
Ne prodhojmë Paketimin e Kuti Plastike Shtypëse, Pako Kuti letre e punuar me dorë,Pastroni sirtarin e flluskave,Paketë flluskash Clamshell etj. Mirë se vini të na kontaktoni për të ditur më shumë detaje.

2. A jeni prodhues?
po. Ne kemi qenë në ofrimin e zgjidhjeve profesionale në industrinë e shtypjes dhe paketimit 10 vjet.

3. A keni produkte të aksioneve për të shitur?
po, Sidoqoftë, në shumicën e rasteve, ne punojmë në urdhërat OEM. Kjo do të thotë që produktet tuaja mund të personalizohen për sa kohë që ju na jepni informacionin e prodhimit në detaje.

4. Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një vlerësim?
- Madhësia e produkteve (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
- material
- Printimi i ngjyrave
- sasi
- Nese eshte e mundur, ju lutemi siguroni gjithashtu fotografi ose skica të dizajnit për kontroll.

5. Kur krijojmë vepra arti, cili format është i disponueshëm për shtypje?
-Ato të përdorura zakonisht: PDF, CDR, AI, PSD.
-Madhësia e rrjedhjes së gjakut: 3-5mm.

6. Sa ditë do të mbarojnë mostrat? Po në lidhje me prodhimin në masë?
-Në përgjithësi, 2-3 ditë për marrjen e mostrave
-Koha e drejtimit të palosjes së kutisë së kraft do të varet nga sasia, arti i prodhimit, etj.

7. A mund të marr SHEMBULL FALAS?
-po. Ne mund t'ju dërgojmë shembull falas të aksioneve ; mostra e personalizuar nuk është FALAS.

8. Si i dërgoni produktet e gatshme?
-Nga deti
-Me aeroplan
-Nga korrierët, TNT, DHL, FEDEX, UPS, etj.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI