×
Custom Printed Corrugated Paper Inlay Cosmetic Packaging Mailer Box For Makeup
Custom Printed Corrugated Paper Inlay Cosmetic Packaging Mailer Box For Makeup
Custom Printed Corrugated Paper Inlay Cosmetic Packaging Mailer Box For Makeup
Custom Printed Corrugated Paper Inlay Cosmetic Packaging Mailer Box For Makeup
Custom Printed Corrugated Paper Inlay Cosmetic Packaging Mailer Box For Makeup
Custom Printed Corrugated Paper Inlay Cosmetic Packaging Mailer Box For Makeup

Makineria gjermane HEIDELBERG SIX COLORS PRINTING, JAPONI KOMORI KATURR NGJYRA SHTYPTARI MAKINERIA është garancia e cilësisë sonë. Materiali e mbështet fuqimisht çmimin e aftësisë konkurruese.

Detaje të produkteve Reagime tani

Ne do të insistojmë në parimin e "bashkëpunim fitim-fitim",nderimi i kontratave dhe mbajtja e premtimeve,dhe duke bashkëpunuar me miqtë si në shtëpi dhe në bord.

Nëse jeni të interesuar për ndonjë artikull të produkteve tona, pls mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë informacion dhe ngrohtësisht i mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë.

madhësi Sipas kërkesave specifike të klientëve
shtypje 1C-4Kolurat / shtypja e kompensuar
Letër arti 128gsm - 400gsm
Letër e zbukuruar 110gsm - 230gsm
karton 800gsm, 1000gsm, 1200gsm, 15001800gsm gsm
Fut EVA, Shkumë dhe mëndafsh. kadife, karton, plastik
Mbarimi embossing, Laminimi me shkëlqim, Laminimi Matt, Veshje UV, Vulosja e nxehtë
paketim Produktet paketohen nga kartoni standard i eksportit ose sipas kërkesave të klientëve
Koha e mostrës së plumbit 3 ditë për kampion bosh, brenda 7 ditë për kampion të shtypur
moq 1000PCS / design

Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

 

1, Shtypje ofset(Shtypja CMKY)
2, Shtypja e ekranit të mëndafshit
3, Vulosje me petë të nxehtë(Vulosje argjendi / ari)
4, Printim UV UV dhe shtypje me efekte të tjera speciale

Custom Printed Corrugated Paper Inlay Cosmetic Packaging Mailer Box For Makeup-ouhaipackaging

1) Shërbimet OEM / ODM

2) Shpejt & Dorëzimi i lirë

3) Porosia e produktit të përzier gjithashtu gëzon çmimin zbritës

4) Lejoni ndryshime të vogla për paketën, dizajni ose Ngjyra

5) Siguroni cilësi të mirë, shërbim miqësor, përgjigje në kohë për të gjitha pyetjet tuaja.

 

Custom Printed Corrugated Paper Inlay Cosmetic Packaging Mailer Box For Makeup-ouhaipackaging

1.with 15 years rich experience, Ouhai Printing has been one of the leaders of printing and packaging line;
2. The most competitive price, 20% discount of shipping cost by sea, dhe 30% discount of shipping cost by
DHL,Fedex, UPS;
3. The most advanced equipment, the soonest delivery time, and the most standard export packaging way;
4. All products passed quality inspection before shipment under the control of our qualified QC team;
5.24 hours online service, our sales team all-day being there with swift and professional response.

 

Tregu ynë kryesor nga Amerika e Veriut, Europa Perëndimore, Amerika Jugore, Europa Lindore, Azi, i brendshëm.
Lulëzon sfidat dhe inkurajimin për të qenë një grup më i mirë në shërbimin e nevojave të klientit tonë.
bashkërendim, bashkëpunimi, komunikime të mira dhe kultura e ndërmarrjeve të inovacionit krijues.

1.Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2.Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3.Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. We cordially welcome all the new and old customers come visiting Ouhai packaging company!

Printime Co Guangzhou Ouhai, Ltd is a professional manufacturer that specialized in packaging and printing service with more than 10 vite eksperience. Our main product is paper bags, folding paper boxes, hardcover boxes. Produktet tona shiten në shtëpi dhe jashtë vendit, siç është Azia, Amerikan dhe Evropë.

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 5600 metra katrorë, të pajisur me pajisje të përparuara të prodhimit vendas dhe forcë teknike të klasit të parë, ka të trajnuar mirë 100 punëtorët, stafi menaxhues i 15 njerëzit, 20 personeli teknik. Ne furnizojmë të paktën 3 herë QC para transportit.

Custom Printed Corrugated Paper Inlay Cosmetic Packaging Mailer Box For Makeup-ouhaipackaging

1. Ne mund të kënaqim të gjitha kërkesat tuaja, siç është dhënia e këshillave për produktet e reja, duke ju treguar fotot për produktin, dhe dërgoni disa mostra nëse nevojat e klientit.
2. Të mirëpritur për të dërguar stafin tuaj për kontrollimin e produkteve tuaja, dhe ne mund të sigurojmë një makinë për të marrë stafin tuaj nga kudo që janë.

*Dizajn i shkëlqyeshëm si kërkesë e klientit
*Ekipi i teknologjisë së profesionit për të zgjidhur të gjitha problemet e shkathtësisë
*Kontroll i kujdesshëm i cilësisë para transportimit
*Prodhuesi OEM, Shtypja e kompensuar
*Zotëroni ndërtesën e fabrikës dhe makineritë për ta bërë çmimin konkurrues

Custom Printed Corrugated Paper Inlay Cosmetic Packaging Mailer Box For Makeup-ouhaipackaging

1. Ne do t'ju mbajmë në kontakt në 24 orë, dhe ne gjithashtu do të mbajmë lidhje për pyetje të mëtejshme.
2. Ne do t'ju informojmë pasi të marrim pagesën, dhe ne e mbajmë pagesën si një llogari kredie derisa klientët tanë të jenë të kënaqur me produktin dhe shërbimin tonë.

Custom Printed Corrugated Paper Inlay Cosmetic Packaging Mailer Box For Makeup-ouhaipackaging

1. Check and count quantity one by one, to make sure each box you get is perfect.
2. Wrap 10pcs by protective film. It helps the goods is tidy during transportation.
3. Each carton material is K=K corrugated, the weight won't exceed 20kgs
4. Add sticker on each carton, showing the quantity on each carton, product size
5. Pack cartons with wooden/plastic pallets if need

Q1: Për sa kohë mund të marr një kuti të paketimit të valëzuar të kuotimit ?
brenda 12 orë pasi ne e bëjmë kërkesën në mënyrë të qartë. Nëse urgjentisht, ju lutem na telefononi në çdo kohë.

Q2: Cili është MOQ juaj?
MOQ ynë është 1000 copë, nëse keni nevojë për mostër për të kontrolluar cilësinë, 1copë është e pranueshme.

Q3: Si mund të marr shembull për të kontrolluar cilësinë?
Pasi të konfirmohen detajet e produktit, kosto e tarifës së tarifës, ne do të dorëzimit mostër brenda 3 ditë.

Q4: A e pranoni OEM / ODM?
Ne jemi të mirëpritur OEM ODM. Forma e re do të hapet sipas vizatimit të dizajnit, madhësi, material.

Q5: Po në lidhje me kohën e duhur për rendin masiv?
Për artikujt e aksioneve, koha e dorëzimit është 3-5 ditë. Për myk të ri, koha e prodhimit është 30-40 ditë.

Q6: Si i paketoni mallrat?
Duke folur në përgjithësi, ne paketojmë mallra me shkumë & kuti kartoni. Gjithashtu mund të bëjë pako sipas nevojës së klientit.

P7: What is your term of payment?
Ne pranojmë T / T, Paypal, Bashkimi perëndimor, Sigurimi i tregtisë së LC dhe Alibaba. Dhe 30% depozitë para se të rregullojmë porosinë, 70% pagesa e bilancit para mallrave të anijes.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI