Custom Paper Packaging Box Factory Bespoke Rigid Magnetic Gift Box for Bedding Set Packing
Custom Paper Packaging Box Factory Bespoke Rigid Magnetic Gift Box for Bedding Set Packing
Custom Paper Packaging Box Factory Bespoke Rigid Magnetic Gift Box for Bedding Set Packing
Custom Paper Packaging Box Factory Bespoke Rigid Magnetic Gift Box for Bedding Set Packing
Custom Paper Packaging Box Factory Bespoke Rigid Magnetic Gift Box for Bedding Set Packing
Custom Paper Packaging Box Factory Bespoke Rigid Magnetic Gift Box for Bedding Set Packing

Paketimi i Fabrikës së Kutisë së Paketimit të Letrave me porosi Kutia e dhuratave magnetike të ngurtë për paketimin e shtratit të shtratit

Ne jemi kuti paketimi, kuti dhurate, qese paketimi, prodhuesi i kutive postare, përqendrohuni në produktet me porosi të paketimit të letrës për 15 vjet, paketimi i sjell më shumë vlerë produktit tuaj, MOQ 1000 copë

Detaje të produkteve

Reagime tani

Emri i produktit Paketimi i Fabrikës së Kutisë së Paketimit të Letrave me porosi Kutia e dhuratave magnetike të ngurtë për paketimin e shtratit të shtratit
material Karton (1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm)
Letër arti (128gsm,157gsm ... etj)
madhësi Të personalizuara
Ngjyrë Ngjyra CMYK ose Pantone
shtypje Shtypje ofset, shtypja e ekranit të mëndafshit
Shkatërrimi i sipërfaqes Lustrim me shkëlqim, Petëzim me shkëlqim, Petëzim mat, Veshje UV, Embossing etj
Vulosje e nxehtë prej ari, Vulosje argjendi e nxehtë, Vulosje e nxehtë e zezë dhe vulosje e nxehtë e kuqe etj
Formati i vizatimit PDF, AI, PS
paketim kuti dhuratë letre janë të paketuara nga kartoni standard i eksportit ose sipas kërkesave tuaja

Kuti paketimi të ngurtë bëhen nga letër e ngurtë dhe përdoren gjerësisht për Çokollatën, verë, kozmetike, parfum, veshje, stoli, duhani, ushqim, dhurata mallra ditore, elektronik, shtëpitë botuese, lodra dhurate, nevojat ditore, send specialiteti, ekspozitë etj

I përshtatshëm për paketimin e dhuratave, rroba, kozmetike, paruke, këpucë, xhevahire, shikoj, syze, cokollate, Bar, produkte ditore, elektronika e konsumit, dhe çdo produkt tjetër.

Ne mund të bëjmë vulosje të nxehtë prej ari / argjendi, Petëzim me shkëlqim / mat, Veshje UV, embossing, debossing si kërkesa juaj.

Ne mund t'i rregullojmë aksesorët e kutive si kërkesën tuaj

1.Dizajn falas
Ekipi profesional i dizajnit për të zgjidhur problemet tuaja të paraqitjes së dizajnit
2.Produktet
Lëndët e para të çertifikuara FSC & materiale të para të riciklueshme miqësore me mjedisin
3.Ekipi i Inspektimit të Cilësisë
100% inspektimi i produktit për të siguruar cilësi të plotë
4.Dorëzimi i shpejtë
Dërgesa në kohë, afër portit,kurseni koston e transportit tuaj
5.Shërbimi Profesional
Shërbimi profesional para shitjes dhe ai i pas shitjes, mos ju shqetësoni për blerjet Zgjidhni nga një larmi përfundimesh në pjesë të ngurta metali ose plastike, ndërtuar për specifikimet precize të dizajnit.

24h shërbim online me përgjigje të shpejtë
Reagime në kohë reale për përparimin e prodhimit të klientit
Ekipi profesional i dizajnit
Marrje falas në Guangzhou

Kaloi certifikimin FSC dhe SGS.

paketim: 1pc / Ploybag,50-100copë / kuti kartoni, A = Një kuti kartoni të jashtme, ose sipas kërkesave specifike të klientëve.
Shipping: Model nga Express (DHL / UPS / TNT / FedEx / EMS), Nga ajri, Prodhimi masiv nga deti ...

Q: A jeni prodhues apo kompani tregtare ?
A: 100% fabrikë + 10 vjet + 5600 metra katrorë.
Q: Mund të pranoni OEM ose ODM?
A: po, thjesht duhet të na dërgoni modelin tuaj, ne do të ofrojmë kuotimin tonë më të mirë brenda 24 orë.
Q: A jepni mostra? A është falas?
A: Shembulli ekzistues falas, mund të dorëzojë menjëherë. Mostra e personalizuar ka nevojë për pagesë të mostrës, do të përfundojë brenda 3-7 ditëve. Kostoja e transportit do të jetë në anën tuaj.
Q: A mund të bëni modelin për ne?
A: po, Ne kemi një ekip profesional që ka përvojë të pasur në hartimin e produkteve të letrës.
Q: Whatfarë lloj formati skedari arti duhet të ju ofroj për shtypje?
A: PDF,AI,CDR,PSD,qerpiç,IDraw kryesore, etj.
Q: Si mund të siguroni inspektimin e cilësisë?
A: Në procesin e porosisë,ne kemi standarde inspektimi para dorëzimit dhe do t'ju ofrojmë fotografitë.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI

Rekomandimi i produktit

Enquiry TANI
top