Custom Luxury Cardboard Black Corrugated Boxes For Electronic Packaging
Custom Luxury Cardboard Black Corrugated Boxes For Electronic Packaging
Custom Luxury Cardboard Black Corrugated Boxes For Electronic Packaging
Custom Luxury Cardboard Black Corrugated Boxes For Electronic Packaging
Custom Luxury Cardboard Black Corrugated Boxes For Electronic Packaging
Custom Luxury Cardboard Black Corrugated Boxes For Electronic Packaging

Kuti të lakuara me karton luksoz të personalizuar për paketim elektronik

Makineria gjermane HEIDELBERG SIX COLORS PRINTING, JAPONI KOMORI KATURR NGJYRA SHTYPTARI MAKINERIA është garancia e cilësisë sonë. Materiali e mbështet fuqimisht çmimin e aftësisë konkurruese.
Ne do të insistojmë në parimin e "bashkëpunim fitim-fitim",nderimi i kontratave dhe mbajtja e premtimeve,dhe duke bashkëpunuar me miqtë si në shtëpi dhe në bord.
Nëse jeni të interesuar për ndonjë artikull të produkteve tona, pls mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë informacion dhe ngrohtësisht i mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Parametrat e produkteve

madhësi Sipas kërkesave specifike të klientëve
shtypje 1C-4Kolurat / shtypja e kompensuar
Letër arti 128gsm - 400gsm
Letër e zbukuruar 110gsm - 230gsm
karton 800gsm, 1000gsm, 1200gsm, 15001800gsm gsm
Fut EVA, Shkumë dhe mëndafsh. kadife, karton, plastik
Mbarimi embossing, Laminimi me shkëlqim, Laminimi Matt, Veshje UV, Vulosja e nxehtë
paketim Produktet paketohen nga kartoni standard i eksportit ose sipas kërkesave të klientëve
Koha e mostrës së plumbit 3 ditë për kampion bosh, brenda 7 ditë për kampion të shtypur
moq 1000PCS / design

 

detajet e produktit

Procesi i porosisë
Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Opsioni i formës së kuti
Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

Efekti i sipërfaqes
1. Shtypje ofset(Shtypja CMKY)
2. Shtypja e ekranit të mëndafshit
3. Vulosje me petë të nxehtë(Vulosje argjendi / ari)
4. Printim UV UV dhe shtypje me efekte të tjera speciale

Shërbimi ynë
1. Shërbimet OEM / ODM
2. Shpejt & Dorëzimi i lirë
3. Porosia e produktit të përzier gjithashtu gëzon çmimin zbritës
4. Lejoni ndryshime të vogla për paketën, dizajni ose Ngjyra
5. Siguroni cilësi të mirë, shërbim miqësor, përgjigje në kohë për të gjitha pyetjet tuaja.


FAQ

Q1: Për sa kohë mund të marr një kuti të paketimit të valëzuar të kuotimit ?
A: brenda 12 orë pasi ne e bëjmë kërkesën në mënyrë të qartë. Nëse urgjentisht, ju lutem na telefononi në çdo kohë.

Q2: Cili është MOQ juaj?
A: MOQ ynë është 1000 copë, nëse keni nevojë për mostër për të kontrolluar cilësinë, 1copë është e pranueshme.

Q3: Si mund të marr shembull për të kontrolluar cilësinë?
A: Pasi të konfirmohen detajet e produktit, kosto e tarifës së tarifës, ne do të dorëzimit mostër brenda 3 ditë.

Q4: A e pranoni OEM / ODM?
A: Ne jemi të mirëpritur OEM ODM. Forma e re do të hapet sipas vizatimit të dizajnit, madhësi, material.

Q5: Po në lidhje me kohën e duhur për rendin masiv?
A: Për artikujt e aksioneve, koha e dorëzimit është 3-5 ditë. Për myk të ri, koha e prodhimit është 30-40 ditë.

Q6: Si i paketoni mallrat?
A: Duke folur në përgjithësi, ne paketojmë mallra me shkumë & kuti kartoni. Gjithashtu mund të bëjë pako sipas nevojës së klientit.

P7: Cili është afati juaj i payment?
A: Ne pranojmë T / T, Paypal, Bashkimi perëndimor, Sigurimi i tregtisë së LC dhe Alibaba. Dhe 30% depozitë para se të rregullojmë porosinë, 70% pagesa e bilancit para mallrave të anijes.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI
top