Custom Creative Gift Paper Socks Packaging Box With Lid
Custom Creative Gift Paper Socks Packaging Box With Lid
Custom Creative Gift Paper Socks Packaging Box With Lid
Custom Creative Gift Paper Socks Packaging Box With Lid
Custom Creative Gift Paper Socks Packaging Box With Lid
Custom Creative Gift Paper Socks Packaging Box With Lid

Kutia e Paketimit të Çorapeve të Letrës Dhuratë Kreative me Kapak

We are the manufacturers, with Experienced Staff, Professional Service, MOQ is 1000pcs, customized artwork accepted, Professional designer, supply free design service, High quality, best price, dorëzimi i shpejtë. Ne kemi departamentin e dizajnit profesional të paketimit , Projektuesi profesionist i paketimit do ta bëjë ngjyrën në kuti ose çanta shumë të këndshme për tu shtypur dhe për të zvogëluar gabimin.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Parametrat e produkteve

Artikulli: Custom creative gift paper socks packaging box with lid
material: një) Bordi i Fildishtë(Karton i bardhë)
b) Letër arti(Letër e veshur)/Matte art paper
c) Duplex board with white/grey back
d) Grey board
e) Letër kraft(Letër artizanale)
f) Recycled paper
G) Çdo material si kërkesa juaj.
Shtypja në sipërfaqe: Vulosje e nxehtë, Prerja, embossing, Shtypja e ekranit të mëndafshit, Petëzim me shkëlqim,
Petëzim mat, Lustrim, metallic Lamination
Printing advantage: 1.Bojëra dhe veshje me porosi, unless design choice
2.Glossy and embossed areas of the page to create a one-of-a-kind look.
3.Një shtresë që përputhet me produktin tuaj.
4.Turn your print content into a vivid sensory experience that will get your audience

talking

5.Heidelberg printing machine ensure your printing quality.cutting machine makes

accurate size.

Mostrat: Free similar sample is available in our stock for checking quality
Sample will be shipped by courier
Delivery cost can be negotiated
Koha e dërgimit: 10-12 days after confirming your order
Shipping Port: Guangzhou ose Shenzhen
Shipping Way: Shpreh, air and sea
pagesë: T / T, Western Union, Paypal, Gram parash dhe Alipay
50% depozitë për të konfirmuar porosinë, dhe 50% balance before shipment
paketim: Standard export carton or plastic bags or boxes

 

detajet e produktit

Procesi i porosisë
Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Efekti i sipërfaqes
Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

Rreth Cilësisë
1.Ne ndërtuam sistemin e përsosur të kontrollit të cilësisë. Kompania jonë ka kaluar ISO 9001:2008 certifikatë.
2.Ne kemi një laborator modern të pajisur plotësisht të analizave për të siguruar që çanta ose kutia të arrijnë nivelin e ushqimit dhe të arrijnë të gjitha kërkesat nga klientët.
3.Produkti ynë është eksportuar në më shumë se 100 vendet dhe zonat. Të tilla si Azia e Mesme, Amerika Jugore, MUA, Japonia etj.
4. We cordially welcome all the new and old customers come visiting Ouhaipack company!

FAQ

1.Q: A jeni prodhues apo kompani tregtare ?
A: 100% fabrikë + 10 vjet + 5600 metra katrorë.

2.Q: Mund të pranoni OEM ose ODM?
A: po, thjesht duhet të na dërgoni modelin tuaj, ne do të ofrojmë kuotimin tonë më të mirë brenda 24 orë.

3.Q: A jepni mostra? A është falas?
A: Shembulli ekzistues falas, mund të dorëzojë menjëherë. Mostra e personalizuar ka nevojë për pagesë të mostrës, do të përfundojë brenda 3-7 ditëve. Kostoja e transportit do të jetë në anën tuaj.

4.Q: A mund të bëni modelin për ne?
A: po, Ne kemi një ekip profesional që ka përvojë të pasur në hartimin e produkteve të letrës.

5.Q: Whatfarë lloj formati skedari arti duhet të ju ofroj për shtypje?
A: PDF,AI,CDR,PSD,qerpiç,IDraw kryesore, etj.

6.Q: Si mund të siguroni inspektimin e cilësisë?
A: Në procesin e porosisë,ne kemi standarde inspektimi para dorëzimit dhe do t'ju ofrojmë fotografitë.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI