Custom Attractive Price Hot Sale Portable Corrugated Clothing Mailer Box
Custom Attractive Price Hot Sale Portable Corrugated Clothing Mailer Box
Custom Attractive Price Hot Sale Portable Corrugated Clothing Mailer Box
Custom Attractive Price Hot Sale Portable Corrugated Clothing Mailer Box
Custom Attractive Price Hot Sale Portable Corrugated Clothing Mailer Box

Pricemimi tërheqës me porosi Shitja e nxehtë Portable Boxer e veshjeve të valëzuara me kuti

Ouhai e respekton"Cilësia e parë, reputacionin mbi të gjitha" si parim ynë,ofron shërbim falas për një dizajn falas dhe nënshkruan kontratë të garantuar me cilësi me klientin,shumë të mirëpritur të porositni markën tuaj me ne.
Experienced technology & after-sales team, which can help you to solve problems on packaging solution, dizajni, etj. 24h online service,satisfied service could be offered to you at any time. Quick delivery time. 5 days for customized samples and 10 days for bulk production.Stock samples are free of charge.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Parametrat e produkteve

Artikulli Custom attractive price hot sale portable corrugated clothing mailer box
H.S. kod 481910000
material Letër kraft,Tabelë letre, Letër arti,Bordi i valëzuar,Letër e veshur, etj
madhësi(L * W * H) Prano zakonin
Ngjyrë Shtypje lito CMYK, Shtypje me ngjyra Pantone, Shtypja flexo dhe shtypja UV si kërkesa juaj
Përfundimi i përpunimit Llak me shkëlqim / mat, Lustrim me shkëlqim / Matt, Gold/silver foil stamping, Spot UV, Të stampuar, etj.
përdorim paketim, Shipping, etj.
Tarifa e mostrave Mostrat e aksioneve janë falas
Koha e plumbit 5 ditë pune për mostrat; 10 ditë pune për prodhimin në masë
QC Kontroll i rreptë i cilësisë nën SGS, ISO9001 dhe Intertek.
avantazh 100% manufacturer with lots of advanced equipment
Certifikimi ISO9001, SGS FSC etc.

 

detajet e produktit

Procesi i porosisë
Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Opsioni i formës së kuti
Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

Efekti i sipërfaqes
Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

Manufacturing Technique

Types of corrugation Amount of corrugation / 30cm Height of corrugation
A 34±2 4.6~4.8mm
B 50±2 2.5~2.7mm
C 40±2 3.5~3.7mm
D 92±2 1.4~1.6mm
E 94±2 1.4~1.6mm
F 96±2 1.1~1.2mm
G 125 0.5mm

 

Why Choose Us?
1. Our factory was founded in 2004. We are a manufacturer with15-years printing experience and one of the outstanding printing enterprises in China.
2. "Quality Products, Excellent Services, Competitive Price and Prompt Delivery" is our management principle.
3. OEM Accepted : We can produce any of your design.

 

FAQ

Q: Cila është diapazoni i produkteve tuaja?
A: Ne prodhojmë Paketimin e Kuti Plastike Shtypëse, Pako Kuti letre e punuar me dorë,Pastroni sirtarin e flluskave,Paketë flluskash Clamshell etj. Mirë se vini të na kontaktoni për të ditur më shumë detaje.

Q: A jeni prodhues?
A: po. Ne kemi qenë në ofrimin e zgjidhjeve profesionale në industrinë e shtypjes dhe paketimit 10 vjet.

Q: A keni produkte të aksioneve për të shitur?
A: po, Sidoqoftë, në shumicën e rasteve, ne punojmë në urdhërat OEM. Kjo do të thotë që produktet tuaja mund të personalizohen për sa kohë që ju na jepni informacionin e prodhimit në detaje.

Q: Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një vlerësim?
A: - Madhësia e produkteve (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
- material
- Printimi i ngjyrave
- sasi
- Nese eshte e mundur, ju lutemi siguroni gjithashtu fotografi ose skica të dizajnit për kontroll.

Q: Kur krijojmë vepra arti, cili format është i disponueshëm për shtypje?
A: -Ato të përdorura zakonisht: PDF, CDR, AI, PSD.
-Madhësia e rrjedhjes së gjakut: 3-5mm.

Q: Sa ditë do të mbarojnë mostrat? Po në lidhje me prodhimin në masë?
A: -Në përgjithësi, 2-3 ditë për marrjen e mostrave
-Koha e drejtimit të palosjes së kutisë së kraft do të varet nga sasia, arti i prodhimit, etj.

Q: A mund të marr SHEMBULL FALAS?
A: -po. Ne mund t'ju dërgojmë shembull falas të aksioneve ; mostra e personalizuar nuk është FALAS.

Q: Si i dërgoni produktet e gatshme?
A: -Nga deti
-Me aeroplan
-Nga korrierët, TNT, DHL, FEDEX, UPS, etj.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI