• shtëpi
  • produkt
  • Kutia e valëzuar
  • Kinë me shumicë me cilësi të lartë me porosi të shtypura kartoni të paketuar kartoni Mailer për Transportin e mallrave
×
China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Mailer Box For Shipping Goods
China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Mailer Box For Shipping Goods
China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Mailer Box For Shipping Goods
China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Mailer Box For Shipping Goods
China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Mailer Box For Shipping Goods
China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Mailer Box For Shipping Goods
Kinë me shumicë me cilësi të lartë me porosi të shtypura kartoni të paketuar kartoni Mailer për Transportin e mallrave

The mailer box surface finished is in matte/glossy lamination. We can gold/silver hot stamping, vend UV, embossing logo etc in your requirements. About the size of boxes, as we accept customize products. We will give you professional suggestion when we know the products you are going to pack in the box. The corrugated paper box can be used in gift, clothing, pazar, cosmetics, pizza packaging etc. Not only the price is competitive and favorable, but also they are Eco-friendly.

Detaje të produkteve Reagime tani

Ne përqëndrohemi në ndërtimin e materialeve të reja dhe teknologjisë inovative,aplikuar në paketim &fushat e shtypjes. Ne vendosëm standardet tona për dizajn ,paketim, korrekturë bocash, shtypje, standardi detyrues dhe logjistik; ne kishim pajisje të makinerive profesionale të përpunimit të shtypjes të rangut më të lartë;ne kombinuam ndërmarrjen më të shkëlqyeshme të shtypjes, vendosi bashkëpunimin më të mirë me ta.So,zgjidhni ne, you choose the most professional & experienced manufacturer.

 

Parametrat e produkteve

Shërbimi OEM,ODM ose e personalizuar
material CCNB Duplex board with grey back
SBS white card paper
Letër arti
Kraft Card
Flaut F
Dhe fyelli
Flaut B
Flaut EE,Përmbytje AB
Pre-printing Designing
CTP
shtypje Shtypja e kompensuar:CMYK,Pantone Maximize 6 ngjyra
Flexo graphic Printing:Pantone Maximize 6 ngjyra
Procesi i përfunduar Lustrim ujor me shkëlqim
Lustrim mat
Veshje UV
Sport UV
Gloss petëzimi i filmit plastik
Matt plastic film lamination
Kalendari
Foil stamping
embossing
Certifikata SGS,Rosh,ISO9001, ISO14001
paketim kraft paper wrap,shrink warp,paleta letre
Logjistike nga ajri ose nga deti

 

detajet e produktit

Procesi i porosisë
Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Opsioni i formës së kuti
Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

Efekti i sipërfaqes
Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

Teknika e Prodhimit

Llojet e valëzimit Sasia e valëzimit / 30cm Lartësia e valëzimit
A 342 ± 4.68 4.8 mm
B 502 ± 2.57 2.7 mm
C 402 ± 3.57 3.7 mm
D 922 ± 1.4~ 1.6 mm
E 942 ± 1.4~ 1.6 mm
F 962 ± 1.1~ 1.2 mm
G 125 0.5mm

 

Our Advantages
1.Free Sample
2.12 years’ experience, We are the manufacturers
3.Experienced Staff, Professional Service
4.Small Orders Accepted / customized artwork accepted
5.Professional designer, supply free design service
6.High quality, best price, dorëzimi i shpejtë
7.Will have big disount if customer's order reach 10000pcs

 

FAQ

1.Q: A jeni prodhues apo kompani tregtare ?
A: 100% fabrikë + 10 vjet + 5600 metra katrorë.

2.Q: Mund të pranoni OEM ose ODM?
A: po, thjesht duhet të na dërgoni modelin tuaj, ne do të ofrojmë kuotimin tonë më të mirë brenda 24 orë.

3.Q: A jepni mostra? A është falas?
A: Shembulli ekzistues falas, mund të dorëzojë menjëherë. Mostra e personalizuar ka nevojë për pagesë të mostrës, do të përfundojë brenda 3-7 ditëve. Kostoja e transportit do të jetë në anën tuaj.

4.Q: A mund të bëni modelin për ne?
A: po, Ne kemi një ekip profesional që ka përvojë të pasur në hartimin e produkteve të letrës.

5.Q: Whatfarë lloj formati skedari arti duhet të ju ofroj për shtypje?
A: PDF,AI,CDR,PSD,qerpiç,IDraw kryesore, etj.

6.Q: Si mund të siguroni inspektimin e cilësisë?
A: Në procesin e porosisë,ne kemi standarde inspektimi para dorëzimit dhe do t'ju ofrojmë fotografitë.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI