• shtëpi
  • produkt
  • Kutia e letrës
  • Kutitë e letrave me paketim të personalizuara të Cilësive më të mira Paketimi i letrës me letra me shtrirje me shkëlqim
Best Quality Custom Foldable Cookies Packaging Drawer Paper Box With Glossy Lamination
Best Quality Custom Foldable Cookies Packaging Drawer Paper Box With Glossy Lamination
Best Quality Custom Foldable Cookies Packaging Drawer Paper Box With Glossy Lamination
Best Quality Custom Foldable Cookies Packaging Drawer Paper Box With Glossy Lamination
Best Quality Custom Foldable Cookies Packaging Drawer Paper Box With Glossy Lamination
Best Quality Custom Foldable Cookies Packaging Drawer Paper Box With Glossy Lamination

Kutitë e letrave me paketim të personalizuara të Cilësive më të mira Paketimi i letrës me letra me shtrirje me shkëlqim

Kutitë e sirtarëve janë të bukura dhe të thjeshta në dukje , i trashë në material,rezistente ndaj konsumit, rezistente ndaj presionit, dhe të humanizuara në dizajn. Linjat e tyre të lëmuara i bëjnë njerëzit të duken rehat dhe rrisin vlerën zbukuruese të produkteve.
Ne ofrojmë cilësinë më të mirë, cilësinë më të mirë, paketimi më i përsosur i produktit për shefin e menaxhimit më të zgjedhur në treg, në mënyrë që produktet tuaja të marrin filmin dhe kujdesin më të përparuar, kështu që paketimi Ouhai është absolutisht zgjedhja juaj më e mirë, por edhe partneri juaj më intim.Fundi i jetës, por shpirti nuk do të bjerë kurrë, tani lejo që Ouhai të ndezë punën dhe jetën tënde dhe të zbatojë standardet e tua më të rrepta, për t'ju siguruar paketim super të përsosur të cilësisë.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Parametrat e produkteve

Kuti letre sirtar për paketimin e biskotave të palosshme me cilësi më të mirë me petëzim me shkëlqim
përdorim Kuti Paketimi Dhuratash për Ushqim ose Çokollatë
material Bordi i Fildishtë(250G,300G, 350G),Letër arti(128G, 157G, 200G, 250G, 300G),Bord dupleks me shpinë gri(250G, 300G, 350G,400G),Letër gri(250G, 300G, 350G, 400G),Letër artizanale(100G, 120G, 150G, 200G, 250G, 300G),Letër e valëzuar
Ngjyrë Pantone (PMS) me ngjyra, si dhe shtypja CMYK
Makinë printimi Makinë prerëse, Makinë për shtypje ofset, makine petëzimi, makinë vulosje e nxehtë, Makine UV etj
Procesi i shtypjes Shtypje ofset, shtypja e ekranit të mëndafshit, shtypje uv
Mbarimi Lustrim me shkëlqim, Petëzim me shkëlqim, Petëzim mat, UV, Vulosje e nxehtë prej ari, Vulosje argjendi e nxehtë, embossing, Dembosje etj
dizajni Të personalizuara
madhësi Të personalizuara
mostër Falas për mostrën e aksioneve
Koha e Plumbit mostër 5 te 7 ditë,prodhime masive 10 te 15 ditë
pagesë Paypal,T / T,Kartë Krediti,L / C,D / P,D / A,Western Union
paketim Çantë e papërshkueshme nga uji,Kartoni standard i eksportuar
Shipping Deti,ajrore ose shprehin

 

detajet e produktit

Procesi i porosisë
Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Modelet e Kutisë
Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

Efekti i sipërfaqes
Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

Shërbimi ynë
1. Printim i personalizuar OEM / ODM & Paketat
2. Kërkimi ose Dizajni juaj është gjithmonë i mirëpritur!
3. Çmimi është vetëm për referencë!
4. Ne preferojmë të krijojmë një Marrëdhënie Afatgjatë të Biznesit me ju!

FAQ

Q: Cila është diapazoni i produkteve tuaja?
A: Ne prodhojmë Paketimin e Kuti Plastike Shtypëse, Pako Kuti letre e punuar me dorë,Pastroni sirtarin e flluskave,Paketë flluskash Clamshell etj. Mirë se vini të na kontaktoni për të ditur më shumë detaje.

Q: A jeni prodhues?
A: po. Ne kemi qenë në ofrimin e zgjidhjeve profesionale në industrinë e shtypjes dhe paketimit 10 vjet.

Q: A keni produkte të aksioneve për të shitur?
A: po, Sidoqoftë, në shumicën e rasteve, ne punojmë në urdhërat OEM. Kjo do të thotë që produktet tuaja mund të personalizohen për sa kohë që ju na jepni informacionin e prodhimit në detaje.

Q: Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një vlerësim?
A: - Madhësia e produkteve (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
- material
- Printimi i ngjyrave
- sasi
- Nese eshte e mundur, ju lutemi siguroni gjithashtu fotografi ose skica të dizajnit për kontroll.

Q: Kur krijojmë vepra arti, cili format është i disponueshëm për shtypje?
A: -Ato të përdorura zakonisht: PDF, CDR, AI, PSD.
-Madhësia e rrjedhjes së gjakut: 3-5mm.

Q: Sa ditë do të mbarojnë mostrat? Po në lidhje me prodhimin në masë?
A: -Në përgjithësi, 2-3 ditë për marrjen e mostrave
-Koha e drejtimit të palosjes së kutisë së kraft do të varet nga sasia, arti i prodhimit, etj.

Q: A mund të marr SHEMBULL FALAS?
A: -po. Ne mund t'ju dërgojmë shembull falas të aksioneve ; mostra e personalizuar nuk është FALAS.

Q: Si i dërgoni produktet e gatshme?
A: -Nga deti
-Me aeroplan
-Nga korrierët, TNT, DHL, FEDEX, UPS, etj.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI
top