350g Kraft Paper Drawer Packaging Mobile Phone Case Packing Box
350g Kraft Paper Drawer Packaging Mobile Phone Case Packing Box
350g Kraft Paper Drawer Packaging Mobile Phone Case Packing Box
350g Kraft Paper Drawer Packaging Mobile Phone Case Packing Box
350g Kraft Paper Drawer Packaging Mobile Phone Case Packing Box

350g Paketimi i sirtarit të letrës Kraft Kutia e paketimit të kutisë së telefonit celular

We have a professional team having rich experience in graphic design and manufacturing. Just tell us your ideas and we will help to carry out your ideas into perfect gift boxes. It does not matter if you do not have someone to complete files. Send us high resolution images, your Logo and text and tell us how you would like to arrange them. We will send you finished files for confirmation.
Widely use for Paper Packaging,Shipping,Cokollate,verë,kozmetike,parfum,veshje,stoli,duhani,ushqim,Gift daily commodities,elektronik,shtëpitë botuese,lodra dhurate,nevojat ditore,send specialiteti,ekspozitë,paketim,Shipping,etj.

Detaje të produkteve

Reagime tani

Parametrat e produkteve

emër: 350g kraft paper drawer packaging mobile phone case packing box
material: 300gsm Kraft paper
Surface handling : matte lamination
Ngjyrë: shtypje me ngjyra
madhësi: i personalizuar
Koha e mostrës së plumbit: 5 dite pune
Mass order time: 18-20 dite pune
Design file our designer can make AI file for your checking
paketim: Each box with one OPP bag, several pieces into 7 layer carton, inside all coverd with foam
Others: We make boxes, qese letre, fjongo, card. All can be customized here

 

detajet e produktit

Procesi i porosisë
Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Modelet e Kutisë
Ne bëjmë kuti me porosi me kërkesat tuaja , gjithashtu nëse keni nevojë, ne mund të dërgojmë model që ju të bëni dizajn.

Efekti i sipërfaqes
Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

Shërbimi ynë

1. Për të siguruar propozime të dizajnit të paketimit profesional
Ne kemi dizajnerët tanë për të ofruar zgjidhje paketimi për klientët. Na tregoni se çfarë ju nevojitet, dhe ne mund t'ju ofrojmë propozime dhe këshilla praktike.

2. Të Bëni Mostra për Testimin dhe Miratimin e Konsumatorëve Para Prodhimit
Për klientët e rinj, ne do të ngarkojmë koston themelore të materialit për marrjen e mostrave. Por për klient të rregullt, marrja e mostrave do të jetë falas. Ne premtojmë që për secilën mostër, koha e plumbit do të kontrollohet në 7 dite pune.

3. prodhim
Para dorëzimit, QC ynë do të kontrollojë të gjitha detajet, përfshirë cilësinë, sasia dhe paketimi për të siguruar që mallrat që klientët marrin do të jenë në kushte perfekte.

4. Dorëzimi
Ne kemi punuar me disa përcjellës, të cilët na ofrojnë çmime preferenciale për më shumë se 5 vjet. Me këtë avantazh, me siguri ne mund të kursejmë buxhetin tuaj.

FAQ

Q: Cila është diapazoni i produkteve tuaja?
A: Ne prodhojmë Paketimin e Kuti Plastike Shtypëse, Pako Kuti letre e punuar me dorë,Pastroni sirtarin e flluskave,Paketë flluskash Clamshell etj. Mirë se vini të na kontaktoni për të ditur më shumë detaje.

Q: A jeni prodhues?
A: po. Ne kemi qenë në ofrimin e zgjidhjeve profesionale në industrinë e shtypjes dhe paketimit 10 vjet.

Q: A keni produkte të aksioneve për të shitur?
A: po, Sidoqoftë, në shumicën e rasteve, ne punojmë në urdhërat OEM. Kjo do të thotë që produktet tuaja mund të personalizohen për sa kohë që ju na jepni informacionin e prodhimit në detaje.

Q: Çfarë informacioni duhet t'ju njoftoj nëse dua të marr një vlerësim?
A: - Madhësia e produkteve (Gjatësia x Gjerësia x Lartësia)
- material
- Printimi i ngjyrave
- sasi
- Nese eshte e mundur, ju lutemi siguroni gjithashtu fotografi ose skica të dizajnit për kontroll.

Q: Kur krijojmë vepra arti, cili format është i disponueshëm për shtypje?
A: -Ato të përdorura zakonisht: PDF, CDR, AI, PSD.
-Madhësia e rrjedhjes së gjakut: 3-5mm.

Q: Sa ditë do të mbarojnë mostrat? Po në lidhje me prodhimin në masë?
A: -Në përgjithësi, 2-3 ditë për marrjen e mostrave
-Koha e drejtimit të palosjes së kutisë së kraft do të varet nga sasia, arti i prodhimit, etj.

Q: A mund të marr SHEMBULL FALAS?
A: -po. Ne mund t'ju dërgojmë shembull falas të aksioneve ; mostra e personalizuar nuk është FALAS.

Q: Si i dërgoni produktet e gatshme?
A: -Nga deti
-Me aeroplan
-Nga korrierët, TNT, DHL, FEDEX, UPS, etj.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI