×
1000pcs MOQ Custom print shopping paper bags with your own logo
1000pcs MOQ Custom print shopping paper bags with your own logo
1000pcs MOQ Custom print shopping paper bags with your own logo
1000pcs MOQ Custom print shopping paper bags with your own logo
1000pcs MOQ Custom print shopping paper bags with your own logo
1000pcs MOQ Custom print shopping paper bags with your own logo
1000copë MOQ Qese letre për blerje të shtypura me logon tuaj

1000 copë MOQ, Ouhai e respekton"Cilësia e parë, reputacionin mbi të gjitha" si parim ynë,ofron shërbim falas për një dizajn falas dhe nënshkruan kontratë të garantuar me cilësi me klientin,shumë të mirëpritur të porositni markën tuaj me ne.
Ideja juaj,modeli juaj,produktet tuaja ,mezi pres të fillojë nga Ouhai !

Detaje të produkteve Reagime tani

Emri i artikullit 1000copë MOQ Qese letre për blerje të shtypura me logon tuaj
moq 1000copë
matje Specifikimet e personalizuara sipas kërkesës tuaj
Shkëlqim / petëzim mat, Llak UV, Veshje ujore, flocking, Vulosje ari / argjendi
Mbarimi i sipërfaqes Debossed / embossing, cilësi , Sport UV etj.
Zgjedhja e shtypjes Shtypje CMYK, Shtypje me ngjyra të ngurta ose të personalizuara
Zgjedhja e aksesorit EVA, fjongo, Tabaka PET, Blister PVC, sfungjer, kadife, magnet , Doreza pambuku
Formati Artowrk CorelDraw , Adobe Illustrator, Në Dizajn, PDF, PhotoShop
Koha e mostrës brenda 3-5 dite pune
Koha e prodhimit brenda 10-15 ditët e punës sipas sasisë së porosisë
Mënyra e transportit Transporti nga deti, nga ajri, nga Express:Fedex,DHL,UPS,TNT
Kushtet e pagesës T / T, Western Union, Kërkesat e PayPal ose të klientit
paketim Kartoni standard i eksportit, sipas kërkesës së klientit
Avantazhe të tjera Ne ofrojmë një shërbim një-ndalesor, dizajni,paketim& shtypje
Cilësia më e lartë, çmimi konkurrues dhe shërbimi i mirë
OEM,Shërbimi ODM janë të mirëseardhura

Materiali ynë është materiale eko-miqësore, me çertifikata. Ne jemi kompani qese letre në Guangzhou. mirëseardhje për hetim!

Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë

Ne pranojmë urdhra me porosi. Të gjitha produktet janë përshtatur sipas kërkesave specifike të klientit, siç është matja, strukturë, shtypje ngjyrash, mbarimi i sipërfaqes, etj. Sugjerimet profesionale janë në dispozicion.

E zbatueshme për blerje, veshje,dhuratë,Promovimi,Reklamimi dhe paketimi i Suvenirit, etj

klient & Ekipi i shquar:

Konsumatorët nga e gjithë bota na zgjedhin si furnizuesin e tyre
Lulëzon sfidat dhe inkurajimin për të qenë një grup më i mirë në shërbimin e nevojave të klientit tonë.
bashkërendim, bashkëpunimi, komunikime të mira dhe kultura e ndërmarrjeve të inovacionit krijues.

Shtypi Ouhai, emri të cilit mund t’i besosh. Si prodhues jetësor profesional i paketimit të letrës në Kinë, ne mirëpresim ngrohtësisht vizitën tuaj në fabrikën tonë dhe bisedojmë biznes ballë për ballë! Ne jemi në dispozicionin tuaj gjatë gjithë kohës.

1) Nga Master Kartoni
2) Bundled me letër kafe kafe; me paleta
3) Bundled me letër kafe kafe; Enë FCL / LCL
4) E mbështjellur nga filmi tkurret; me paleta; Enë FCL / LCL
5) Ngarkohet nga kontejneri FCL direkt

1. Mund ta shtypni atë si modelin dhe logon time?
po,ne mund të shtypim cilindo sipas kërkesave tuaja, thjesht ju lutemi na tregoni idenë tuaj ose na dërgoni përmbajtjen tuaj të shtypjes.

2. Kur mund ta marr çmimin?
Zakonisht ne citojmë brenda 24 orë pasi kemi marrë kërkesën tuaj.

3. Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
Pas konfirmimit të çmimit, ju mund të kërkoni për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
një. Mostra bosh është e lirë të kontrollojë strukturën dhe materialin,nëse nuk e keni mendjen ta mbani postën.
b. Për rregulloje mostrat e shtypura, do të ngarkojmë $30-$100 për të mbuluar koston në film&shtypje.
c. Pas mostrës së paguar dhe skedari i projektimit u konfirmua,duhet 3-5 ditë për të bërë mostrën, dhe 4-7 ditë për të transportuar nga Express.

4. Whatfarë lloj skedaresh pranoni për shtypje?
AI, PSD, CDR, Format PDF.

5. A mund të bëni modelin për ne?
po. Ne kemi një ekip profesional me përvojë të pasur në projektimin dhe prodhimin. Thjesht na tregoni idetë tuaja dhe ne do t'ju ndihmojmë për të realizuar idetë tuaja në produkte të përsosura.

6. Po në lidhje me kohën kryesore për prodhimin në masë?
me ndershmëri, kjo varet nga sasia e porosisë dhe sezoni ku vendosni porosinë. Normalisht 7-15 ditë më shumë se 10000 copë.

7. Informationfarë informacioni duhet t'ju njoftoj për të marrë një çmim të saktë?
1. çfarë madhësie dëshironi? ose madhësia e produkteve që do të paketoni?
2. cili material lloj? ose si sugjerimi ynë?
3. sa shtypje ngjyrash ? 1 ngjyrë? 2 ngjyra ose më shumë?
4. sa copa doni?

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI