• shtëpi
  • produkt
  • Qese letre
  • 1000copë MOQ logo me porosi të riciklueshme blerje qese letre artizanale kraft ushqimore Qese letre kraft kafe me dorezë
×
1000pcs MOQ custom logo recyclable shopping gift kraft paper grocery bag Brown kraft paper bag with handle
1000pcs MOQ custom logo recyclable shopping gift kraft paper grocery bag Brown kraft paper bag with handle
1000pcs MOQ custom logo recyclable shopping gift kraft paper grocery bag Brown kraft paper bag with handle
1000pcs MOQ custom logo recyclable shopping gift kraft paper grocery bag Brown kraft paper bag with handle
1000pcs MOQ custom logo recyclable shopping gift kraft paper grocery bag Brown kraft paper bag with handle
1000pcs MOQ custom logo recyclable shopping gift kraft paper grocery bag Brown kraft paper bag with handle
1000copë MOQ logo me porosi të riciklueshme blerje qese letre artizanale kraft ushqimore Qese letre kraft kafe me dorezë

1000 copë MOQ, Ne jemi prodhues profesional të çanta letre, të angazhuar në qese letre kraft kafe / të bardhë, qese kartoni të bardhë, qese letre e veshur, qese letre arti, etj.

Ju lutemi na dërgoni kërkesën tuaj tani me stilin tuaj të kërkuar çanta, madhësi, shtypje ngjyrash, dhe porosisni sasinë në mënyrë që të merrni një vlerësim më të shpejtë nga shitjet tona miqësore!

Detaje të produkteve Reagime tani

Emri i artikullit 1000copë MOQ logo me porosi të riciklueshme blerje qese letre artizanale kraft ushqimore Qese letre kraft kafe me dorezë
përdorim i pranishëm, pazar ,Dhuratë promovimi,Dyqane me pakicë, paketim, etj.
material Letër e veshur, letër kraft, letër arti, kartonit, Letër specialiteti, etj.
tipar Eko-miqësore,riciklueshme,Shtypje e bukur dhe e qëndrueshme dhe e saktë.
moq 1000copë
madhësi Do madhësi.
Ngjyrë Ngjyra të plota Ngjyrat CMYK ose pantone.
Handle fjongo, pambuk, pp, i shtrembëruar, Petersham, die-cut, litar najloni, të sheshtë ose të përshtatur
Mbaron sipërfaqja vend uv, petëzim mat ose me shkëlqim, vulosje petë, embossing, debossing,vulosje e nxehtë ari / argjendi etj.
LOGO Logoja e personalizuar
OEM&ODM po,ne pranojmë!
Prodhoni kohë 15-25 ditë, sipas sasisë suaj.
paketim 200 copë / kuti kartoni, ose sipas kërkesës së klientëve
Mënyra e dërgesës nga deti, nga ajri, duke shprehur
mostër 1). koha e mostrës: brenda 3-5 ditë.
2). Tarifa e mostrës: Sipas detajeve të produktit.
3). Rimbursim i mostrës: 8000 copë.
4). Dorëzimi i kampionit: UPS, FedEx, DHL,
5). Mostra jonë e aksioneve është falas, por ju duhet të paguani ngarkesën e mostrës
Kushtet e pagesës 30% depozitoni nga T / T paraprakisht, 70% bilanci nga T / T para dërgesës
L / C,D / A,D / P,Western Union,Paypal,vizë,Kartë debiti,Kartë Krediti
Porti FOB Guangzhou ose Shenzhen.

Produktet tona me cilësi të mirë gëzojnë popullaritet të lartë në rrethin e tregtisë. Ne kemi stilet e mëposhtme të çantave dhe materialeve të ndryshme për zgjedhjen tuaj, çanta të personalizuara janë gjithashtu të mirëpritura pa dyshim.
Ne mund të produkteve me porosi për ju!

Punimet e artit të dizajnuara output Prodhimi i filmit → Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi-Prerja e ngordhjes → Zam(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi → Dërgesë


Ne pranojmë të gjitha llojet e përfundimit të sipërfaqes siç është petëzimi me shkëlqim / mat, vulosje e nxehtë, embossing, Veshje UV, etj. Fotografitë e mëposhtme të paraqitura janë për referencën tuaj me mirësi. Për çdo kërkesë specifike, ju lutemi na tregoni, ne mund të plotësojmë të gjitha kërkesat tuaja.

Stili për qese letre

A.Shtëpi kartoni:
Materiali i letrës që përdoret zakonisht, fortësia e mirë e bën qesen të fortë, trashësi nga 190gsm në 350gsm, ngjyra e shtypur do të jetë e bukur.

Letër B.Kraft:
Letra Kraft ka forcë të fortë elastike, zakonisht ngjyroset në kafe / të bardhë. Trashësia nga 100gsm-350gsm, i shtypur 1-2 ngjyra, opsioni më i lirë nëse sasia e madhe.

Letër C.Art:
Trashësia e letrës së artit mund të jetë nga 100gsm-300gsm, shtypja është mjaft e mirë, por nuk mund të jetë aq fortësi sa kartoni i bardhë.

D.B kartoni bllok:
Kartoni thjesht i zi me vulosje argjendi ose të bardhë në ekran do të jetë i bukur, trashësi prej 250gsm dhe 300gsm për ju.

E zbatueshme për Paketimin e Letrës, Shipping, Cokollate, verë, kozmetike, parfum, veshje, stoli, duhani, ushqim, dhurata mallra ditore, elektronik, shtëpitë botuese, lodra dhurate, nevojat ditore, send specialiteti, ekspozitë, paketim, Shipping, etj.

Klienti dhe ekipi ynë:

Tregu ynë kryesor nga Amerika e Veriut, Europa Perëndimore, Amerika Jugore, Europa Lindore, Azi, i brendshëm.
Lulëzon sfidat dhe inkurajimin për të qenë një grup më i mirë në shërbimin e nevojave të klientit tonë.
bashkërendim, bashkëpunimi, komunikime të mira dhe kultura e ndërmarrjeve të inovacionit krijues.

kontroll shumë i rreptë i cilësisë me 3 linjat e kontrollit të cilësisë përfshirë shtypjen, linja e kontrollit të qepjes dhe paketimit, për tu siguruar që cilësia është më e mira.
Testimi profesional dhe cilësia e garantuar është një nga politikat tona më të rëndësishme të menaxhimit të prodhimit. Këtu është departamenti ynë i kontrollit të cilësisë. Eachshtë ngritur një departament profesional i QC në secilën degë të fabrikës; ekzistojnë të gjitha llojet e pajisjeve të përparuara të testimit.

Nëse sasia e porosisë nuk është shumë e madhe, ne mund të ju dërgojmë atëherë me anë të dorëzimit të shpejtë, siç është TNT, DHL,UPS ose FeDex etj.
Nëse rendi është i madh, ne do t'ju këshillojmë të përdorni Transportin Ajror ose Transportin përmes agjentit tuaj të propozuar të dërgimit. agjent tonë bashkëpunuar afatgjatë gjithashtu në dispozicion.
Porti FOB është Guangzhou ose Shenzhen.
Mblidhni mallrat nëse dërgesa me shumicë

1.Q: A jeni prodhues apo kompani tregtare ?
A: 100% fabrikë + 10 vjet + 5600 metra katrorë.

2.Q: Mund të pranoni OEM ose ODM?
A: po, thjesht duhet të na dërgoni modelin tuaj, ne do të ofrojmë kuotimin tonë më të mirë brenda 24 orë.

3.Q: A jepni mostra? A është falas?
A: Shembulli ekzistues falas, mund të dorëzojë menjëherë. Mostra e personalizuar ka nevojë për pagesë të mostrës, do të përfundojë brenda 3-7 ditëve. Kostoja e transportit do të jetë në anën tuaj.

4.Q: A mund të bëni modelin për ne?
A: po, Ne kemi një ekip profesional që ka përvojë të pasur në hartimin e produkteve të letrës.

5.Q: Whatfarë lloj formati skedari arti duhet të ju ofroj për shtypje?
A: PDF,AI,CDR,PSD,qerpiç,IDraw kryesore, etj.

6.Q: Si mund të siguroni inspektimin e cilësisë?
A: Në procesin e porosisë,ne kemi standarde inspektimi para dorëzimit dhe do t'ju ofrojmë fotografitë.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI