• shtëpi
  • produkt
  • Kuti dhurate
  • 1000copë MOQ Kinë Kuti me bojë koksmetike me shumicë të personalizuara të cilësisë së mirë për kremin e Kujdesit për lëkurën
×
1000pcs MOQ China Wholesale Customised Vintage Handmade Coxmetic Box for Skin Care Cream
1000pcs MOQ China Wholesale Customised Vintage Handmade Coxmetic Box for Skin Care Cream
1000pcs MOQ China Wholesale Customised Vintage Handmade Coxmetic Box for Skin Care Cream
1000pcs MOQ China Wholesale Customised Vintage Handmade Coxmetic Box for Skin Care Cream
1000pcs MOQ China Wholesale Customised Vintage Handmade Coxmetic Box for Skin Care Cream
1000pcs MOQ China Wholesale Customised Vintage Handmade Coxmetic Box for Skin Care Cream
1000pcs MOQ China Wholesale Customised Vintage Handmade Coxmetic Box for Skin Care Cream
1000copë MOQ Kinë Kuti me bojë koksmetike me shumicë të personalizuara të cilësisë së mirë për kremin e Kujdesit për lëkurën

1000 copë MOQ, Kutia me kapak të sipërm janë kuti me kapak të sipërm dhe të poshtëm, të dy mund të ndahen,procesi i formimit është më kompleks dhe kostoja e prodhimit është pak më e lartë. Por kutia e përgjithshme mund të ndahet, kështu që zakonisht përdoret si një kuti dhuratë me kapak të fortë për të azhurnuar produktet.

Detaje të produkteve Reagime tani

Emri i artikullit 1000copë MOQ Kinë Kuti me bojë koksmetike me shumicë të personalizuara të cilësisë së mirë për kremin e Kujdesit për lëkurën
moq 1000copë
tipar 1). Madhësia e kutisë: Përshtatur si kërkesat tuaja
2). paketim: Sipas kërkesës së klientit
3). material: Letër e valëzuar, Letër artcard, letër arti, tabelë e bardhë, letër kraft, letër druri pa letër të veshur,kartoni dhe sipas specifikimeve të klientit.
4). Shtypja e kartave: 4-shtypja e kompensimit të ngjyrave, ose Shtypje Pantone, sipas veprave artistike të ofruara nga klienti
5). Opsioni: Me shkëlqim & Laminimi Matt; Fuqia vezulluese; Vulosja e artë / argjendtë e nxehtë ; Veshje UV; Shtypja e ekranit; Emboss & Deboss; Llak me shkëlqim
6). Opsioni: Dritare PVC, Mbyllja e shiritit;
Të mos kalojë 30 kg, Kartoni ose paleta standarde
1). Koha e mostrës së dorës: brenda 7-15 ditë.
2). Tarifa e mostrës: Sipas detajeve të produktit.
3). Rimbursim i mostrës: E negociueshme
paketim 4). Dërgo mostrën: Përmes TNT, UPS, FedEx, DHL Express
Mostrat Shembull falas i ofruar nëse keni nevojë për stokun tonë për të kontrolluar cilësinë.

Kutitë e tanishme të paketimit janë bërë nga letra të ngurta dhe përdoren gjerësisht për Çokollatën, verë, kozmetike, parfum, veshje, stoli, duhani, ushqim, Kutia e paketimit të grimcuar janë përshtatur në stilin e kutisë ,madhësi ,shtypi dhe sasia . Pls mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë ide në lidhje me paketat tuaja

I përshtatshëm për paketim të pranishëm, dhuratë, rroba, kozmetike, paruke, këpucë, xhevahire, shikoj, syze, cokollate, Bar, Butik, produkte ditore, elektronika e konsumit, dhe çdo produkt tjetër.

Ne mund të bëjmë vulosje të nxehtë prej ari / argjendi, Petëzim me shkëlqim / mat, Veshje UV, embossing, debossing si kërkesa juaj.

Ne mund të vendosim zbukurime të kutive për të parandaluar lëkundjen e produkteve tuaja

1.Dizajn falas
Ekipi profesional i dizajnit për të zgjidhur problemet tuaja të paraqitjes së dizajnit
2.Produktet
Lëndët e para të çertifikuara FSC & materiale të para të riciklueshme miqësore me mjedisin
3.Ekipi i Inspektimit të Cilësisë
100% inspektimi i produktit për të siguruar cilësi të plotë
4.Dorëzimi i shpejtë
Dërgesa në kohë, afër portit,kurseni koston e transportit tuaj
5.Shërbimi Profesional
Shërbimi profesional para shitjes dhe ai i pas shitjes, mos ju shqetësoni për blerjet Zgjidhni nga një larmi përfundimesh në pjesë të ngurta metali ose plastike, ndërtuar për specifikimet precize të dizajnit.

24h shërbim online me përgjigje të shpejtë
Reagime në kohë reale për përparimin e prodhimit të klientit
Ekipi profesional i dizajnit
Marrje falas në Guangzhou

Kaloi certifikimin FSC dhe SGS.

paketim: 1pc / Ploybag,50-100copë / kuti kartoni, A = Një kuti kartoni të jashtme, ose sipas kërkesave specifike të klientëve.
Shipping: Model nga Express (DHL / UPS / TNT / FedEx / EMS), Nga ajri, Prodhimi masiv nga deti ...

1. Mund ta shtypni atë si modelin dhe logon time?
po,ne mund të shtypim cilindo sipas kërkesave tuaja, thjesht ju lutemi na tregoni idenë tuaj ose na dërgoni përmbajtjen tuaj të shtypjes.

2. Kur mund ta marr çmimin?
Zakonisht ne citojmë brenda 24 orë pasi kemi marrë kërkesën tuaj.

3. Si mund të marr një mostër për të kontrolluar cilësinë tuaj?
Pas konfirmimit të çmimit, ju mund të kërkoni për mostra për të kontrolluar cilësinë tonë.
një. Mostra bosh është e lirë të kontrollojë strukturën dhe materialin,nëse nuk e keni mendjen ta mbani postën.
b. Për rregulloje mostrat e shtypura, do të ngarkojmë $30-$100 për të mbuluar koston në film&shtypje.
c. Pas mostrës së paguar dhe skedari i projektimit u konfirmua,duhet 3-5 ditë për të bërë mostrën, dhe 4-7 ditë për të transportuar nga Express.

4. Whatfarë lloj skedaresh pranoni për shtypje?
AI, PSD, CDR, Format PDF.

5. A mund të bëni modelin për ne?
po. Ne kemi një ekip profesional me përvojë të pasur në projektimin dhe prodhimin. Thjesht na tregoni idetë tuaja dhe ne do t'ju ndihmojmë për të realizuar idetë tuaja në produkte të përsosura.

6. Po në lidhje me kohën kryesore për prodhimin në masë?
me ndershmëri, kjo varet nga sasia e porosisë dhe sezoni ku vendosni porosinë. Normalisht 7-15 ditë më shumë se 10000 copë.

7. Informationfarë informacioni duhet t'ju njoftoj për të marrë një çmim të saktë?
1. çfarë madhësie dëshironi? ose madhësia e produkteve që do të paketoni?
2. cili material lloj? ose si sugjerimi ynë?
3. sa shtypje ngjyrash ? 1 ngjyrë? 2 ngjyra ose më shumë?
4. sa copa doni?

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI