Kuti e thjeshtë letre

 • Fabrika e shtypjes në Kinë Paketimi i përbërjes me porosi të ulët Paketimi i kutive prej letre kozmetike me logo

  Parametrat e produktit Artikulli Kinë shtypi fabrika me çmim të ulët paketimi i përbërjes kozmetike me kuti letre kozmetike me logo Material letre për kompensim, letër arti me shkëlqim / mat, letër pa dru, Karta CIS, karton i bardhë, Letër arti, Bordi i Fildishtë, Letër e veshur,Shtypje letre speciale etj. CMYK, PMS , e zezë &shtypje me ngjyra të bardha. Lidhja Lidhje perfekte , të qepura &ngjitur, qepje shalë, rast i lidhur. Lidhëse W-O , Lidhja spirale Përfundimi i petëzimit me shkëlqim ose mat, lustrim, fletë ari / vulosje fletë argjendi, embossed, UV ,vdes prerja ,etj Punë arti providedshtë siguruar nga klientët. PDF / AI,Photoshop,Skedarë indesign, Rezolucioni së paku 300dpi. MOQ 1000 copë Përdorimi Dyqan Online Përdorimi, Produkte kozmetike paketim Paketimi i dhuratave nga Festivali Paketimi i produkteve me shumicë Detajet e Paketimit Detaje të kartonit,ose ndonjë paketim tjetër si kërkesë e klientit Detaje të Dorëzimit 3
 • Kuti paketimi letre batanije për shtypje të ricikluar të bardhë me porosi me dritare PVC

  Parametrat e produktit Materiali · Letër arti e veshur(200gsm-600gsm) · Letër kompensimi (200gsm-600gsm) · Letër Kraft (200gsm-600gsm) · Karton i zi (200gsm-600gsm) Madhësia Ngjyrat e personalizuara Çdo ngjyrë është në dispozicion Forma e rrumbullakët,Sheshi,Drejtkëndësh,Oval,Zemer ,Trekëndëshi i Yllit dhe çdo formë tjetër e veçantë Mbarimi i sipërfaqes · Petëzim me shkëlqim · Petëzim mat · Lustrim UV · Vulosja e arit · Vulosje argjendi · Të stampuar · Debossed MOQ 1000pcs Karakteristikë eko-miqësore,të qëndrueshme,i riciklueshëm,i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga vaji,...
 • Paketim letre me paketim të celularëve të personalizuar me shtypje

  Parametrat e produktit Emri i produktit Printim i personalizuar Mbushësi i telefonit celular Paketimi kuti letre me lloje varëse Kuti letre Madhësia Të gjitha madhësitë janë në dispozicion Kontrolli i cilësisë Pajisjet e përparuara për testimin e letrës së papërpunuar, bojë shkrimi, ngjitës, etj. Letër Materiali i ricikluar i materialit Dizenjoni dizajne të personalizuara, ngjyra, logot dhe madhësitë janë të mirëseardhura, Porositë ODM pranohen me emrin e markës OEM / ODM
 • Kuti ambalazhi të shtypur me karton të punuar me dorë sapuni me dritare

  Kostum për të gjitha llojet e paketimit të industrisë , si Kozmetike,lodër,Elektronike,dhuratë,ushqim,drita,sapun,pakicë .... Projektuesit dhe inxhinierët tanë do t'i bëjnë idetë tuaja të bëhen një subjekt i vërtetë me ndihmën e makinës sonë për prodhimin e mostrave. material · Letër arti e veshur(200gsm-600gsm) · Letër kompensimi (200gsm-600gsm) · Letër Kraft (200gsm-600gsm) · Karton i zi (200gsm-600gsm) Madhësia Ngjyrat e personalizuara Çdo ngjyrë është në dispozicion Forma
 • Kutitë e paketimit me letër të kuq buzësh me porosi me shumicë

  Me R të pavarur&Ekipi D, ne kemi markë tonë borxh. ndërkohë, ne mund të rregullojmë çdo kuti paketimi bazuar në kërkesat tuaja. kostum për të gjitha llojet e paketimit të industrisë , si Kozmetike,lodër,Elektronike,dhuratë,ushqim,drita,sapun,pakicë .... Emri i produktit Kuti ambalazhi letre kuq buzësh me porosi me shumicë me porosi Lloji kuti letre Madhësia Të gjitha madhësitë janë në dispozicion Kontrolli i cilësisë Pajisjet e përparuara për testimin e letrës së papërpunuar, bojë shkrimi, ngjitës, etj. Letër
 • Letër e re CMYK që palos kutinë e vogël të paketimit të bojë për vetulla për përbërjen

  Ekipi ynë miqësor i shitjeve po pret të ndihmojë në çdo mënyrë që ju dëshironi, qoftë kjo një kërkesë për mostra ose këshilla për produktet tona. Ju lutemi na kontaktoni për çdo informacion të mëtejshëm. Artikulli I ri Letër CMYK që palos kutinë e vogël të paketimit të bojë për vetulla për përbërjen Letër kompensuese e materialit, letër arti me shkëlqim / mat, letër pa dru, Karta CIS, karton i bardhë,Letër arti, Bordi i Fildishtë, Letër e veshur,Shtypje letre speciale etj. CMYK, PMS , e zezë &shtypje me ngjyra të bardha. Lidhja Lidhje perfekte , të qepura &ngjitur, qepje shalë, rast i lidhur. Lidhëse W-O , lidhja spirale
1 faqe 1 të 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI