Kutia magnetike me shumicë

 • Kutia e Dhuratave Folding magnetike nga kartoni luksoz me logo me mbyllje të shiritit

  Parametrat e produktit Të dhënat teknike Ref. Materiali C2S Artpaper Texture Paper Kraft Paper Greyboard 128gsm 120gsm 120gsm 600gsm to 1000gsm 157gsm 150gsm 150gsm 1100gsm to 2000gsm Size Size * gjerësi * lartësi (sipas kërkesës së klientit) Gloss përfunduar / petëzim mat, Llak UV, Veshje ujore, flocking, Vulosja e artë / argjendit e zbërthyer / embossing,...
 • Kuti dhuratë me palosje magnetike me madhësi të mesme të bardhë Bardhë

  Parametrat e produktit Emri i produktit Logoja e shtypjes së ekranit me porosi Madhësia e mesme e bardhë kuti dhuratë magnetike e palosshme magnetike (1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm) Letër arti (128gsm,157gsm ... etj) MOQ 1000pcs Madhësia Ngjyra e personalizuar Ne mund të personalizojmë shtypjen e çdo ngjyre Pantone Black Black, e bardhë, Printime me ngjyra Ari dhe Argjendi Shtypje ofset, shtypja e ekranit të mëndafshta…
 • Kuti dhuratë me palosje magnetike me madhësi të mesme të bardhë Bardhë

  Parametrat e produktit Emri Magnet i personalizuar me Paketim të Fletëve të Fletëve të Fletëve Luksoze Magnetike Kuti për Dhurata me Madhësi Mbylljeje Magneti Dërguar sipas kërkesës tuaj Kërkesat e Kartonit të Materialit Ngjyra e Bardhë / CMYK OME Po Drejtkëndëshi i Formës ose Shembull Shembull Koha Kryesore Brenda 7 ditë pas konfirmimit për kampionin në dispozicion Kampion i ri brenda 5 ditë pas marrjes së mostrës Koha e Dorëzimit falas 10-15 ditë pasi të konfirmohet kampioni dhe pranimi i depozitës Paketimi Sipas kërkesave të klientit ose çantës OPP, PVC ...
 • Logo në modë Luksoze me porosi Luksoze të punuar me dorë Paketimi i Kutisë së Dhuratave magnetike të personalizuara

  Parametrat e produktit Emri i produktit Logo në modë me dorë të bërë me modë luksoze të personalizuar paketim kuti dhuratë magnetike Kartoni i lëndës së parë (1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm) Letër arti (128gsm,157gsm ... etj) Madhësia Ngjyra e personalizuar Ne mund të personalizojmë shtypjen e çdo ngjyre Pantone Black Black, e bardhë, Printime me ngjyra Ari dhe Argjendi Shtypje ofset, shtypja e ekranit të mëndafsht Shkatërrimi i sipërfaqes…
 • Paketimi i kartonit të kapakut të leshit Besoji Kutinë e Dhuratave për Mbyllje Magnetike me Vendosje me Shkumë

  Parametrat e produktit Artikulli Lap kartoni Paketimi Kartoni Bespoke Kuti dhuratë mbyllëse magnetike me shkumë Vendosni materialin Kraft letër,Tabelë letre, Letër arti,Bordi i valëzuar,Letër e veshur, madhësia etj(L * W * H) Pranoni shtypjen me letra me ngjyra CMYK me porosi, Shtypje me ngjyra Pantone, Shtypja Flexo dhe shtypja UV si kërkesë juaj Përfundimi i përpunimit me shkëlqim / llak Matt, Lustrim me shkëlqim / Matt, Gold / copë ...
 • Logo me porosi Paketimi i Paketuar i Kartonit të Palosshëm Kutia e Këmishave Kutia e Dhuratave Magnetike e Letërsisë së Lartë e Rigid e Palosur me Mbylljen e Magnetit

  Shërbimi OEM,ODM ose Material i Përshtatur CCNB Pllaka Duplex me mbrapa gri SBS Letër me letër të bardhë Letër arti Karte Artizanale F flaut E flaut B flaut EE flaut,Shtypja e flautit AB Dizajnimi i shtypjes CTP Shtypja e kompensuar:CMYK,Pantone Maximize 6 ngjyrat Shtypja fleksografike:Pantone Maximize 6 Ngjyrat Procesi i Përfunduar Lustrim ujor me shkëlqim Lustrim me mat Matje UV
 • Logoja e personalizuar me shumicë Kuti Dhurata Mbyllja e Zezë e Ngurtë Magnetike e Matos UV

  Të dhënat teknike Ref. Materiali C2S Letër me cilësi Artificial Letër Kraft Letër Grey 128gsm 160gsm 120gsm 600gsm në 1000gsm 157gsm 150gsm 150gsm 1100gsm në 2000gsm Gjatësia e madhësisë * gjerësi * lartësi (sipas kërkesës së klientit) Printimi Shkëlqim përfundimtar / Plastifikimi mat i shtypjes CMYK ose i shtypjes me ekran ose Pantone,...
 • Paketimi i Fabrikës së Kutisë së Paketimit të Letrave me porosi Kutia e dhuratave magnetike të ngurtë për paketimin e shtratit të shtratit

  Emri i produktit Fabrika e Kuti Paketimi Letrash të Zakonshme Fabrika e Dhuratave Magnetike të Ngurta të Porositura për Paketat e Materialeve Paketimi i Kartonit (1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm) Letër arti (128gsm,157gsm ... etj) Madhësia e personalizuar me ngjyra CMYK ose shtypje me ngjyra Pantone Shtypja me kompensim, shtypja e ekranit të mëndafshit Shkatërrimi në sipërfaqe Lustrim me shkëlqim, Petëzim me shkëlqim, Petëzim mat, Veshje UV, Embossing
 • Kuti Paketash Dore me Letër të Dorezuar me Paketa Luksoze Dhurate Magnetike me Mbyllje Magnet

  Parametrat e Produktit Shërbimi OEM,ODM ose Material i Përshtatur CCNB Pllaka Duplex me mbrapa gri SBS Letër me letër të bardhë Letër arti Karte Artizanale F flaut E flaut B flaut EE flaut,Shtypja e flautit AB Dizajnimi i shtypjes CTP Shtypja e kompensuar:CMYK,Pantone Maximize 6 ngjyrat Shtypja fleksografike:Pantone Maximize 6 ngjyrat Procesi i përfunduar Lustrim ujor me shkëlqim Matt
1 faqe 1 të 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI