• shtëpi
 • Prodhuesit dhe furnitorët me porosi të kutive të këpucëve

Prodhuesit dhe furnitorët me porosi të kutive të këpucëve

 • Custom Marble Pattern Shtypur Fashion Hot Shitje Gift Set Cosmetic Packaging Box

  Kutitë e postës janë bërë nga kartoni të valëzuar dhe përdoren gjerësisht në transport dhe paketim. Si për të shmangur konsum të mallrave në procesin e ofrimit të është një problem që duhet të merren parasysh. Ajo ka karakteristikat e performancës së mirë cushioning, peshë e lehtë, firmë, kosto të ulët të operimit paketimit,...
 • Custom White karton kartoni Packaging corrugated Box me dorezë

  Produkt Parametrat Item Emri Custom kartoni të bardhë kartoni paketimit kuti corrugated me dorezë Madhësia Customized si kërkesën tuaj Material Art Paper : 250gsm / 300gsm / 350gsm Letër e veshur : 128G / 157G / 200G / 300G / 350G / 400g Letër artizanale : 100G / 120G / 150g /…
 • Këpucë me porosi Kartoni Kartoni Transporti Dërgimi i kutisë së valëzuar me dorezë

  Parametrat e produktit Artikujt këpucë me porosi kartoni kartoni që dërgojnë kuti të valëzuar me dorezë Madhësia Sipas kërkesave specifike të klientëve. siç janë: L * W * H në CM ose inç. Lloji letre B-flaut, E-flaut, F-flaut, fletë artizanale Flauti i trashësisë së letrës: 1-3mm është Letra e mbulueshme e realizueshme: 100gsm-300gsm normal është i punueshëm Lloji i Produktit të valëzuar ...
 • Custom shtypur me kuti këpucësh paketimi letre të valëzuar kafe

  Produkt Parametrat Item Emri Custom shtypura me logo letër ngjyrë kafe valëzuar palosshme paketimit kuti këpucësh madhësinë e letrës Custom Color CMYK + Pantone Color Material corrugated ose përshtatur letër Tjera Paper Art, kartonit, letër kraft, letër e veshur, letër specialiteti Lyerja e mbarimit të sipërfaqes, petëzim me shkëlqim, petëzim mat, vulosje e nxehtë, embossed, debossed, vend UV, vdes prerë…
 • Dhuratë me çmim të lirë me çmim të lirë Luksoze me dhuratë të famshme për markë luksoze Qese letre për blerje të shtypura me logon tuaj

  Parametrat e produkteve Letër arti materiale, Letër Kraft, Bordi i Fildishtë, Bordi dupleks, Ngjyra speciale e letrës CMYK / Madhësia e ngjyrave Pantone e personalizuar bazuar në kërkesat tuaja Trashësia 150gsm, 210gsm, 250gsm, 300gsm ose Sipërfaqja Custom përfunduar me shkëlqim / petëzim mat, Petë e nxehtë ari / argjendi, Embossing / Debossing, Spot UV, Zhdukja etj. Metoda e shtypjes Shtypja në ekran / Shtypja e ofertës / Llojet e trajtës së shtypjes Flexo ...
 • Pricemimi tërheqës me porosi Shitja e nxehtë Portable Boxer e veshjeve të valëzuara me kuti

  Parametrat e produktit Artikulli Custom me çmim tërheqës Shitja e nxehtë e lëvizshme portative e valëzuar kutia e postës H.S. kod 481910000 Letër materiale Kraft,Tabelë letre, Letër arti,Bordi i valëzuar,Letër e veshur, madhësia etj(L * W * H) Pranoni shtypjen me letra me ngjyra CMYK me porosi, Shtypje me ngjyra Pantone, Shtypja Flexo dhe shtypja UV si kërkesë juaj Përfundimi i përpunimit me shkëlqim / llak Matt, Lustrim me shkëlqim / Matt, Gold / Silver ...
 • Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box

  Mailing box, good for the express transportation with light, strong protection function for the product. Since it’s a kind of foldable boxes, so save storage space, save products’ package cost with environmentally friendly raw material. Item Factory custom logo cheap rigid corrugated mailer shipping box Size Customized (length×width×height in cm)...
 • New arrival custom matt pink paper packaging corrugated box for mailing

  Mailing box, also name cardboard postal boxes,kuti transporti, aircraft box or delivery box which widely use in packaging for garment, dhuratë, 3c electronic ect. with strong and sturdy. Most of the mailing box are come with E flute corrugated paper coated with 250-300 gsm art paper and there are two colors of E flute…
 • China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Carton Mailer Recycled Paper Box

  Kutitë e postës janë bërë nga kartoni të valëzuar dhe përdoren gjerësisht në transport dhe paketim. Si për të shmangur konsum të mallrave në procesin e ofrimit të është një problem që duhet të merren parasysh. Ajo ka karakteristikat e performancës së mirë cushioning, peshë e lehtë, firmë, kosto të ulët të operimit paketimit,...
 • Custom Printed Corrugated Paper Inlay Cosmetic Packaging Mailer Box For Makeup

  Ne do të insistojmë në parimin e "bashkëpunim fitim-fitim",nderimi i kontratave dhe mbajtja e premtimeve,dhe duke bashkëpunuar me miqtë si në shtëpi dhe në bord. Nëse jeni të interesuar për ndonjë artikull të produkteve tona, pls mos ngurroni të na kontaktoni për më shumë informacion dhe ngrohtësisht i mirëpritur të vizitoni kompaninë tonë. Size According to Customers’ specific requirements…
 • Zgjidhje paketimi Premium kuti postare me porosi për kompletin e shtratit

  Kutitë e postës janë bërë nga kartoni të valëzuar dhe përdoren gjerësisht në transport dhe paketim. Si për të shmangur konsum të mallrave në procesin e ofrimit të është një problem që duhet të merren parasysh. Ajo ka karakteristikat e performancës së mirë cushioning, peshë e lehtë, firmë, kosto të ulët të operimit paketimit,...
 • MOQ 1000pcs Dizajn i ri me porosi Moda me cilësi të lartë Moda letre portokalli Kutitë e paketimit të flokëve të lidhura

  Emri i produktit MOQ 1000pcs Dizajn i ri me porosi Cilësi e Lartë Moda Portokalli Letër Kutikula Kuti Paketimi për Flokë të Rreshtuar Kuti Paketimi Lëndë e Parë (1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm) Letër arti (128gsm,157gsm ... etj) MOQ 1000pcs Madhësia Ngjyra e personalizuar Ne mund të personalizojmë shtypjen e çdo ngjyre Pantone Black Black, e bardhë, Printime me ngjyra Ari dhe Argjendi Shtypje ofset,...
 • MOQ 1000pcs Kinë Furnizues Eko miqësore Printime Paketimi me Pakicë dhuratë prej kuti prej letre të ngurtë letre me pakicë

  Item MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging MOQ 1000pcs H.S. kod 48191000000 Letër materiale Kraft,Tabelë letre, Letër arti,Bordi i valëzuar,Letër e veshur, madhësia etj(L * W * H) Pranoni shtypjen me letra me ngjyra CMYK me porosi, Shtypje me ngjyra Pantone, Flexo printing and UV printing as your request Finish Processing…
 • Paketimi i Fabrikës së Kutisë së Paketimit të Letrave me porosi Kutia e dhuratave magnetike të ngurtë për paketimin e shtratit të shtratit

  Emri i produktit Fabrika e Kuti Paketimi Letrash të Zakonshme Fabrika e Dhuratave Magnetike të Ngurta të Porositura për Paketat e Materialeve Paketimi i Kartonit (1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm) Letër arti (128gsm,157gsm ... etj) Madhësia e personalizuar me ngjyra CMYK ose shtypje me ngjyra Pantone Shtypja me kompensim, shtypja e ekranit të mëndafshit Shkatërrimi në sipërfaqe Lustrim me shkëlqim, Petëzim me shkëlqim, Petëzim mat, Veshje UV, Embossing
1 faqe 1 të 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI