Kutia e jastëkut

 • Kuti jastëku për paketimin e letrës së vogël me porosi me logon e vulosjes së arit

  Parametrat e produktit Materiali letër arti 250gsm, karton i zi ose letër speciale Madhësia 30x15x6cm, 30x20x6cm, 33x25x7cm ose Printim me porosi CMYK 4 shtypje me ngjyra, ose Shkatërrimi i sipërfaqes me porosi me shkëlqim, ose fjongo doreze mat, ose paketat e përdorimit me porosi të flokëve, veshje, paketimi i dhuratave MOQ 1000pcs Pagesa Sigurimi i tregtisë, T / T , Paypal, Western Union Koha e Drejtimit Lead
 • Luksoze me kuti jastëk personal 3 Pako për Paketat e Zgjatjes së Flokëve me Doreza

  Parametrat e produktit Madhësia E personalizuar Porosia e personalizuar pranojnë Trajtimin sipërfaqësor Embossing, Laminimi me shkëlqim, Laminimi Matt, vulosje, Veshje UV, Lustrim Shtypja e një prese të re vaji me gjashtë ngjyra plus Heidelberg, Roland me dy ngjyra, makinë me katër ngjyra, Makinë pikturë njëngjyrëshe Heidelberg, 6-shtypshkronjë rrotulluese me ngjyra UV, plotësisht automatike, shtypëse gjysmë-automatike të shtypjes së ekranit Finishing Foil-Stamping, embossing, Laminimi me shkëlqim, Matt
 • Paketa parukë me kuti jastëku për zgjatjen e flokëve nga pako e zezë, me doreza për paketimin e tufave të flokëve braziliane

  Ne kemi pajisjet më profesionale të testimit dhe makineritë më të përparuara të prodhimit. Pra, ne kemi aftësinë dhe besimin për të bërë çdo porosi për të përmbushur kërkesat e klientit. Madhësia Customized Porosi Custom pranoni Embossing trajtim sipërfaqësor, Laminimi me shkëlqim, Laminimi Matt, vulosje, Veshje UV, Lustrim Shtypja e një Heidelberg të ri me gjashtë ngjyra plus
 • Logo Popullore e Zakonshme Paketa e Paketimit të Zgjatur të Flokëve të Njeriut Virgin për Parukë

  Ne jemi prodhues të drejtpërdrejtë, me para-shtypjen më të përparuar,shtypje, pajisjet dhe teknikat pas shtypjes. Produktet tona kryesore janë kuti dhuratash, veçanërisht kuti bizhuterish të hollë, kuti stoli, kuti për dhurata letre, kuti kartoni, kuti letre, kuti kartoni, kuti çokollate, kuti e valëzuar, kuti paketimi, paketim letre, qese letre, qese dhuratash,dhe qese pazar,kutia e orës, kuti kozmetike,...
1 faqe 1 të 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI