Kuti dhuratë magnetike

 • Kuti Paketimi Rrobash Dhurate Letër Luksoze me Shumice Zi

  Parametrat e produktit Të dhënat teknike Ref. Opsione materiale C2S Art Letër Arti C1S Letër e artë Letër letre speciale CCNB 128gsm 160gsm 600-1000gsm 120gsm B3 / B9 W9 250gsm 157gsm 210gsm 1200gsm 157gsm A3 / A9 (AE) 300gsm 190gsm 250gsm 1400gsm 182gsm C3 / C9 350gsm 210gsm 300gsm 1800gsm 250gsm F-Flute…
 • Logo në modë Luksoze me porosi Luksoze të punuar me dorë Paketimi i Kutisë së Dhuratave magnetike të personalizuara

  Parametrat e produktit Emri i produktit Logo në modë me dorë të bërë me modë luksoze të personalizuar paketim kuti dhuratë magnetike Kartoni i lëndës së parë (1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm) Letër arti (128gsm,157gsm ... etj) Madhësia Ngjyra e personalizuar Ne mund të personalizojmë shtypjen e çdo ngjyre Pantone Black Black, e bardhë, Printime me ngjyra Ari dhe Argjendi Shtypje ofset, shtypja e ekranit të mëndafsht Shkatërrimi i sipërfaqes…
 • Paketimi i kartonit të kapakut të leshit Besoji Kutinë e Dhuratave për Mbyllje Magnetike me Vendosje me Shkumë

  Parametrat e produktit Artikulli Lap kartoni Paketimi Kartoni Bespoke Kuti dhuratë mbyllëse magnetike me shkumë Vendosni materialin Kraft letër,Tabelë letre, Letër arti,Bordi i valëzuar,Letër e veshur, madhësia etj(L * W * H) Pranoni shtypjen me letra me ngjyra CMYK me porosi, Shtypje me ngjyra Pantone, Shtypja Flexo dhe shtypja UV si kërkesë juaj Përfundimi i përpunimit me shkëlqim / llak Matt, Lustrim me shkëlqim / Matt, Gold / copë ...
 • Custom glossy laminated black gift box with EVA foam insert to prevent your product from shaking

  Të dhënat teknike Ref. Material Options C2S Art Paper C1S Art Paper Grey Cardboard Special Paper Corrugated CCNB 128gsm 160gsm 600-1000gsm 120gsm B3/B9 W9 250gsm 157gsm 210gsm 1200gsm 157gsm A3/A9 (AE) 300gsm 190gsm 250gsm 1400gsm 128gsm C3 / C9 350gsm 210gsm 300gsm 1800gsm 250gsm F-Flute 500gsm Humidity Under 14%, protect the…
 • Kuti Paketimi Prodhuesi me shumicë me shumicë 2 kuti dhuratë paketimi letre luksoze shtresë me logon e fletës së artë

  Item Packaging Box Manufacturer wholesale custom 2 layer luxury paper packaging gift box with gold foil logo Material Kraft paper,Tabelë letre, Letër arti,Bordi i valëzuar,Letër e veshur, madhësia etj(L * W * H) Pranoni shtypjen me letra me ngjyra CMYK me porosi, Shtypje me ngjyra Pantone, Shtypja Flexo dhe shtypja UV si kërkesë juaj Përfundimi i përpunimit me shkëlqim / llak Matt, Lustrim me shkëlqim / Matt,...
 • Kutia e Dhuratave me Letër Ricikloni me dorë Ricikloni Dhuratë Kuti Verë me Magnet

  Item Custom Logo Handmade Recycle Cardboard Paper Gift Boxes Wine Box With Magnet H.S. kod 48191000000 Letër materiale Kraft,Tabelë letre, Letër arti,Bordi i valëzuar,Letër e veshur, madhësia etj(L * W * H) Pranoni shtypjen me letra me ngjyra CMYK me porosi, Shtypje me ngjyra Pantone, Shtypja Flexo dhe shtypja UV si kërkesë juaj Përfundimi i përpunimit me shkëlqim / llak Matt, Lustrim me shkëlqim / Matt, Gold / copë ...
1 faqe 1 të 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI