• shtëpi
 • Kutia e letrës së kapakut dhe bazës
Kutia e letrës së kapakut dhe bazës
 • Kutia e Paketimit të Çorapeve të Letrës Dhuratë Kreative me Kapak
  Parametrat e produktit Artikulli: Kuti paketimi letrash dhuratë krijuese me porosi, me kapak Materiali: një) Bordi i Fildishtë(Karton i bardhë) b) Letër arti(Letër e veshur)/Letër arti mat c) Dërrasë dyshe me pjesën e pasme të bardhë / gri d) Dërrasë gri e) Letër kraft(Letër artizanale) f) Letër e ricikluar g) Çdo material si kërkesa juaj. Shtypja në sipërfaqe: Vulosje e nxehtë, Prerja, embossing, Shtypja e ekranit të mëndafshit, Petëzim me shkëlqim, Petëzim mat, Lustrim, Avantazhi i printimit të petëzimit metalik: 1.Bojëra dhe veshje me porosi, përveç zgjedhjes së dizajnit 2. Zonat me shkëlqim dhe të stampuar të faqes për të krijuar një pamje të vetme. 3.Një shtresë që përputhet me produktin tuaj. 4.Shndërroni përmbajtjen tuaj të printimit në një përvojë të gjallë ndijore që do ta bëjë audiencën tuaj të flasë. 5. Makina e shtypjes Heidelberg siguron cilësinë tuaj të shtypjes. Makina prerëse bën madhësinë e saktë. Mostrat: Shembull i ngjashëm falas është në dispozicion në stokun tonë për të kontrolluar cilësinë Mostra do të transportohet nga ndërlidhësi Kostoja e dorëzimit mund të negociohet Koha e dorëzimit: 10-12 ditë pasi të keni konfirmuar porosinë tuaj Portin e Transportit: Guangzhou ose Shenzhen Shipping Way: Shpreh, pagesa ajrore dhe detare: T / T, Western Union, Paypal, Gram parash dhe Alipay 50% depozitë për të konfirmuar porosinë, dhe 50% bilanci para dërgesës Paketimi: Kartoni standard i eksportit ose qese plastike ose kuti
 • Kapak letre me veshje të palosshme të bardhë dhe elegante të lirë me shumicë dhe kuti bazë
  Parametrat e produktit Emri i produkteve Emri me shumicë i lirë, kapak letre i palosur me letër të palosshme dhe kutia bazë Material letër i veshur, letër arti, letër kraft, tabela gri, letër e valëzuar, letër me rroba, dërrasë letre, letër me letër varaku, Letër kartoni argjendi, letër kartoni ari, letër margaritar, letër specialiteti, letër me letër të zezë, material i ricikluar ose të tjerët Grey
 • Çmimi Fabrikës Kartoni Çokollatë Paketimi Kuti Dhurata Për 12 Çokollatë me logon tuaj
  Ne kemi departamentin e dizajnit profesional të paketimit , Projektuesi profesionist i paketimit do ta bëjë ngjyrën në kuti ose çanta shumë të këndshme për tu shtypur dhe për të zvogëluar gabimin. Artikulli: Çmimi Fabrikës Kartoni Çokollatë Paketimi Kuti Dhurata Për 12 Çokollatë me logon tuaj Materiali: një) Bordi i Fildishtë(Karton i bardhë) b) Letër arti(Letër e veshur)/Letër arti mat c) Dërrasë dyshe me pjesën e pasme të bardhë / gri d)Dërrasë gri e) Letër kraft(Letër artizanale) f) Letër e ricikluar g) Çdo material si kërkesa juaj. Shtypja në sipërfaqe:...
 • Kuti prej letre me porosi CMYK kuti paketimi për veshje të brendshme për meshkuj për shitje me shumicë
  Produkti i shkëlqyeshëm ka nevojë për modelin më të lartë të paketimit për ta ndihmuar atë të dallohet, ne mund të kapim trendin e kufirit dhe të krijojmë një dizajn tërheqës të paketimit nga një koncept. Emrat e produkteve Kuti letre me porosi CMYK kuti paketimi për veshje të brendshme për meshkuj me shumicë Letër e veshur me material, letër arti, letër kraft, tabela gri, letër e valëzuar,...
1 faqe 1 të 1
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI