Kutia dhe kutia bazë

 • Kuti Paketimi Dhurate Letër Luksoze me Paketa dhe Bazë

  Madhësia e parametrave të produktit Sipas kërkesave specifike të blerësve Shtypja 1C-4Colours / shtypja e kompensuar Letra Arti 128gsm - 400gsm Letër Kraft 80gsm - 250gsm Letër e zbukuruar 110gsm - 230gsm Karton 800gsm, 1000gsm, 1200gsm, 1500gsm 1800gsm Vendos EVA, Shkumë dhe mëndafsh. kadife, karton, Mbarimi i Mbarimit plastik, Laminimi me shkëlqim, Laminimi Matt, Veshje UV, Paketimi i Ngjarjeve të Paketimit të Produkteve Paketohen nga kartoni standard i eksportit ose sipas kërkesave të klientëve Koha e mostrës së plumbit 3 ditë për kampion bosh,...
 • Kuti Paketimi Dhuratë Dorezë Kartoni të Zezë për Paketim Paketimi Luksoze me Zgjatje Luksoze të Flokëve

  Karakteristikat e parametrave të produktit 1). Madhësia e kutisë: Përshtatur si kërkesat tuaja 2). paketim: Sipas kërkesës së klientit 3). material: Letër e valëzuar, Letër artcard, letër arti, tabelë e bardhë, letër kraft, letër druri pa letër të veshur,kartoni dhe sipas specifikimeve të klientit. 4). Shtypja e kartave: 4-shtypja e kompensimit të ngjyrave, ose Shtypje Pantone, sipas ofruar të klientit…
 • Kuti dhuratë prej letre të shtypura me luksoze me ngjyra dhe dritare të qartë PVC

  Madhësia Sipas kërkesave specifike të Konsumatorëve Shtypja 1C-4Ngjyra / shtypje me kompensim Letër arti 128gsm - 400gsm Letër Kraft 80gsm - 250gsm Letër e zbukuruar 110gsm - 230gsm Karton 800gsm, 1000gsm, 1200gsm, 1500gsm 1800gsm Vendos EVA, Shkumë dhe mëndafsh. kadife, karton, Mbarimi i Mbarimit plastik, Laminimi me shkëlqim, Laminimi Matt, Veshje UV, Paketimi i Ngjarjeve të Paketimit të Produkteve Paketohen nga kartoni standard i eksportit ose sipas kërkesave të klientëve Koha e mostrës së plumbit 3 ditë për kampion bosh, brenda 7 ditë
 • Kuti dizajni me porosi për gota dhe enë me futje shkumë

  tipar 1). Madhësia e kutisë: Përshtatur si kërkesat tuaja 2). paketim: Sipas kërkesës së klientit 3). material: Letër e valëzuar, Letër artcard, letër arti, tabelë e bardhë, letër kraft, letër druri pa letër të veshur,kartoni dhe sipas specifikimeve të klientit. 4). Shtypja e kartave: 4-shtypja e kompensimit të ngjyrave, ose Shtypje Pantone, sipas veprave artistike të ofruara nga klienti 5). Opsioni: Me shkëlqim & Laminimi Matt; Fuqia vezulluese; Vulosja e nxehtë e artë / argjend
 • 1000copë MOQ Kinë Kuti me bojë koksmetike me shumicë të personalizuara të cilësisë së mirë për kremin e Kujdesit për lëkurën

  Emri i Artikullit 1000 copë MOQ Kinë Kutia Koksmetike e Punuar me Qira me Shumicë për Kremin e Kujdesit të Lëkurës MOQ 1000 copë 1). Madhësia e kutisë: Përshtatur si kërkesat tuaja 2). paketim: Sipas kërkesës së klientit 3). material: Letër e valëzuar, Letër artcard, letër arti, tabelë e bardhë, letër kraft, letër druri pa letër të veshur,kartoni dhe sipas specifikimeve të klientit. 4). Shtypja e kartave: 4-shtypja e kompensimit të ngjyrave,...
1 faqe 1 të 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI