Kutia e letrës
 • Kuti Paketimi Rrobash Dhurate Letër Luksoze me Shumice Zi
  Parametrat e produktit Të dhënat teknike Ref. Opsione materiale C2S Art Letër Arti C1S Letër e artë Letër letre speciale CCNB 128gsm 160gsm 600-1000gsm 120gsm B3 / B9 W9 250gsm 157gsm 210gsm 1200gsm 157gsm A3 / A9 (AE) 300gsm 190gsm 250gsm 1400gsm 182gsm C3 / C9 350gsm 210gsm 300gsm 1800gsm 250gsm F-Flute…
 • Kutia e Dhuratave Folding magnetike nga kartoni luksoz me logo me mbyllje të shiritit
  Parametrat e produktit Të dhënat teknike Ref. Materiali C2S Artpaper Texture Paper Kraft Paper Greyboard 128gsm 120gsm 120gsm 600gsm to 1000gsm 157gsm 150gsm 150gsm 1100gsm to 2000gsm Size Size * gjerësi * lartësi (sipas kërkesës së klientit) Gloss përfunduar / petëzim mat, Llak UV, Veshje ujore, flocking, Vulosja e artë / argjendit e zbërthyer / embossing,...
 • Kuti dhuratë me palosje magnetike me madhësi të mesme të bardhë Bardhë
  Parametrat e produktit Emri i produktit Logoja e shtypjes së ekranit me porosi Madhësia e mesme e bardhë kuti dhuratë magnetike e palosshme magnetike (1mm, 1.5mm, 2mm, 2.5mm, 3mm) Letër arti (128gsm,157gsm ... etj) MOQ 1000pcs Madhësia Ngjyra e personalizuar Ne mund të personalizojmë shtypjen e çdo ngjyre Pantone Black Black, e bardhë, Printime me ngjyra Ari dhe Argjendi Shtypje ofset, shtypja e ekranit të mëndafshta…
 • Kuti dhuratë me palosje magnetike me madhësi të mesme të bardhë Bardhë
  Parametrat e produktit Emri Magnet i personalizuar me Paketim të Fletëve të Fletëve të Fletëve Luksoze Magnetike Kuti për Dhurata me Madhësi Mbylljeje Magneti Dërguar sipas kërkesës tuaj Kërkesat e Kartonit të Materialit Ngjyra e Bardhë / CMYK OME Po Drejtkëndëshi i Formës ose Shembull Shembull Koha Kryesore Brenda 7 ditë pas konfirmimit për kampionin në dispozicion Kampion i ri brenda 5 ditë pas marrjes së mostrës Koha e Dorëzimit falas 10-15 ditë pasi të konfirmohet kampioni dhe pranimi i depozitës Paketimi Sipas kërkesave të klientit ose çantës OPP, PVC ...
 • Kuti Paketimi Dhurate Letër Luksoze me Paketa dhe Bazë
  Madhësia e parametrave të produktit Sipas kërkesave specifike të blerësve Shtypja 1C-4Colours / shtypja e kompensuar Letra Arti 128gsm - 400gsm Letër Kraft 80gsm - 250gsm Letër e zbukuruar 110gsm - 230gsm Karton 800gsm, 1000gsm, 1200gsm, 1500gsm 1800gsm Vendos EVA, Shkumë dhe mëndafsh. kadife, karton, Mbarimi i Mbarimit plastik, Laminimi me shkëlqim, Laminimi Matt, Veshje UV, Paketimi i Ngjarjeve të Paketimit të Produkteve Paketohen nga kartoni standard i eksportit ose sipas kërkesave të klientëve Koha e mostrës së plumbit 3 ditë për kampion bosh,...
 • Paketimi i dhuratave për letra me pako me shirita me stil të modës Paketimi i letrave me shirita
  Parametrat e produktit Artikulli Stili i modës Bluzë paketimi me shkëlqim të zi Paketimi Dhuratë Blerje Dhurate Letër me shirit H.S. kod 48191000000 Letër materiale Kraft,Tabelë letre, Letër arti,Bordi i valëzuar,Letër e veshur, madhësia etj(L * W * H) Pranoni shtypjen me letra me ngjyra CMYK me porosi, Shtypje me ngjyra Pantone, Shtypja Flexo dhe shtypja UV si kërkesë juaj Përfundimi i përpunimit me shkëlqim / llak Matt, Shkëlqim / Matt ...
 • Prodhuesi me shumicë në Kinë Logo me porosi të shtypur Shporta shalle Paketimi qese letre me dhuratë të lirë
  Parametrat e produktit Emri Kinë Prodhuesi Prodhuesi me shumicë Logo Dritare Shporte Paketimi Letër me Pakicë të Lirë Letër Dhurate Madhësi Sipërfaqeje të Përshtatur Mbarimi / petëzimi me shkëlqim,Spot UV, Debossing,Embossing prerje lazer,Vulosje petë etj. Letër për fildishtë me opsione materiale,Letër arti,Letër e valëzuar,Letër Kraft,Letër e veshur,Letër Iridescent etj. Printim me ngjyra 1.CMYK shtypje me ngjyra. 2.Pantone printim me ngjyra OEM / ODM Mirëseardhja Koha e udhëheqjes së mostrës…
 • Prodhuesi me shumicë në Kinë Logo me porosi të shtypur Shporta shalle Paketimi qese letre me dhuratë të lirë
  Detaje të Produkteve të Matjes Specifikimet e personalizuara sipas kërkesës tuaj Shkëlqim i mbarimit të sipërfaqes / Laminimi i matit, Llak UV, Veshje ujore, flocking, Vulosja e artë / argjendit e debuar / embossing, cilësi , Sport UV etj. Zgjedhja e Printimit Printimi CMYK, Shtypje me ngjyra të ngurta ose Zgjedhje aksesori aksesor EVA, fjongo, Tabaka PET, Blister PVC, sfungjer, kadife, magnet , Trajtimi i pambukut Format Artowrk CorelDraw , Adobe Illustrator, Në Dizajn, PDF, Koha e mostrës së fotografive brenda 3-5 ditët e punës Koha e prodhimit Brenda 10-15 ditët e punës sipas sasisë së porosisë Mënyra e Transportit Transporti Deti, nga ajri, nga Express:Fedex,DHL,UPS,Kushtet e pagesës TNT T / T, Western Union, Kërkesa e PayPal-it ose e klientit Paketimi Kartoni standard i eksportit, sipas kërkesës së klientit Përparësitë e tjera Ne ofrojmë një shërbim një-ndalesor, dizajni,paketim& shtypje me cilësi të lartë, çmimi konkurrues dhe shërbimi i mirë OEM,Shërbimi ODM janë të mirëseardhura Detajet e produktit Rendit Procesi Vepra artistike e dizajnuar output Prodhimi i filmit material Materiali i porosisë → Shtypja → Laminimi cutting Prerja e → Ngjitës(Me makinë ose punë dore, varet) Check Kontrolli QC → Paketimi →…
 • Shitje me shumicë Rroba Boutique me porosi Rrobat Blerja e Paketimit të Dhuratave të anta prej letre
  Parametrat e produktit Emri i produktit Rroba me shumicë butike të modës me shumicë Rroba për dhurata për blerje Paketim qese letre të veshur Madhësia Ngjyra e personalizuar Mund të personalizohet CMYK + Ngjyra Pantone Letër e veshur me materiale Mund të personalizohet Letër tjetër Arte letre, letër e veshur, letër e valëzuar, kartonit, letër specialiteti Lyerja e mbarimit të sipërfaqes, petëzim me shkëlqim, petëzim mat, vulosje e nxehtë,...
 • Dyqane me shumicë për blerje me dhurata në Kinë
  Parametrat e produktit Emri i artikullit Qese letre Kraft Përdorimi Blerja ,Dhuratë promovimi,Dyqane me pakicë, paketim, etj. Letër e veshur me materiale, letër kraft, letër arti, kartonit, Letër specialiteti, etj. Karakteristikë eko-miqësore,riciklueshme,Shtypje e bukur dhe e qëndrueshme dhe e saktë. Madhësia Anydo madhësi. Ngjyra e plotë Ngjyrat CMYK ose pantononi. Bordoni shiritin, pambuk, pp, i shtrembëruar, Petersham, die-cut, litar najloni, sheshtë ...
 • Qualitymimi i fabrikës me cilësi të lartë të Wholesalemimeve me shumicë të shtypura Qese letre Kraft Brown
  Parametrat e produktit Detajet e produktit 1.Fetura: i sheshtë,Folding,Luksoze 2. Materiale: 157g letër arti me dërrasë gri 2 mm. sipas kërkesave të klientit. 3.madhësi: Mirësevini i Mirëseardhur 4. Kolor: Ngjyra e plotë e CMYK,Ngjyra Pantone si kërkesa të klientit 5.Logo&dizajni: Përshtatje ose myk tonë 6.Surface përfunduar Embossing,vulosje,Veshje UV ,etj 7.Paketimi: 1copë në polica,10-35copë në 5 kartoni standard i shtresës së eksportuar të valëzuar 8.Weight: Bazuar në madhësinë & material,trashësi ...
 • Qualityanta të letrës me cilësi të lartë të shtypur me çanta prej letre Kraft Kraft Brown
  Parametrat e produktit Emri i produktit Logo me porosi të Cilësisë më të Lartë Prinanta të shtypura Brown Kraft me çanta letre Arti letre, Letër Kraft, Bordi i Fildishtë, Bordi dupleks, Letër specialiteti, etj Madhësia Customized shirit shirita, litar pp, pambuk, najloni, i shtrembëruar, letër e sheshtë, dorezë e prerë ose dorezë e personalizuar,etj Lustrimi i mbarimit të sipërfaqes, petëzim me shkëlqim / mat, vulosje letre prej ari / argjendi,...
 • Customanta letre të shkathëta Kraft me cilësi të lartë të lirë promovuese
  Parametrat e produktit Materiali i paketimit të letrës Kraft Madhësia 30(L)*4.5(H)*30(H)CM ( sipas kërkesave tuaja ) Shtypja Shtypja ose jo shtypja janë të disponueshme Letër artizanale artizanale Përdorimi Dyqan online Duke përdorur Paketimet MOQ 1000pcs Përdorimi i veçantë K = K eksportues i kutive të kartonit Koha e prodhimit një enë 20ft rreth 20days (sipas cant oreder) Pagesa e pagesës:50% depozituar ...
 • Fabrika e shtypjes në Kinë Paketimi i përbërjes me porosi të ulët Paketimi i kutive prej letre kozmetike me logo
  Parametrat e produktit Artikulli Kinë shtypi fabrika me çmim të ulët paketimi i përbërjes kozmetike me kuti letre kozmetike me logo Material letre për kompensim, letër arti me shkëlqim / mat, letër pa dru, Karta CIS, karton i bardhë, Letër arti, Bordi i Fildishtë, Letër e veshur,Shtypje letre speciale etj. CMYK, PMS , e zezë &shtypje me ngjyra të bardha. Lidhja Lidhje perfekte , të qepura &ngjitur, qepje shalë, rast i lidhur. Lidhëse W-O , Lidhja spirale Përfundimi i petëzimit me shkëlqim ose mat, lustrim, fletë ari / vulosje fletë argjendi, embossed, UV ,vdes prerja ,etj Punë arti providedshtë siguruar nga klientët. PDF / AI,Photoshop,Skedarë indesign, Rezolucioni së paku 300dpi. MOQ 1000 copë Përdorimi Dyqan Online Përdorimi, Produkte kozmetike paketim Paketimi i dhuratave nga Festivali Paketimi i produkteve me shumicë Detajet e Paketimit Detaje të kartonit,ose ndonjë paketim tjetër si kërkesë e klientit Detaje të Dorëzimit 3
 • Kutia e Paketimit të Çorapeve të Letrës Dhuratë Kreative me Kapak
  Parametrat e produktit Artikulli: Kuti paketimi letrash dhuratë krijuese me porosi, me kapak Materiali: një) Bordi i Fildishtë(Karton i bardhë) b) Letër arti(Letër e veshur)/Letër arti mat c) Dërrasë dyshe me pjesën e pasme të bardhë / gri d) Dërrasë gri e) Letër kraft(Letër artizanale) f) Letër e ricikluar g) Çdo material si kërkesa juaj. Shtypja në sipërfaqe: Vulosje e nxehtë, Prerja, embossing, Shtypja e ekranit të mëndafshit, Petëzim me shkëlqim, Petëzim mat, Lustrim, Avantazhi i printimit të petëzimit metalik: 1.Bojëra dhe veshje me porosi, përveç zgjedhjes së dizajnit 2. Zonat me shkëlqim dhe të stampuar të faqes për të krijuar një pamje të vetme. 3.Një shtresë që përputhet me produktin tuaj. 4.Shndërroni përmbajtjen tuaj të printimit në një përvojë të gjallë ndijore që do ta bëjë audiencën tuaj të flasë. 5. Makina e shtypjes Heidelberg siguron cilësinë tuaj të shtypjes. Makina prerëse bën madhësinë e saktë. Mostrat: Shembull i ngjashëm falas është në dispozicion në stokun tonë për të kontrolluar cilësinë Mostra do të transportohet nga ndërlidhësi Kostoja e dorëzimit mund të negociohet Koha e dorëzimit: 10-12 ditë pasi të keni konfirmuar porosinë tuaj Portin e Transportit: Guangzhou ose Shenzhen Shipping Way: Shpreh, pagesa ajrore dhe detare: T / T, Western Union, Paypal, Gram parash dhe Alipay 50% depozitë për të konfirmuar porosinë, dhe 50% bilanci para dërgesës Paketimi: Kartoni standard i eksportit ose qese plastike ose kuti
123Tjetra>...6 faqe 1 të 6
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
Enquiry TANI
Enquiry TANI