Qese letre Kraft

 • Dyqane me shumicë për blerje me dhurata në Kinë

  Parametrat e produktit Emri i artikullit Qese letre Kraft Përdorimi Blerja ,Dhuratë promovimi,Dyqane me pakicë, paketim, etj. Letër e veshur me materiale, letër kraft, letër arti, kartonit, Letër specialiteti, etj. Karakteristikë eko-miqësore,riciklueshme,Shtypje e bukur dhe e qëndrueshme dhe e saktë. Madhësia Anydo madhësi. Ngjyra e plotë Ngjyrat CMYK ose pantononi. Bordoni shiritin, pambuk, pp, i shtrembëruar, Petersham, die-cut, litar najloni, sheshtë ...
 • Qualitymimi i fabrikës me cilësi të lartë të Wholesalemimeve me shumicë të shtypura Qese letre Kraft Brown

  Parametrat e produktit Detajet e produktit 1.Fetura: i sheshtë,Folding,Luksoze 2. Materiale: 157g letër arti me dërrasë gri 2 mm. sipas kërkesave të klientit. 3.madhësi: Mirësevini i Mirëseardhur 4. Kolor: Ngjyra e plotë e CMYK,Ngjyra Pantone si kërkesa të klientit 5.Logo&dizajni: Përshtatje ose myk tonë 6.Surface përfunduar Embossing,vulosje,Veshje UV ,etj 7.Paketimi: 1copë në polica,10-35copë në 5 kartoni standard i shtresës së eksportuar të valëzuar 8.Weight: Bazuar në madhësinë & material,trashësi ...
 • Qualityanta të letrës me cilësi të lartë të shtypur me çanta prej letre Kraft Kraft Brown

  Parametrat e produktit Emri i produktit Logo me porosi të Cilësisë më të Lartë Prinanta të shtypura Brown Kraft me çanta letre Arti letre, Letër Kraft, Bordi i Fildishtë, Bordi dupleks, Letër specialiteti, etj Madhësia Customized shirit shirita, litar pp, pambuk, najloni, i shtrembëruar, letër e sheshtë, dorezë e prerë ose dorezë e personalizuar,etj Lustrimi i mbarimit të sipërfaqes, petëzim me shkëlqim / mat, vulosje letre prej ari / argjendi,...
 • Customanta letre të shkathëta Kraft me cilësi të lartë të lirë promovuese

  Parametrat e produktit Materiali i paketimit të letrës Kraft Madhësia 30(L)*4.5(H)*30(H)CM ( sipas kërkesave tuaja ) Shtypja Shtypja ose jo shtypja janë të disponueshme Letër artizanale artizanale Përdorimi Dyqan online Duke përdorur Paketimet MOQ 1000pcs Përdorimi i veçantë K = K eksportues i kutive të kartonit Koha e prodhimit një enë 20ft rreth 20days (sipas cant oreder) Pagesa e pagesës:50% depozituar ...
 • Shitje me shumicë Rroba Boutique me porosi Rrobat Blerja e Paketimit të Dhuratave të anta prej letre

  Parametrat e produktit Artikulli me porosi me shumicë shtypjen e qeseve të letrës logo logo çanta dhuratë për blerje / qese kraft për paketimin e bizhuterive Madhësia e personalizuar Letër arti materiale, letër kartoni, etj, ose ekran i mëndafshit i Printimit të personalizuar, transferim i nxehtësisë, kompensuar, nënshtrim, etj Merrni litar, ose Paketimi i personalizuar 10 copë / çantë opp, 100copë / kuti kartoni Çanta e blerjes, çantë promovimi, qese paketimi, dhuratë
 • Shitje e drejtpërdrejtë e fabrikës Fabrika e Lartë ari me cilësi të lartë me fund të mirë Cilësia e letrës Kraft të bardhë Kraft

  Materiali Qese paketimi prej letre Kraft Madhësia 30(L)*4.5(H)*30(H)CM ( sipas kërkesave tuaja ) Printimi Shtypja ose jo-shtypja janë në dispozicion Letra kraft me trashësi Përdorimi Dyqani Online Përdorimi, Produkte kozmetike paketim Paketimi i dhuratave të Festivalit Paketimi i produkteve me shumicë MOQ 1000 copë Paketimi Përdorimi i kutive të kartonit të veçantë K = K eksportues Koha e prodhimit një enë 20ft rreth 20 ditë…
 • Paketimi i blerjeve me pakicë të certifikuar nga FSC Kinë Furnizuesi i Bagantës së Letrës Kraft me Paketim Logo

  Emri i produktit Paketimi i Pazarit të Shitjes me Pakicë të Çertifikuar FSC Furnizuesi Kinez Çanta letre me porosi me Letër Arti Materiali i Printuar me Logo, Letër Kraft, Bordi i Fildishtë, Bordi dupleks, Letër specialiteti, etj Madhësia Customized shirit shirita, litar pp, pambuk, najloni, i shtrembëruar, letër e sheshtë, dorezë e prerë ose dorezë e personalizuar,etj Lustrimi i mbarimit të sipërfaqes, petëzim me shkëlqim / mat, fletë ari / argjendi
 • Customanta letre të shkathëta Kraft me cilësi të lartë të lirë promovuese

  Detajet e Produktit 1. Karakteristikë: i sheshtë,Folding,Luksoze 2. Materiale: 157g letër arti me dërrasë gri 2 mm. sipas kërkesave të klientit. 3.madhësi: Mirësevini i Mirëseardhur 4. Kolor: Ngjyra e plotë e CMYK,Ngjyra Pantone si kërkesa të klientit 5.Logo&dizajni: Përshtatje ose myk tonë 6.Surface përfunduar Embossing,vulosje,Veshje UV ,etj 7.Paketimi: 1copë në polica,10-35copë në 5 kartoni standard i shtresës së eksportuar të valëzuar 8.Weight: Bazuar në madhësinë & material,trashësia Informacioni i blerjes 9. Porosia minimale
 • Qese letre luksoze për dhurata luksoze, të bëra me porosi, të bëra me letra të shtypura

  Emri i artikullit Çantë letre Kraft Përdorimi Blerja ,Dhuratë promovimi,Dyqane me pakicë, paketim, etj. Letër e veshur me materiale, letër kraft, letër arti, kartonit, Letër specialiteti, etj. Karakteristikë eko-miqësore,riciklueshme,Shtypje e bukur dhe e qëndrueshme dhe e saktë. Madhësia Anydo madhësi. Ngjyra e plotë Ngjyrat CMYK ose pantononi. Bordoni shiritin, pambuk, pp, i shtrembëruar, Petersham, die-cut, litar najloni, banesë ose or
 • Custom qese letre kraft thjeshtë me logo të zezë mbi të

  Sendi Çantë letre e thjeshtë kraft me porosi me logo të zezë në të Madhësia e personalizuar Letër arti materiale, letër kartoni, etj, ose ekran i mëndafshit i Printimit të personalizuar, transferim i nxehtësisë, kompensuar, nënshtrim, etj Merrni litar, ose Paketimi i personalizuar 10 copë / çantë opp, 100copë / kuti kartoni Çanta e blerjes, çantë promovimi, qese paketimi, Çantë dhuratë Karakteristikë & avantazh i ndryshëm
 • 1000copë MOQ logo me porosi të riciklueshme blerje qese letre artizanale kraft ushqimore Qese letre kraft kafe me dorezë

  Emri i artikullit 1000 copë MOQ logo e personalizuar dhuratë blerje e riciklueshme çantë ushqimore kraft letër kraft me çantë me dorezë, pazar ,Dhuratë promovimi,Dyqane me pakicë, paketim, etj. Letër e veshur me materiale, letër kraft, letër arti, kartonit, Letër specialiteti, etj. Karakteristikë eko-miqësore,riciklueshme,Shtypje e bukur dhe e qëndrueshme dhe e saktë. MOQ 1000 copë Madhësia Çdo madhësi. Ngjyrë…
1 faqe 1 të 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI
top