Kompania e Paketimit dhe Shtypjes

Bleni në kuti prej letre dhe çanta me porosi me markën tuaj

Mbi 15 vite përvojë në industrinë e paketimit dhe shtypjes, çmimi i fabrikës. Kuti letre me porosi, kuti dhurate, qese letre, kuti letre të palosshme, kuti e valëzuar, kuti transporti.

Historia jonë

Materiale shtypi Guangzhou Ouhai Co, Ltd

Një fabrikë profesionale për qese letre , kuti letre, kuti dhurate dhe kuti e valëzuar, u themelua në 2005, me një grup më shumë 15 vite përvojë në industrinë e paketimit dhe shtypjes. E rreptë me cilësinë e produktit, në përputhje me rregullat e biznesit, mbrojnë interesat e klientëve në rajon, për të ndihmuar klientët të plotësojnë dëshirën e tyre është filozofia e biznesit të kompanisë.

Ne i kushtojmë shumë vëmendje cilësisë së produktit, me fabrikën e vet në rrethin Baiyun, Guangzhou, pranoni porosi me porosi, ofrojnë produkte të besueshme dhe shërbime të menduara për klientët për të zgjeruar marketingun rajonal.
Aktualisht, Ouhai kanë fituar shumë klientë nga Amerika, Australi, Azia Juglindore, Evropa Lindore dhe vendet e tjera të njohura dhe të pranuara, zona e shitjeve po zgjerohet, ne do t'ju ndihmojmë të zhvilloni shitjet efektive në zonën tuaj, dhe për të siguruar të gjithë mbështetjen e mundshme.

Pajisjet e prodhimit

Shtypi i kompensuar me katër ngjyra i Japonisë, Gjermania Roland, Shtypi i madh me katër ngjyra kompensimi gjerman Roland, Shtypje automatike e plotë me katër ngjyra me bojë të hapur makine prerëse.

ekipi ynë

Konsumatori ynë i bashkëpunuar

Zbatimi i produktit

Paketimi i letrës, pazar, Cokollate, verë, kozmetike, parfum, veshje, stoli, dhurata mallra ditore, elektronik, shtëpitë botuese, lodra dhurate, nevojat ditore, send specialiteti, ekspozitë, paketim, Shipping, etj.

Pajisjet tona

Tregu ynë

Produktet tona shiten në shtëpi dhe jashtë vendit, siç është Azia, Amerika dhe Evropa.

Paketimi ynë

Të gjitha prodhimet tuaja janë të mbushura me film të papërshkueshëm nga uji dhe kuti kartoni standarde eksporti, ne gjithashtu mund të paketuara si kërkesa juaj.
Enquiry TANI