• Дома
 • Капак и основна кутија

Капак и основна кутија

 • Луксузна кутија за прилагодени картони со парчиња парфеми за подароци со капаци и база

  Параметри на производ Големина според специфичните барања на клиентите Печатење 1C-4 Боја / офсет печатење Уметничка хартија 128 гр. / Мин. - 400gsm Крафт-хартија 80gsm - 250gsm Фенси хартија 110gsm - 230gsm Картон 800gsm, 1000gsm, 1200gsm, 1500gsm 1800gsm Вметнете EVA, Пена и свила. Кадифе, Картон, Втиснување со завршна обработка на пластика, Сјајна ламиниране, Мет ламиниране, УВ премаз, Производите за пакување со топол печат се пакуваат со стандарден картон за извоз или според барањата на клиентите 3 денови за празен примерок,...
 • Рачно изработено обичајно лого Луксузно пакување за продолжување на косата Кутија за пакување подароци Црна магацинска картонска кутија

  Карактеристика на параметрите на производот 1). Големина на кутија: Прилагодено според вашите барања 2). Пакување: Според барањето на клиентот 3). Материјал: Брановидна хартија, Хартиена картичка, уметничка хартија, бела табла, крафт-хартија, хартија обложена без дрво,картон и според спецификациите на клиентите. 4). Печатење картички: 4-печатење во боја за офсет, или Печатење Пантоне, според понудените клиенти
 • Прилагодена луксузна шарена хартиена кутија за подароци со чист прозорец од ПВЦ

  Големина Според специфичните барања на клиентите Печатење 1C-4 Боја / офсет печатење Уметничка хартија 128 гр. / Мин - 400gsm Крафт-хартија 80gsm - 250gsm Фенси хартија 110gsm - 230gsm Картон 800gsm, 1000gsm, 1200gsm, 1500gsm 1800gsm Вметнете EVA, Пена и свила. Кадифе, Картон, Втиснување со завршна обработка на пластика, Сјајна ламиниране, Мет ламиниране, УВ премаз, Производите за пакување со топол печат се пакуваат со стандарден картон за извоз или според барањата на клиентите 3 денови за празен примерок, во рамките 7 денови
 • Кутија за сопствен дизајн за чаши и чинии со влошка од пена

  Карактеристика 1). Големина на кутија: Прилагодено според вашите барања 2). Пакување: Според барањето на клиентот 3). Материјал: Брановидна хартија, Хартиена картичка, уметничка хартија, бела табла, крафт-хартија, хартија обложена без дрво,картон и според спецификациите на клиентите. 4). Печатење картички: 4-печатење во боја за офсет, или Печатење Пантоне, според понуденото уметничко дело на клиентот 5). Опција: Сјајни & Мет ламиниране; Моќност на сјајот; Златно / сребрено топол печат
 • 1000парчиња MOQ Кина на големо прилагодено гроздобер рачно изработена кокметичка кутија за крем за нега на кожата

  Име на артикл 1000 парчиња MOQ Кина на големо на големо прилагодено гроздобер рачно изработена кокметичка кутија за крем за нега на кожата MOQ 1000 парчиња одлика 1). Големина на кутија: Прилагодено според вашите барања 2). Пакување: Според барањето на клиентот 3). Материјал: Брановидна хартија, Хартиена картичка, уметничка хартија, бела табла, крафт-хартија, хартија обложена без дрво,картон и според спецификациите на клиентите. 4). Печатење картички: 4-печатење во боја за офсет,...
1 Страница 1 на 1

Испратете ни ја пораката до нас:

ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА