• Дома
 • Кутија за фиоки за хартија

Кутија за фиоки за хартија

 • 350g Пакет за фиоки за мобилни телефони од крафт за пакување

  Име на параметрите на производот: 350g крафт кратенка за хартија пакување кутија за пакување кутија за мобилен телефон Материјал: 300gsm Крафт-хартија Ракување со површината : мат ламиниране Боја: печатење во боја Големина: прилагодено време на примерок: 5 работни денови Масовно нарачување: 18-20 работни денови Дизајн-датотека нашиот дизајнер може да направи АИ-датотека за проверка на пакувањето:...
 • Најдобро квалитетно кутија за фиоки за пакувања со прилагодени папки со хартија со сјајна ламинираност

  Параметри на производ Најдобар квалитет Прилагодено преклопни колачиња фиока за пакување фиока хартиена кутија со сјајна ламинираност Употреба Подароци Кутија за пакување за храна или чоколаден материјал Брегот на слонова коска(250Г.,300Г., 350Г.),Уметничка хартија(128Г., 157Г., 200Г., 250Г., 300Г.),Дуплекс табла со заден грб(250Г., 300Г., 350Г.,400Г.),Сива хартија(250Г., 300Г., 350Г., 400Г.),Занаетчиска хартија(100Г., 120Г., 150Г., 200Г., 250Г., 300Г.),Брановидна хартија Боја Пантоне (ПМС)...
 • Популарно лого со отпечатено иридесцентно лизгачко преклопување холографска фолија лизгачка кутија за фиоки

  Параметри на производот Детали за производот 1. Карактеристика: Мода,висок квалитет 2.Материјал: Издржлива сива табла,Уметничка хартија. 3.Големина: Прилагодувањето е добредојдено 4. Боја: Секоја боја е достапна 5.Logo&Дизајн: Прилагодување или нашата мувла 6. Печатење: Втиснување,Печат,УВ премаз ,итн 7. Пакување: 1ЕЕЗ во полибаксија,10-35компјутери во 5 картон од брановидни картони 8. Тежина: Врз основа на големината & материјал,дебелина Информации за набавка 1.Минимална нарачка: 1000парчиња 2. Време на примерок 2-3 работни денови. 3.Водечко време 15-25 дена откако ја потврди нарачката,и заснована на Количина 4. Општата исплата може да се дискутира и за други плаќања. 5.Единица цена ФОБ Шангај, (исто така
 • Продажба на големо на големо, мало крафт картон, слајд, отворено поле, колаче за бисквити, пакување, подарок, хартија, фиока, кутија со прозорец

  Ние обезбедуваме најдобар квалитет, најдобар квалитет, најсовршеното пакување на производот за најпребирливиот шеф за управување на пазарот, така што вашите производи ќе добијат најнапреден филм и нега, па пакувањето Оухаи е апсолутно вашиот најдобар избор, но и вашиот најинтимен партнер.Крајот на животот,...
 • Лизгачки сапун за лизгање, масти пакување, лизгачки сапун Кутија со фиоки за крафт, хартија, со ракав

  Широко се користи за пакување хартија,испорачување,Чоколадо,вино,козметички производи,парфем,облека,накит,тутун,храна,Подарок дневни производи,електронски,издавачки куќи,играчки за подароци,дневни потреби,специјалитет,изложба,Пакување,испорачување,итн. Име: Прилагодено печатено мало пакување лизгачки сапун Кутија со фиоки за хартија Крафт со материјал за ракав: 300gsm Крафт-хартија Ракување со површината : мат ламиниране Боја: печатење во боја Големина: прилагодено време на примерок: 5 работни денови Масовно нарачување: 18-20 работни денови Датотека за дизајн
 • Лизгачка отворена кутија за фиоки Пакет облека за преклопување хартија за машки и женски долна облека

  Според барањата на клиентот, ОЕМ&ODM услуга за клиенти ширум светот со над десет години искуство во производството во оваа индустрија Лизгачка кутија за фиоки Машка и женска кутија за долна облека Хартија за преклопување облека Пакет детали за производот 1. Карактеристика: Мода,висок квалитет 2.Материјал: Издржлива сива табла,Уметничка хартија. 3.Големина: Прилагодувањето е добредојдено 4. Боја:...
1 Страница 1 на 1

Испратете ни ја пораката до нас:

ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА