Компанија за пакување и печатење

Купувајте по обичај хартиена кутија и торби со ваш сопствен бренд

Готово 15 години искуство во индустријата за пакување и печатење, фабричка цена. Прилагодена хартиена кутија, кутија за подароци, хартиена кеса, хартиена кутија за преклопување, брановидна кутија, испорака кутија.

Нашата историја

Печатење материјал Гуангжу Ouhai копродукции, ООД

Професионална фабрика за хартиена кеса , хартиена кутија, кутија за подароци и брановидна кутија, е основана во 2005, со група на повеќе 15 години искуство во индустријата за пакување и печатење. Строго со квалитетот на производот, во согласност со деловните правила, заштита на интересите на клиентите во регионот, да им помогнеме на клиентите да ја завршат својата желба е деловна филозофија на компанијата.

Ние посветуваме многу внимание на квалитетот на производот, со сопствена фабрика во областа Бајјун, Гуангжу, прифати обичаи нарачки, обезбедете сигурни производи и внимателна услуга за клиентите за проширување на регионалниот маркетинг.
Во моментов, Ухаи освоија многу клиенти од Америка, Австралија, Југоисточна Азија, Источна Европа и другите земји признати и прифатени, областа на продажба се шири, ние ќе ви помогнеме да развиете ефективна продажба во вашата област, и да се обезбеди сета можна поддршка.

Опрема за производство

Четири офсет печат во боја на Јапонија, германски Роланд, Голем печат за офсет во четири бои на германскиот Роланд, Целосно автоматско печатење со четири мастила во боја, отворена машина за сечење умре.

нашиот тим

Наш соработник клиент

Апликација за производ

Пакување на хартија, шопинг, Чоколадо, вино, козметички производи, парфем, облека, накит, подарок дневни производи, електронски, издавачки куќи, играчки за подароци, дневни потреби, специјалитет, изложба, Пакување, испорачување, итн.

Нашата опрема

Нашиот пазар

Нашите производи се продаваат дома и во странство, како што е Азија, Америка и Европа.

Наше пакување

Сите ваши производи се преполни со водоотпорен филм и стандарден картон за извоз, ние исто така можеме да спакуваме како ваше барање.
ПРАВДА СЕГА
top