• Дома
  • производ
  • Кутија за хартија
  • Продажба на големо на големо, мало крафт картон, слајд, отворено поле, колаче за бисквити, пакување, подарок, хартија, фиока, кутија со прозорец
×
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window
Продажба на големо на големо, мало крафт картон, слајд, отворено поле, колаче за бисквити, пакување, подарок, хартија, фиока, кутија со прозорец

Кутиите со фиоки се убави и едноставни по изглед , густ по материјал,отпорен на абење, отпорен на притисок, и хуманизиран

во дизајнот. Нивните мазни линии ги прават луѓето да изгледаат пријатно и ја зголемуваат украсната вредност на производите.

Детали за производот Повратни информации сега

Ние обезбедуваме најдобар квалитет, најдобар квалитет, најсовршеното пакување на производот за најпребирливиот шеф за управување на пазарот, така што вашите производи ќе добијат најнапреден филм и нега, па пакувањето Оухаи е апсолутно вашиот најдобар избор, но и вашиот најинтимен партнер.Крајот на животот, но духот никогаш нема да падне, сега Оухаи нека ја запали вашата работа и живот и ги спроведе вашите најстроги стандарди, да ви обезбеди беспрекорно супер квалитетно пакување.

Продажба на големо на големо, мало крафт картон, слајд, отворено поле, колаче за бисквити, пакување, подарок, хартија, фиока, кутија со прозорец
Употреба Кутија за пакување тесто за подароци за храна или чоколадо
Материјал Брза слонова коска(250Г.,300Г., 350Г.),Уметничка хартија(128Г., 157Г., 200Г., 250Г., 300Г.),Дуплекс табла со заден грб(250Г., 300Г., 350Г.,400Г.),Сива хартија(250Г., 300Г., 350Г., 400Г.),Занаетчиска хартија(100Г., 120Г., 150Г., 200Г., 250Г., 300Г.),Брановидна хартија
Боја Пантоне (ПМС) во боја, како и CMYK печатење
Машина за печатење Машина за сечење умре, Офсет машина за печатење, машина за ламинирање, машина за топол печат, УВ-машина итн
Процес на печатење Офсет печатење, печатење на свилен екран, УВ печатење
Завршувањето Сјаен лакирање, Сјајна ламиниране, Мат ламиниране, УВ, Златно врело печат, Сребрено врело печат, Втиснување, Дембосирање итн
Дизајн Прилагодено
Големина Прилагодено
Пример Бесплатно за примерок од акции
Водечко време Пример 5 до 7 денови,масовни продукции 10 до 15 денови
Плаќање Paypal,Т / Т,Кредитна картичка,L / C,Д / П,Д / А,Western Union
Пакување Водоотпорна торба,Стандарден картон за извоз
испорачување Море,воздух или експрес

Овие се нашите главни напредни производствени процеси за да ги направиме производите со висок квалитет за вас.
Со одличен дизајн, развој со високи перформанси и ефикасен производствен капацитет за задоволување на побарувачката на купувачите.
Ние секогаш обрнуваме внимание на дизајнот, суровини, и квалитет за кој било производ. Нашите производи се 100% направена во Гуангжу од почетокот до самиот крај.

Ние правиме прилагодено поле со вашите барања , исто така, ако ви треба, можеме да испратиме образец за да направите дизајн.

Ние прифаќаме секаков вид на завршна обработка на површината, како што е сјајна / мат ламиниране, топол печат, втиснување, УВ-облога, итн. Следните дадени слики се за ваша убезна референца. За какви било специфични барања, известете не, можеме да ги исполниме сите ваши барања.

1. Производител на Гуангжу
2. ОЕМ / ОДМ прилагодено печатење & Пакети
3. Вашето истражување или дизајн е секогаш добредојдено!
4. Цената е само за повикување!
5. Претпочитаме да градиме долгорочна деловна врска со вас! КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ!

 

Зошто да не изберете нас

1. Нашата фабрика е основана во 2004. Ние сме производител со 15-годишно искуство во печатење и едно од извонредните претпријатија за печатење во Кина.
2. "Квалитетни производи, Одлични услуги, Конкурентна цена и навремена достава" е наш принцип на управување.
3. OEM прифатен : Можеме да произведеме кој било ваш дизајн.

 

Нашиот главен пазар од Северна Америка, Западна Европа, Јужна Америка, Источна Европа, Азија, Домашни.
Успева на предизвиците и охрабрувањето да биде подобра група во сервисирање на потребите на нашиот клиент.
тимска работа, соработка, добра комуникација и компанија за култура на креативни иновации.

1.Изградивме совршен систем за контрола на квалитетот. Нашата компанија го помина ИСО 9001:2008 сертификат.
2.Имаме комплетно опремена модерна лабораторија за анализа за да обезбедиме торбата или кутијата да достигнат степен на храна и да ги достигнат сите барања од клиентите.
3.Нашиот производ е извезен во повеќе од 100 земји и области. Како што е Средна Азија, Јужна Америка, Јас, Јапонија и така натаму.
4. Ние срдечно ги поздравуваме сите нови и стари клиенти кои доаѓаат во посета на компанијата за пакување Оухаи!

Ouhai Printing е директен производител, со најнапредно претходно печатење, печатење, опрема и техники по печатење.

Нашите главни производи се кутии за подароци, особено извонредна кутија за накит, кутија за накит, хартиена кутија за подароци, картонска кутија, хартиена кутија, картонска кутија, чоколадна кутија, течна кутија,брановидна кутија, кутија за пакување, хартиена амбалажа, хартиена кеса, торба за подароци,и торба за шопинг,кутија за часовници, козметичка кутија, кутија за парфеми, итн. Висок квалитет и строг КК е наш принцип и наша култура. 80% на нашите работници завршија 10 години искуства.

Нашата продажба е добро обучена и доволно професионална за да ја обезбедиме нашата најдобра услуга. Нашата цел е да обезбедиме висок квалитет, привлечни и економски решенија за пакети.

1. Ние можеме да ги задоволиме сите ваши барања, како што се давање совети за нови производи, покажувајќи ви фотографии за производот, и испратете некои примероци доколку му требаат на клиентот.
2. Добредојдени да го испратиме вашиот персонал за проверка на вашите производи, и можеме да обезбедиме автомобил за да ги собереме вашите штабови од каде и да се.

*Одличен дизајн како барање на клиент
*Професија технолошки тим за решавање на сите вешти проблеми
*Внимателна проверка на квалитетот пред испорака
*Производител на OEM, Офсет печатење
*Да ги поседувате фабричките згради и машините за да ја направите цената конкурентна

Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window-ouhaipackaging

1. Ние ќе ве задржиме во контакт внатре 24 часови, и исто така ќе останеме во контакт за понатамошни прашања.
2. Ние ќе ве известиме откако ќе ја добиеме уплатата, и плаќањето го чуваме како кредитна сметка сè додека нашите клиенти не се задоволни од производот и нашата услуга.

Wholesale Custom Small Kraft Cardboard Slide Open Box Cookie Biscuit Packaging Gift Paper Drawer Box with Window-ouhaipackaging

1.Спакувано со крафт-хартија или спакувано со крафт-хартија со палета;
2.Пакет пакет, пакет рефус;
3.Спакувано со искривувачки филм;
4.Спакувано со матичен картон;
5.Според барањата на клиентите;

1.Која е вашата палета на производи?
Ние произведуваме пакет за пластична кутија за печатење, Рачно изработено пакување хартиена кутија,Исчистете ја лентата за блистер,Пакет со блистер Clamshell итн. Добредојдовте да контактирате со нас за да дознаете повеќе детали.

2. Дали сте производител?
Да. Бевме во обезбедување на професионални решенија во индустријата за печатење и пакување 10 години.

3. Дали имате залиха производи за продажба?
Да, Сепак, во повеќето случаи, работиме на нарачки за OEM. Тоа значи дека вашите сопствени производи може да се прилагодат се додека детално ни ги дадете информациите за производството.

4. Кои информации треба да ве известам ако сакам да добијам понуда?
- Големина на производите (Должина x Ширина x Висина)
- Материјал
- Бои за печатење
- Квантитет
- Ако е можно, Ве молиме, наведете и слики или скица за дизајн за проверка.

5. Кога создаваме уметнички дела, кој формат е достапен за печатење?
-Најчесто користените: PDF, ЦДР, АИ, ПСД.
-Големина на крварење: 3-5мм.

6. Колку дена ќе бидат завршени примероците? Како за масовното производство?
-Општо, 2-3 денови за правење примероци
-Времетраењето на преклопувањето на крафт-кутијата ќе зависи од количината, уметност на производство, итн.

7. Може ли да добијам БЕСПЛАТНО ПРИМЕР?
-Да. Можеме да ви испратиме БЕСПЛАТЕН примерок од акции до вас ; прилагодениот примерок не е БЕСПЛАТНО.

8. Како ги испраќате готовите производи?
-Покрај море
-Со авион
-Со курири, ТНТ, DHL, Федекс, UPS-от, итн.

Испратете ни ја пораката до нас:
ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА