×
Wholesale cheap custom logo printing corrugated sandal packaging box
Wholesale cheap custom logo printing corrugated sandal packaging box
Wholesale cheap custom logo printing corrugated sandal packaging box
Wholesale cheap custom logo printing corrugated sandal packaging box
Wholesale cheap custom logo printing corrugated sandal packaging box
Wholesale cheap custom logo printing corrugated sandal packaging box

Ouhai regards"Quality first, reputation above all" as our tenet,offers free design one-stop oem service and signs quality guaranteed contract with customer,highly welcome to custom your own brand with us.

Детали за производот Повратни информации сега

Широко се користи за пакување хартија,испорачување,Чоколадо,вино,козметички производи,парфем,облека,накит,тутун,храна,Подарок дневни производи,електронски,издавачки куќи,играчки за подароци,дневни потреби,специјалитет,изложба,Пакување,испорачување,итн.

Corrugated Box Material Уметничка хартија ( 128gram , 157gram , 200gram , 250gram)
Крафт-хартија (100gram,120gram,125gram,150gram,200gram,250gram )
Брза слонова коска ( 250gram , 300gram )
Specialty paper ( 128gram , 157gram , 200gram , 250gram)
Дуплекс табла со заден грб ( 250gsm,300gsm)
Картон (800gram , 1000gram , 1200gram , 1500gram )
Големина Customized Carton Box
Боја 1-4 C or more & Pantone color
Печатење Офсет печатење
Silk screen printing
Отстранување на површината Matte or gloss lamination
Burning gold or silver
УВ-точка
Embossed or debossed
Varnish
Other as requested
Рачка Cotton string,paper string,ribbon string,итн
Употреба Garment,шопинг,gift.packing,итн
Забелешка 1.paper recyclable
2.good quality and reasonable price
3.mass production capacity and fast delivery time

Дизајнирано уметничко дело output Излез за филм material Материјал за нарачка → Печатење → Ламиниране cutting Сечење со умирање → Лепак(Со машина или рачна работа, зависи од) Check Проверка на КК → Пакување. Испорака

Ние правиме прилагодено поле со вашите барања , исто така, ако ви треба, можеме да испратиме образец за да направите дизајн.

 

Ние прифаќаме секаков вид на завршна обработка на површината, како што е сјајна / мат ламиниране, топол печат, втиснување, УВ-облога, итн. Следните дадени слики се за ваша убезна референца. За какви било специфични барања, известете не, можеме да ги исполниме сите ваши барања.

If you'd like to add your own logo to our custom corrugated boxes, it's easy and results look stunning! Send me your logo and contact with me.

If you just want to know the price , please complete the simple print estimate for a quick price guide in 10 minutes and follow the steps to submit your details and progress an order.
1.Форма: Send me the pictures what you find on Alibaba or Google
2.Artwork design: Finished or not yet
3.Measure of Box: LxWxH cm(inch)
4.Лого: Print or Gold foil
5.Квантитет: MOQ 1000 парчиња

Copy these details to right and send me message to quote
Key: Size and Quantity must provide

With us enables you to personalize custom corrugated boxes, You need to communication with me a few days. To finished the custom project need communicate explain all details for a fully made customized corrugated box.

If you want to continue chat with me more, please Just pull out various cards and tell me what you've.
Fist,
Do you have finished your design artwork or not?
If yes, please send me your design artwork, that would save more time to communicate. going easily with these project.

If not,
Logo finished now?
Do you finds designer on local? We can send your template to finished the design.
The boxes have not manufacture now, so printing artwork options are not limited to the outside and inside lid of the corrugated box only. Send me the pictures what you like.
We can use foil, print ink to match a Pantone colour, or deboss your logo. Multiple print colours and CMYK print are also possible depending on registration, design complexity and box colour.
Allow around 2-3 weeks for custom printing from receipt of useable artwork and payment to delivery of printed corrugated boxes.

 

Нашиот главен пазар од Северна Америка, Западна Европа, Јужна Америка, Источна Европа, Азија, Домашни.
Успева на предизвиците и охрабрувањето да биде подобра група во сервисирање на потребите на нашиот клиент.
тимска работа, соработка, добра комуникација и компанија за култура на креативни иновации.

1.Изградивме совршен систем за контрола на квалитетот. Нашата компанија го помина ИСО 9001:2008 сертификат.
2.Имаме комплетно опремена модерна лабораторија за анализа за да обезбедиме торбата или кутијата да достигнат степен на храна и да ги достигнат сите барања од клиентите.
3.Нашиот производ е извезен во повеќе од 100 земји и области. Како што е Средна Азија, Јужна Америка, Јас, Јапонија и така натаму.
4. Ние срдечно ги поздравуваме сите нови и стари клиенти кои доаѓаат во посета на компанијата за пакување Оухаи!

Machines More than 38 machines, mainly imported from Germany. Japan and US.
Wide Products printing on all material, all kind of displays, for your indoor/outdoor advertising, promotion and exhibition packaging products
Испорака Large scale factory and reliable workers, as your virtual manufacturer in China with high effective capacity every day.
Color correct The most professional color checking tools and Auto machine from Germany
Lab verification lab test to verify the material for product’s reliability
Our promise Any problem you met with the product,you can delivery back free. we will give your reply immediately

Wholesale cheap custom logo printing corrugated sandal packaging box-ouhaipackaging

1. Ние можеме да ги задоволиме сите ваши барања, како што се давање совети за нови производи, покажувајќи ви фотографии за производот, и испратете некои примероци доколку му требаат на клиентот.
2. Добредојдени да го испратиме вашиот персонал за проверка на вашите производи, и можеме да обезбедиме автомобил за да ги собереме вашите штабови од каде и да се.

*Одличен дизајн како барање на клиент
*Професија технолошки тим за решавање на сите вешти проблеми
*Внимателна проверка на квалитетот пред испорака
*Производител на OEM, Офсет печатење
*Да ги поседувате фабричките згради и машините за да ја направите цената конкурентна

Wholesale cheap custom logo printing corrugated sandal packaging box-ouhaipackaging

1. Ние ќе ве задржиме во контакт внатре 24 часови, и исто така ќе останеме во контакт за понатамошни прашања.
2. Ние ќе ве известиме откако ќе ја добиеме уплатата, и плаќањето го чуваме како кредитна сметка сè додека нашите клиенти не се задоволни од производот и нашата услуга.

Wholesale cheap custom logo printing corrugated sandal packaging box-ouhaipackaging

1) Пакување: 5000 ЕЕЗ, even 10000 pcs small bags in 1 carton or as clients’ sizes requested

2) Shipment: by sea about 18-28 days or by express (DHL, UPS-от, Федекс) and air about 3-4days

3) Плаќање: T/T and western union, money gram

П: Кое е вообичаеното време на испорака?
А.: Normally 25 days after confirmation of order.

П:What's the guarantee of product quality?
А.: We have experienced and skilled labors and QC team. Please don't worry about it.

П: How's the raw material?
А.: We choose national certificated Eco-friendly paper, glue and ink for every process of production.

П: What's the payment method?
А.: We support T/T, L / C, Paypal, WesternUnion and Alibaba trade assurance.

П:How long can I got this sample?
А.:After receiving the sample charge and all the material & design being confirmed, the sample time is 5-7 days and Express delivery usually needs around 3-5 day.

П : When can I get the quotation for my enquiry?
А.: Usually the quotation will be sent to you within one working day upon all the details of products being clear. If something urgently, we can quote for you within 2 hours based on all details you provide.

П : How long is the mass production time?
А. : Normally 20 денови. Rush order is available.

П : Can i get a sample before mass production?
А. : Of course! The normal produce progress is that we will make the pre-production sample for your quality evaluation. The mass production will be started after we get your confirmation on this sample.

П: Is the sample charge can be refundable?
А.: Да, normally the sample charge can be refundable when you confirm the mass production, but for the specific situation plscontact the people who follow up with your order.

П: what kind of paper can be printed on?
А. : Artpaper gives the best performance of color and design. We also can provide other special paper like black card, бел картон, offset paper etc.

П: What's the MOQ?
А.: Normally 1000 парчиња.

Испратете ни ја пораката до нас:
ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА