×
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products
Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products

Површината на кутијата за пратка е завршена во мат / сјајна ламиниране. Можеме златно / сребрено врело печат, место УВ, втиснување лого итн во вашите барања. За големината на кутиите, како што прифаќаме прилагодување на производите. Ние ќе ви дадеме професионален предлог кога ќе ги знаеме производите што ќе ги спакувате во кутијата. Брановидна хартиена кутија може да се користи како подарок, облека, шопинг, козметика, амбалажа за пица итн. Не само што цената е конкурентна и поволна, но исто така тие се еколошки.

Детали за производот Повратни информации сега

Ние се фокусираме на градење нови материјали и иновативна технологија,се применува на пакувањето &полиња за печатење. Ги воспоставивме нашите стандарди за дизајн ,пакување, лекторирање, печатење, обврзувачки и логистички стандард; имавме врвна опрема за машини за обработка на печатење;го комбиниравме најубавото претпријатие за печатење, воспостави најдобра соработка со нив.Значи,изберете нè ,избирате најпрофесионален & искусен производител.

Сервис ОЕМ,ODM или прилагодено
Материјал CCNB Дуплекс табла со заден грб
Хартија од белата карта на СБС
Уметничка хартија
Крафт картичка
Ф кавал
И кавал
Б флејта
Флејта на ЕЕ,АБ потоп
Пред-печатење Проектирање
CTP
Печатење Офсет печатење:CMYK,Pantone Maximize 6 бои
Флексо графичко печатење:Pantone Maximize 6 бои
Завршен процес Сјај воден лак
Мет лакирање
УВ премаз
Спорт УВ
Сјај пластична фолија ламиниране
Мат ламиниране од пластичен филм
Календар
Печат на фолија
Втиснување
Сертификат СГС,Рош,ISO9001, ISO14001
Пакување обвивка од крафт хартија,намали искриват,палети од хартија
Логистички по воздушен пат или по море

Дизајнирано уметничко дело output Излез за филм material Материјал за нарачка → Печатење → Ламиниране cutting Сечење со умирање → Лепак(Со машина или рачна работа, зависи од) Check Проверка на КК → Пакување. Испорака

Ние правиме прилагодено поле со вашите барања , исто така, ако ви треба, можеме да испратиме образец за да направите дизајн.

 

Ние прифаќаме секаков вид на завршна обработка на површината, како што е сјајна / мат ламиниране, топол печат, втиснување, УВ-облога, итн. Следните дадени слики се за ваша убезна референца. За какви било специфични барања, известете не, можеме да ги исполниме сите ваши барања.

 

Техника на производство

Видови на брановидност Количина на брановидност / 30цм Висина на брановидноста
А. 342 фунти 4.6~ 4,8 мм
Б. 502 фунти 2.5~ 2,7 мм
В. 402 фунти 3.5~ 3,7 мм
Д. 922 фунти 1.4~ 1,6 мм
Е. 942 фунти 1.4~ 1,6 мм
Ф. 962 фунти 1.1~ 1,2 мм
Г. 125 0.5мм

1.Бесплатен примерок
2.12 долгогодишно искуство, Ние сме производителите
3.Искусен персонал, Стручна служба
4.Прифатени мали нарачки / прифатено е прилагодено уметничко дело
5.Професионален дизајнер, снабдување бесплатна услуга за дизајн
6.Висок квалитет, најдобра цена, навремена испорака
7.Haveе има голема попуст ако нарачката на клиентот достигне 10000 парчиња

Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products-ouhaipackaging

Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products-ouhaipackaging

Customers Reviews:
1. Awesome service! Coordination was quick and quality products! ——Karla Gonzales
2. Thank you so much! I love my pouches for my jewelry! They turned out perfect! I will be recommending your company and be ordering again in the future. ——Francine Bogumil
3. The goods are both excellent in quality and reasonable in price.we hope we can have long-term cooperation. ——Ann Rice
4. Good ware - Friendly and patient customer service. Will order again.. ——Ulrike Raasch
5. We are satisfied with your products. ——Sakula Matata
6. We are satisfied with your products. ——Franky Jone

1.Изградивме совршен систем за контрола на квалитетот. Нашата компанија го помина ИСО 9001:2008 сертификат.
2.Имаме комплетно опремена модерна лабораторија за анализа за да обезбедиме торбата или кутијата да достигнат степен на храна и да ги достигнат сите барања од клиентите.
3.Нашиот производ е извезен во повеќе од 100 земји и области. Како што е Средна Азија, Јужна Америка, Јас, Јапонија и така натаму.
4. Ние срдечно ги поздравуваме сите нови и стари клиенти кои доаѓаат во посета на компанијата за пакување Оухаи!

Нашата фабрика зафаќа површина од 5600 квадратни метри, опремени со напредна опрема за домашно производство и првокласна техничка сила, има добро обучен 100 работници, менаџерски персонал на 15 луѓе, 20 технички персонал. Ние снабдуваме барем 3 пати КК пред испорака.

China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Carton Mailer Recycled Paper Box-ouhaipackaging

1. Ние можеме да ги задоволиме сите ваши барања, како што се давање совети за нови производи, покажувајќи ви фотографии за производот, и испратете некои примероци доколку му требаат на клиентот.
2. Добредојдени да го испратиме вашиот персонал за проверка на вашите производи, и можеме да обезбедиме автомобил за да ги собереме вашите штабови од каде и да се.

China Wholesale High Quality Custom Printed Corrugated Cardboard Packaging Carton Mailer Recycled Paper Box-ouhaipackaging

1. Ние ќе ве задржиме во контакт внатре 24 часови, и исто така ќе останеме во контакт за понатамошни прашања.
2. Ние ќе ве известиме откако ќе ја добиеме уплатата, и плаќањето го чуваме како кредитна сметка сè додека нашите клиенти не се задоволни од производот и нашата услуга.

Subscription tuck top corrugated shipping box for work home packing products-ouhaipackaging

1. Кутија спакувана од матична картонска кутија
2. Bundled by brown craft paper; with pallets
3. Картонска кутија спакувана со кафеава занаетчиска хартија; директно во 20GP; 40Контејнер со седиште
4. Кутија завиткана со филм за смалување со палети
5. Натоварено со контејнер FCL / LCL

1.П: Дали сте производител или трговско друштво ?
А.: 100% фабрика + 10 години + 5600 квадратни метри.

2.П: Можете ли да прифатите OEM или ODM?
А.: Да, само треба да ни го испратите вашиот дизајн, ние ќе го понудиме нашиот најдобар цитат во рамките 24 часови.

3.П: Дали давате примероци? Дали е тоа бесплатно?
А.: Постоечки примерок бесплатно, може да испорача веднаш. Прилагодено примерок треба примерок задолжен, ќе биде завршен во рок од 3-7 дена. Цената на товарот ќе биде на ваша страна.

4.П: Можете ли да го направите дизајнот за нас?
А.: Да, Имаме професионален тим со богато искуство во дизајнирање производи од хартија.

5.П: Каков формат на датотека со уметничко дело треба да ви дадам за печатење?
А.: PDF,АИ,ЦДР,ПСД,Adobe,Основно цртање ID, итн.

6.П: Како можете да обезбедите проверка на квалитетот?
А.: На процесот на нарачка,имаме стандард за инспекција пред породувањето и ќе ви ги доставиме сликите.

Испратете ни ја пораката до нас:
ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА