×
Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig
Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig
Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig
Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig
Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig
Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig
Популарно пакет за обичај на логото на Вирџин за човечка коса Прилагодено пакување за проширување на косата за перика

Product quality improvement and breakthrough - creating peak packaging field, pursuing perfection, challenging the future, creating unlimited packaging products is the highest executive principle that all staff of Ouhai packaging must strictly abide by.

Детали за производот Повратни информации сега

Ние сме директен производител, со најнапредно претходно печатење,печатење, опрема и техники по печатење.

Нашите главни производи се кутии за подароци, особено извонредна кутија за накит, кутија за накит, хартиена кутија за подароци, картонска кутија, хартиена кутија, картонска кутија, чоколадна кутија, брановидна кутија, кутија за пакување, хартиена амбалажа, хартиена кеса, торба за подароци,и торба за шопинг,кутија за часовници, козметичка кутија, кутија за парфеми, итн. Висок квалитет и строг КК е наш принцип и наша култура. 80% на нашите работници завршија 10 години искуства.

Нашата продажба е добро обучена и доволно професионална за да ја обезбедиме нашата најдобра услуга. Нашата цел е да обезбедиме висок квалитет, привлечни и економски решенија за пакети.

Материјал 250gsm art paper, or black cardboard/ special paper
Големина 30x15x6cm, 30x20x6cm, 33x25x7cm or custom
Печатење CMYK 4 печатење во боја, or custom
Отстранување на површината Сјајни, or matte
Рачка Лента, or custom
Употреба Hair bundles, облека, gift packaging
MOQ 1000ЕЕЗ
Плаќање Обезбедување трговија, Т / Т , Paypal, Western union
Водечко време 7-9 workdays
Форма Pillow shape
Volume 2-3 hair bundles or one wig

Овие се нашите главни напредни производствени процеси за да ги направиме производите со висок квалитет за вас.
Со одличен дизајн, развој со високи перформанси и ефикасен производствен капацитет за задоволување на побарувачката на купувачите.
Ние секогаш обрнуваме внимание на дизајнот, суровини, и квалитет за кој било производ. Нашите производи се 100% направена во Гуангжу од почетокот до самиот крај.

Ние правиме прилагодено поле со вашите барања , исто така, ако ви треба, можеме да испратиме образец за да направите дизајн.

Ние прифаќаме секаков вид на завршна обработка на површината, како што е сјајна / мат ламиниране, топол печат, втиснување, УВ-облога, итн. Следните дадени слики се за ваша убезна референца. За какви било специфични барања, известете не, можеме да ги исполниме сите ваши барања.

1) To Provide Professional Packaging Design Proposals
We have our own designers to provide packaging solutions for customers. Tell us what you need, and we can offer you proposals and practical advice.

2) To Make Samples for Customers' Testing and Approval Before Production
For new customers, we will charge the basic material cost for sampling. But for regular customer,
sampling will be free of charge.
We promise that for each sampling, lead time will be controlled in 7 работни денови.

3) Производство
Before delivery, our QC will check all details including quality, quantity and
packing for ensuring the goods customers receive will be in perfect conditions.

4) Испорака
We have been working with some forwarders, who offer us preferential prices
for more than 5 години. With this advantage, surely we can save your budget.

We have professional services and ability to customize your own products. With our own manufacturing factory and R&Д тим, we are able to analyze and customize the products suit for all-purpose customer all over the world.

Нашиот главен пазар од Северна Америка, Западна Европа, Јужна Америка, Источна Европа, Азија, Домашни.
Успева на предизвиците и охрабрувањето да биде подобра група во сервисирање на потребите на нашиот клиент.
тимска работа, соработка, добра комуникација и компанија за култура на креативни иновации.

1.Изградивме совршен систем за контрола на квалитетот. Нашата компанија го помина ИСО 9001:2008 сертификат.
2.Имаме комплетно опремена модерна лабораторија за анализа за да обезбедиме торбата или кутијата да достигнат степен на храна и да ги достигнат сите барања од клиентите.
3.Нашиот производ е извезен во повеќе од 100 земји и области. Како што е Средна Азија, Јужна Америка, Јас, Јапонија и така натаму.
4. Ние срдечно ги поздравуваме сите нови и стари клиенти кои доаѓаат во посета на компанијата за пакување Оухаи!

Machines More than 38 machines, mainly imported from Germany. Japan and US.
Wide

Производи

printing on all material, all kind of displays, for your indoor/outdoor advertising, promotion and exhibition packaging products
Испорака Large scale factory and reliable workers, as your virtual manufacturer in China with high effective capacity every day.
Color correct The most professional color checking tools and Auto machine from Germany
Lab

verification

lab test to verify the material for product’s reliability
Our promise Any problem you met with the product,you can delivery back free. we will give your reply immediately

 

Popular Custom Logo Virgin Human Hair Bundle Custom Hair Extension Packaging Box For Wig-ouhaipackaging

Standard packaging is in strong A=A strength core corrugated export shipping carton,weight of each carton is less than 15kg.
Belt packaging for air shipment.
Pallet should be required by client.

1.Која е вашата палета на производи?
Ние произведуваме пакет за пластична кутија за печатење, Рачно изработено пакување хартиена кутија,Исчистете ја лентата за блистер,Пакет со блистер Clamshell итн. Добредојдовте да контактирате со нас за да дознаете повеќе детали.

2. Дали сте производител?
Да. Бевме во обезбедување на професионални решенија во индустријата за печатење и пакување 10 години.

3. Дали имате залиха производи за продажба?
Да, Сепак, во повеќето случаи, работиме на нарачки за OEM. Тоа значи дека вашите сопствени производи може да се прилагодат се додека детално ни ги дадете информациите за производството.

4. Кои информации треба да ве известам ако сакам да добијам понуда?
- Големина на производите (Должина x Ширина x Висина)
- Материјал
- Бои за печатење
- Квантитет
- Ако е можно, Ве молиме, наведете и слики или скица за дизајн за проверка.

5. Кога создаваме уметнички дела, кој формат е достапен за печатење?
-Најчесто користените: PDF, ЦДР, АИ, ПСД.
-Големина на крварење: 3-5мм.

6. Колку дена ќе бидат завршени примероците? Како за масовното производство?
-Општо, 2-3 денови за правење примероци
-Времетраењето на преклопувањето на крафт-кутијата ќе зависи од количината, уметност на производство, итн.

7. Може ли да добијам БЕСПЛАТНО ПРИМЕР?
-Да. Можеме да ви испратиме БЕСПЛАТЕН примерок од акции до вас ; прилагодениот примерок не е БЕСПЛАТНО.

8. Како ги испраќате готовите производи?
-Покрај море
-Со авион
-Со курири, ТНТ, DHL, Федекс, UPS-от, итн.

Испратете ни ја пораката до нас:
ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА