• Дома
  • производ
  • Хартиена кеса
  • MOQ1000 парчиња конкурентна цена Елегантно прилагодено бренд лого Печатен луксузен бутик за купување бели божиќни хартиени чанти за подароци со рачки
×
MOQ1000pcs Competitive Price Elegant Customized Brand Logo Printed Luxury Boutique Shopping White Christmas Paper Gift Bags With Handles
MOQ1000pcs Competitive Price Elegant Customized Brand Logo Printed Luxury Boutique Shopping White Christmas Paper Gift Bags With Handles
MOQ1000pcs Competitive Price Elegant Customized Brand Logo Printed Luxury Boutique Shopping White Christmas Paper Gift Bags With Handles
MOQ1000pcs Competitive Price Elegant Customized Brand Logo Printed Luxury Boutique Shopping White Christmas Paper Gift Bags With Handles
MOQ1000pcs Competitive Price Elegant Customized Brand Logo Printed Luxury Boutique Shopping White Christmas Paper Gift Bags With Handles
MOQ1000pcs Competitive Price Elegant Customized Brand Logo Printed Luxury Boutique Shopping White Christmas Paper Gift Bags With Handles
MOQ1000 парчиња конкурентна цена Елегантно прилагодено бренд лого Печатен луксузен бутик за купување бели божиќни хартиени чанти за подароци со рачки

Paper bag MOQ 1000pcs are widely use for Shopping, Облека,Подарок,Промоција,Рекламирање,Сувенир. За опција за материјал, Имаме уметничка хартија, Крафт-хартија, Обложена хартија, Борба на слонова коска, Специјализирана хартија.

Детали за производот Повратни информации сега

Предмет MOQ1000 парчиња конкурентна цена Елегантно прилагодено бренд лого Печатен луксузен бутик за купување бели божиќни хартиени чанти за подароци со рачки
MOQ 1000ЕЕЗ
Х.С.. Код 48191000000
Материјал Крафт-хартија,Хартиена табла, Уметничка хартија,Брановидна табла,Обложена хартија, итн
Големина(L * W * H) Прифатете обичај
Боја Печатење на лито CMYK, Печатење во боја на пантоне, Флексо печатење и УВ печатење како ваше барање
Завршете ја обработката Сјаен / Мет лак, Сјајна / Мет ламиниране, Печат на златна / жичка, УВ-точка, Врежана, итн.
Употреба на индустријата Пакување на хартија, испорачување, Чоколадо, вино, козметички производи, парфем, облека, накит, тутун, храна, подарок дневни производи, електронски, издавачки куќи, играчки за подароци, дневни потреби, специјалитет, изложба, Пакување, испорачување, итн.
Надоместок за примероци Примероците за акции се бесплатни
Тип на рачка Рачка од лента, Рачка за јаже за ПП, Памучна рачка, Рачка на Грозгрин, Најлонска рачка, Извртена рачка од хартија, Рамна рачка од хартија, Рачка за сечење или прилагодена
Водечко време 5 работни денови за примероци; 10 работни денови за масовно производство
КК Строга контрола на квалитетот под SGS, ISO9001 и Intertek.
Предност 100% фабрика со многу напредни капацитети
Сертификација BSCI, ISO9001 / 14001, BV TUV SGS FSCetc.

Професионалното тестирање и гарантираниот квалитет е една од нашите најважни политики за управување со производството. Еве го нашиот оддел за контрола на квалитетот. Во секоја гранка на фабриката е формиран професионален оддел за КК; постојат сите видови напредна опрема за тестирање.

1.Прашање
2.Информации
Големина на кутија, Квантитет, Тежина и употреба на оптоварување кутија, Дизајн за печатење кутии
3.Цитат
4.Нарачката потврди
5.Плаќање
6.Конечен дизајн за потврда
7.Нарачајте преглед на тимот
8.Производство
9.испорачување

 

Хартиена кеса со лого Прилагодено за купување, Облека,Подарок,Промоција,Advertisingd и Сувенир

Customer & Извонреден тим:

Клиенти од целиот свет не избираат нас за нивен снабдувач
Успева на предизвиците и охрабрувањето да биде подобра група во сервисирање на потребите на нашиот клиент.
тимска работа, соработка, добра комуникација и компанија за култура на креативни иновации.

Печатење Ухаи, името на кое може да му верувате. Како витален професионален производител на пакување хартија во Кина, срдечно ја поздравуваме вашата посета на нашата фабрика и разговараме деловно лице! Ние ви стоиме на располагање цело време.

Детали за пакување
1. Кутија спакувана од матична картонска кутија;
2. Во комплет со кафеава занаетчиска хартија со палети;
3. Картонска кутија спакувана со кафеава занаетчиска хартија; директно во 20GP; 40Контејнер со седиште;
4. Кутија завиткана со филм за смалување со палети;
5. Натоварено со контејнер FCL / LCL;
Треба вашето внимание:
Надоместоците за товар се одредуваат според количината и производите што ги нарачувате. Трошоците за испорака за секоја нарачка ќе се разликуваат во зависност од земјата или регионот во кој сте, и производите и количините што ги нарачавте. Ве молиме проверете кај нас точниот товар пред да ја нарачате, во спротивно нарачката не може да биде прифатена, Ве молиме noteубезно забележете го. Ви благодарам.)

1. Можете ли да го испечатите како мој дизајн и лого?
Да,можеме да испечатиме какво било според вашите барања, само ве молиме кажете ни ја вашата идеја или испратете ни ја вашата содржина за печатење.

2. Кога можам да ја добијам цената?
Обично цитираме внатре 24 неколку часа откако ќе го добиеме вашето барање.

3. Како можам да добијам примерок за да го проверам вашиот квалитет?
По потврда на цената, може да побарате од примероците да го проверат нашиот квалитет.
а. Празниот примерок може слободно да ја провери структурата и материјалот,ако не ти пречи да ја носиш поштенската.
б. За прилагодување на печатени примероци, ние ќе наплаќаме $30-$100 за покривање на трошоците за филм&печатење.
в. Откако примерокот е платен и датотеката за дизајн е потврдена,потребни му се 3-5 дена за да се направи примерокот, и 4-7 дена да се испраќаат со експрес.

4. Какви датотеки прифаќате за печатење?
АИ, ПСД, ЦДР, PDF формат.

5. Можете ли да го направите дизајнот за нас?
Да. Имаме професионален тим со богато искуство во дизајнирање и производство. Само кажете ни ги вашите идеи и ние ќе ви помогнеме да ги спроведеме вашите идеи во совршени производи.

6. Што е со водечкото време за масовно производство?
Искрено, зависи од количината на нарачката и сезоната кога ќе ја нарачате. Нормално 7-15 дена повеќе од 10000 ЕЕЗ.

7. Кои информации треба да ве известам за да добиете точна цена?
1. каква големина сакате? или големината на производите што ќе ги спакувате?
2. кој вид материјал? или како наш предлог?
3. колку бои печатење ? 1 боја? 2 бои или повеќе?
4. колку парчиња сакате?

Испратете ни ја пораката до нас:
ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА