×
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Custom New Design High Quality Fashion Orange Paper Cuticle Aligned Hair Packaging Boxes
MOQ 1000pcs Прилагодено нов дизајн Висококвалитетни модни портокалови хартиени кутикули усогласени кутии за пакување коса

Нашиот MOQ 1000 парчиња, Едношалтерска услуга: 6 продавачите биле обучени со регуларност, 12 КК се со 15 години работно искуство и технички персонал, 10 персонал Р. & Д се со 22 години работно искуство , 3 дизајнерите се со 15 години работно искуство во професионален дизајн, 420 техничките работници се подготвени да ви служат;

Детали за производот Повратни информации сега

Име на производот MOQ 1000pcs Прилагодено нов дизајн Висококвалитетни модни портокалови хартиени кутикули усогласени кутии за пакување коса
Необработен матерјал Картон (1мм, 1.5мм, 2мм, 2.5мм, 3мм)
Уметничка хартија (128gsm,157gsm… итн)
MOQ 1000ЕЕЗ
Големина Прилагодено
Боја Можеме да прилагодиме печатење на која било боја на Pantone
Оригинално црно, Бело, Златна и сребрена боја
Печатење Офсет печатење, печатење на свилен екран
Отстранување на површината Сјаен лакирање, Сјајна ламиниране, Мат ламиниране, УВ-облога, Втиснување итн
Златно врело печат, Сребрено врело печат, Црно врело печат и Црвено жешко печат итн
Формат на цртање PDF, АИ, П.С.
Пакување хартиена кутија за подароци се спакувани во стандардна кутија за извоз или според вашите барања
ОЕМ Да
Испорака луксузни кутии за подароци ќе потрае 15 работни денови за производство на масовно производство по приемот 50% депозит.

Кутија за пакување коса, Ние нудиме проверка на квалитетот на хартијата; инспекција на квалитетот на материјалите; проверка на квалитетот на печатењето; инспекција за квалитет на печатење на филмови; инспекција за квалитет на втиснување со печат; проверка на квалитетот на УВ пиво со конкавен притисок; квалитетна проверка на монтирана леплива кутија; проверка на квалитетот на кутијата за пакување на готовиот производ; инспекција за квалитет на товарење на торба за пакување.

Погоден за пакување подарок, алишта, козметички производи, перика, чевли, накит, часовник, очила, чоколадо, лек, бутик, дневни производи, електроника за широка потрошувачка, и сите други производи.

Можеме да направиме златно / сребрено врело печат, Сјајна / мат ламиниране, УВ-облога, втиснување, отфрлање како ваше барање.

Можеме да поставиме додатоци во кутијата за да спречиме да се тресат вашите производи

1.Бесплатни дизајн
Тим за професионален дизајн за да ги решите проблемите со изгледот на дизајнот
2.Производи
Сертифицирани суровини од FSC & еколошки суровини што може да се рециклираат
3.Тим за инспекција на квалитет
100% инспекција на производи за да се обезбеди целосен квалитет
4.Брза испорака
Навремена пратка, близу до пристаништето,заштедете ги трошоците за испорака
5.Стручна служба
Професионална услуга за предпродажба и пост-продажба, нека не се грижите за купување Изберете од најразлични завршувања на цврсти метални или пластични делови, изграден според прецизните спецификации на дизајнот.

24ж онлајн услуга со брз одговор
Повратни информации во реално време за напредокот на производството на клиенти
Професионален тим за дизајн
Бесплатно подигнување во Гуангжу

Помина сертификација FSC и SGS.

Пакување: 1компјутер / Плојбаба,50-100парчиња / картон, А = надворешен пакет, или според специфичните барања на клиентите.
испорачување: Пример со експрес (DHL / UPS / TNT / FedEx / EMS), Од воздух, Масовно производство по море ...

1. Можете ли да го испечатите како мој дизајн и лого?
Да,можеме да испечатиме какво било според вашите барања, само ве молиме кажете ни ја вашата идеја или испратете ни ја вашата содржина за печатење.

2. Кога можам да ја добијам цената?
Обично цитираме внатре 24 неколку часа откако ќе го добиеме вашето барање.

3. Како можам да добијам примерок за да го проверам вашиот квалитет?
По потврда на цената, може да побарате од примероците да го проверат нашиот квалитет.
а. Празниот примерок може слободно да ја провери структурата и материјалот,ако не ти пречи да ја носиш поштенската.
б. За прилагодување на печатени примероци, ние ќе наплаќаме $30-$100 за покривање на трошоците за филм&печатење.
в. Откако примерокот е платен и датотеката за дизајн е потврдена,потребни му се 3-5 дена за да се направи примерокот, и 4-7 дена да се испраќаат со експрес.

4. Какви датотеки прифаќате за печатење?
АИ, ПСД, ЦДР, PDF формат.

5. Можете ли да го направите дизајнот за нас?
Да. Имаме професионален тим со богато искуство во дизајнирање и производство. Само кажете ни ги вашите идеи и ние ќе ви помогнеме да ги спроведеме вашите идеи во совршени производи.

6. Што е со водечкото време за масовно производство?
Искрено, зависи од количината на нарачката и сезоната кога ќе ја нарачате. Нормално 7-15 дена повеќе од 10000 ЕЕЗ.

7. Кои информации треба да ве известам за да добиете точна цена?
1. каква големина сакате? или големината на производите што ќе ги спакувате?
2. кој вид материјал? или како наш предлог?
3. колку бои печатење ? 1 боја? 2 бои или повеќе?
4. колку парчиња сакате?

Испратете ни ја пораката до нас:
ПРАВДА СЕГА

Препорака на производот

ПРАВДА СЕГА