×
MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging
MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging
MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging
MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging
MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging
MOQ 1000pcs China Supplier Eco friendly Print Rigid Custom Paper Drawer Box Jewelry Gift Packaging
MOQ 1000 парчиња Кина Добавувач Еко-пријателско пакување Кутии со фиоки за накит за накит за накит

Нашиот MOQ 1000 парчиња, Ние го прилагодуваме производителот на пакување хартија, фокусирајте се на производи за пакување со обична хартија за 15 години, решенијата за врвно пакување му носат поголема вредност на вашиот производ.

Детали за производот Повратни информации сега

Предмет MOQ 1000 парчиња Кина Добавувач Еко-пријателско пакување Кутии со фиоки за накит за накит за накит
MOQ 1000ЕЕЗ
Х.С.. Код 48191000000
Материјал Крафт-хартија,Хартиена табла, Уметничка хартија,Брановидна табла,Обложена хартија, итн
Големина(L * W * H) Прифатете обичај
Боја Печатење на лито CMYK, Печатење во боја на пантоне, Флексо печатење и УВ печатење како ваше барање
Завршете ја обработката Сјаен / Мет лак, Сјајна / Мет ламиниране, Печат на златна / жичка, УВ-точка, Врежана, итн.
Употреба на индустријата Пакување на хартија, испорачување, Чоколадо, вино, козметички производи, парфем, облека, накит, тутун, храна, подарок дневни производи, електронски, издавачки куќи, играчки за подароци, дневни потреби, специјалитет, изложба, Пакување, испорачување, итн.
Надоместок за примероци Примероците за акции се бесплатни
Тип на рачка Рачка од лента, Рачка за јаже за ПП, Памучна рачка, Рачка на Грозгрин, Најлонска рачка, Извртена рачка од хартија, Рамна рачка од хартија, Рачка за сечење или прилагодена
Водечко време 5 работни денови за примероци; 10 работни денови за масовно производство
КК Строга контрола на квалитетот под SGS, ISO9001 и Intertek.
Предност 100% фабрика со многу напредни капацитети
Сертификација BSCI, ISO9001 / 14001, BV TUV SGS FSCetc.

Тековната кутија за пакување е направена од цврста хартија и широко се користи за чоколадо, вино, козметички производи, парфем, облека, накит, тутун, храна, подарок дневни производи, електронски, издавачки куќи, играчки за подароци, дневни потреби, специјалитет, изложба итн.

Погоден за пакување подарок, алишта, козметички производи, перика, чевли, накит, часовник, очила, чоколадо, лек, бутик, дневни производи, електроника за широка потрошувачка, и сите други производи.

Можеме да направиме златно / сребрено врело печат, Сјајна / мат ламиниране, УВ-облога, втиснување, отфрлање како ваше барање.

Можеме да поставиме додатоци во кутијата за да спречиме да се тресат вашите производи

1.Бесплатни дизајн
Тим за професионален дизајн за да ги решите проблемите со изгледот на дизајнот
2.Производи
Сертифицирани суровини од FSC & еколошки суровини што може да се рециклираат
3.Тим за инспекција на квалитет
100% инспекција на производи за да се обезбеди целосен квалитет
4.Брза испорака
Навремена пратка, близу до пристаништето,заштедете ги трошоците за испорака
5.Стручна служба
Професионална услуга за предпродажба и пост-продажба, нека не се грижите за купување Изберете од најразлични завршувања на цврсти метални или пластични делови, изграден според прецизните спецификации на дизајнот.

24ж онлајн услуга со брз одговор
Повратни информации во реално време за напредокот на производството на клиенти
Професионален тим за дизајн
Бесплатно подигнување во Гуангжу

Помина сертификација FSC и SGS.

Пакување: 1компјутер / Плојбаба,50-100парчиња / картон, А = надворешен пакет, или според специфичните барања на клиентите.
испорачување: Пример со експрес (DHL / UPS / TNT / FedEx / EMS), Од воздух, Масовно производство по море ...

П: Дали сте производител или трговско друштво ?
А.: 100% фабрика + 10 години + 5600 квадратни метри.
П: Можете ли да прифатите OEM или ODM?
А.: Да, само треба да ни го испратите вашиот дизајн, ние ќе го понудиме нашиот најдобар цитат во рамките 24 часови.
П: Дали давате примероци? Дали е тоа бесплатно?
А.: Постоечки примерок бесплатно, може да испорача веднаш. Прилагодено примерок треба примерок задолжен, ќе биде завршен во рок од 3-7 дена. Цената на товарот ќе биде на ваша страна.
П: Можете ли да го направите дизајнот за нас?
А.: Да, Имаме професионален тим со богато искуство во дизајнирање производи од хартија.
П: Каков формат на датотека со уметничко дело треба да ви дадам за печатење?
А.: PDF,АИ,ЦДР,ПСД,Adobe,Основно цртање ID, итн.
П: Како можете да обезбедите проверка на квалитетот?
А.: На процесот на нарачка,имаме стандард за инспекција пред породувањето и ќе ви ги доставиме сликите.

Испратете ни ја пораката до нас:
ПРАВДА СЕГА

Препорака на производот

ПРАВДА СЕГА