• Дома
  • производ
  • Кутија за хартија
  • Пакувања со перика за перки за продолжување на мат црн пакет за коса со перки со рачки за пакувања на бразилски снопови за коса
×
Custom matte black bundle hair extension pillow boxes wig packaging with handles for brazilian hair bundles packing
Custom matte black bundle hair extension pillow boxes wig packaging with handles for brazilian hair bundles packing
Custom matte black bundle hair extension pillow boxes wig packaging with handles for brazilian hair bundles packing
Custom matte black bundle hair extension pillow boxes wig packaging with handles for brazilian hair bundles packing
Custom matte black bundle hair extension pillow boxes wig packaging with handles for brazilian hair bundles packing
Custom matte black bundle hair extension pillow boxes wig packaging with handles for brazilian hair bundles packing
Пакувања со перика за перки за продолжување на мат црн пакет за коса со перки со рачки за пакувања на бразилски снопови за коса

We can design by customers' need and provide professional technique and production method. Also, we design professional molds and production equipment in order to decrease the cost and increase efficiency.

Детали за производот Повратни информации сега

Имаме најпрофесионална опрема за тестирање и најнапредни машини за производство. Значи, имаме можност и доверба да ја извршиме секоја нарачка за да ги исполниме барањата на клиентите.

Големина Прилагодено
Custom order accept
Surface treatment Втиснување, Сјајна ламиниране, Мет ламиниране, Печат, УВ премаз, Лакирање
Печатење a new Heidelberg six-color plus oil presses, Роланд двобојна, машина со четири бои, Монохроматска машина од Хајделберг, 6-ротациона машина за печатење УВ, целосно автоматски, semi-automatic screen printing presses
Завршувањето Foil-Stamping, Втиснување, Сјајна ламиниране, Мет ламиниране, УВ премаз.
Карактеристика High-quality, durable and strong
Материјал хартија
Paper type Уметничка хартија, ivory paper, крафт-хартија,corrugated paper etc.
Време на испорака 6-9DAYS according to customer choose express:Федекс,DHL,UPS-от,SF-EXPRESS etc.
Package as customer's requirement:100pcs/bag, 500ЕЕЗ / картон
Payment method Т / Т , Paypal, west union etc;
Време на производство 10-15days after payment, the finial delivery time depend on last quantity;

Дизајнирано уметничко дело output Излез за филм material Материјал за нарачка → Печатење → Ламиниране cutting Сечење со умирање → Лепак(Со машина или рачна работа, зависи од) Check Проверка на КК → Пакување. Испорака

Ние правиме прилагодено поле со вашите барања , исто така, ако ви треба, можеме да испратиме образец за да направите дизајн.

Ние прифаќаме секаков вид на завршна обработка на површината, како што е сјајна / мат ламиниране, топол печат, втиснување, УВ-облога, итн. Следните дадени слики се за ваша убезна референца. За какви било специфични барања, известете не, можеме да ги исполниме сите ваши барања.

 

1.Безбедносно пакување, Производи со сигурен квалитет, Навремена достава со сигурен шпедитер
2.Ние сме пријателски, Креативна и страсна компанија
3.Среќни сме што организираме Дизајн состаноци во нашата канцеларија и фабрика
4.Ние нудиме услуга за нарачка за дизајн за производство на совршено пакување за вашите производи
5.Нашиот тим од инженери ќе ви разговара преку вашиот дизајн и ќе понуди клучни совети за време на прототипирање
6.Драго ни е да ви ги покажеме целосните линии за производство за да бидете сигурни дека сите детали се точни за производството

 

Нашиот главен пазар од Северна Америка, Западна Европа, Јужна Америка, Источна Европа, Азија, Домашни.
Успева на предизвиците и охрабрувањето да биде подобра група во сервисирање на потребите на нашиот клиент.
тимска работа, соработка, добра комуникација и компанија за култура на креативни иновации.

1.Изградивме совршен систем за контрола на квалитетот. Нашата компанија го помина ИСО 9001:2008 сертификат.
2.Имаме комплетно опремена модерна лабораторија за анализа за да обезбедиме торбата или кутијата да достигнат степен на храна и да ги достигнат сите барања од клиентите.
3.Нашиот производ е извезен во повеќе од 100 земји и области. Како што е Средна Азија, Јужна Америка, Јас, Јапонија и така натаму.
4. Ние срдечно ги поздравуваме сите нови и стари клиенти кои доаѓаат во посета на компанијата за пакување Оухаи!

Нашата фабрика зафаќа површина од 5600 квадратни метри, опремени со напредна опрема за домашно производство и првокласна техничка сила, има добро обучен 100 работници, менаџерски персонал на 15 луѓе, 20 технички персонал. Ние снабдуваме барем 3 пати КК пред испорака.

Custom matte black bundle hair extension pillow boxes wig packaging with handles for brazilian hair bundles packing-ouhaipackaging

1. Ние можеме да ги задоволиме сите ваши барања, како што се давање совети за нови производи, покажувајќи ви фотографии за производот, и испратете некои примероци доколку му требаат на клиентот.
2. Добредојдени да го испратиме вашиот персонал за проверка на вашите производи, и можеме да обезбедиме автомобил за да ги собереме вашите штабови од каде и да се.

*Одличен дизајн како барање на клиент
*Професија технолошки тим за решавање на сите вешти проблеми
*Внимателна проверка на квалитетот пред испорака
*Производител на OEM, Офсет печатење
*Да ги поседувате фабричките згради и машините за да ја направите цената конкурентна

Custom matte black bundle hair extension pillow boxes wig packaging with handles for brazilian hair bundles packing-ouhaipackaging

1. Ние ќе ве задржиме во контакт внатре 24 часови, и исто така ќе останеме во контакт за понатамошни прашања.
2. Ние ќе ве известиме откако ќе ја добиеме уплатата, и плаќањето го чуваме како кредитна сметка сè додека нашите клиенти не се задоволни од производот и нашата услуга.

Custom matte black bundle hair extension pillow boxes wig packaging with handles for brazilian hair bundles packing-ouhaipackaging

1) Пакување: 5000 ЕЕЗ, even 10000 pcs small bags in 1 carton or as clients’ sizes requested

2) Shipment: by sea about 18-28 days or by express (DHL, UPS-от, Федекс) and air about 3-4days

3) Плаќање: T/T and western union, money gram

1.Која е вашата палета на производи?
Ние произведуваме пакет за пластична кутија за печатење, Рачно изработено пакување хартиена кутија,Исчистете ја лентата за блистер,Пакет со блистер Clamshell итн. Добредојдовте да контактирате со нас за да дознаете повеќе детали.

2. Дали сте производител?
Да. Бевме во обезбедување на професионални решенија во индустријата за печатење и пакување 10 години.

3. Дали имате залиха производи за продажба?
Да, Сепак, во повеќето случаи, работиме на нарачки за OEM. Тоа значи дека вашите сопствени производи може да се прилагодат се додека детално ни ги дадете информациите за производството.

4. Кои информации треба да ве известам ако сакам да добијам понуда?
- Големина на производите (Должина x Ширина x Висина)
- Материјал
- Бои за печатење
- Квантитет
- Ако е можно, Ве молиме, наведете и слики или скица за дизајн за проверка.

5. Кога создаваме уметнички дела, кој формат е достапен за печатење?
-Најчесто користените: PDF, ЦДР, АИ, ПСД.
-Големина на крварење: 3-5мм.

6. Колку дена ќе бидат завршени примероците? Како за масовното производство?
-Општо, 2-3 денови за правење примероци
-Времетраењето на преклопувањето на крафт-кутијата ќе зависи од количината, уметност на производство, итн.

7. Може ли да добијам БЕСПЛАТНО ПРИМЕР?
-Да. Можеме да ви испратиме БЕСПЛАТЕН примерок од акции до вас ; прилагодениот примерок не е БЕСПЛАТНО.

8. Како ги испраќате готовите производи?
-Покрај море
-Со авион
-Со курири, ТНТ, DHL, Федекс, UPS-от, итн.

Испратете ни ја пораката до нас:
ПРАВДА СЕГА
ПРАВДА СЕГА