Custom Creative Gift Paper Socks Packaging Box With Lid
Custom Creative Gift Paper Socks Packaging Box With Lid
Custom Creative Gift Paper Socks Packaging Box With Lid
Custom Creative Gift Paper Socks Packaging Box With Lid
Custom Creative Gift Paper Socks Packaging Box With Lid
Custom Creative Gift Paper Socks Packaging Box With Lid

Кутија со пакување за креативни подароци од чорапи за хартија со капак

We are the manufacturers, with Experienced Staff, Professional Service, MOQ is 1000pcs, customized artwork accepted, Professional designer, supply free design service, High quality, best price, навремена испорака. We have professional packaging design department , Professional packaging designer will make the color on boxes or bags very nice to printing and reduce the error.

Детали за производот

Повратни информации сега

Параметри на производот

Предмет: Custom creative gift paper socks packaging box with lid
Материјал: а) Брза слонова коска(Бел картон)
б) Уметничка хартија(Обложена хартија)/Matte art paper
в) Duplex board with white/grey back
г.) Grey board
e) Крафт-хартија(Занаетчиска хартија)
ѓ) Recycled paper
g) Секој материјал како ваше барање.
Печатење на површината: Hotешка печат, Сечење на умирање, Втиснување, Печатење на свилен екран, Сјај ламиниране,
Мат ламиниране, Лакирање, metallic Lamination
Printing advantage: 1.Прилагодени мастила и премази, unless design choice
2.Glossy and embossed areas of the page to create a one-of-a-kind look.
3.Облога што одговара на вашиот производ.
4.Turn your print content into a vivid sensory experience that will get your audience

talking

5.Heidelberg printing machine ensure your printing quality.cutting machine makes

accurate size.

Примероци: Free similar sample is available in our stock for checking quality
Sample will be shipped by courier
Delivery cost can be negotiated
Време на испорака: 10-12 days after confirming your order
Shipping Port: Гуангжу или Шенжен
Shipping Way: Експрес, air and sea
Плаќање: Т / Т, Western Union, Paypal, Грам пари и Alipay
50% депозит за да се потврди нарачката, и 50% balance before shipment
Пакување: Standard export carton or plastic bags or boxes

 

Детали за производот

Процес на нарачка
Дизајнирано уметничко дело output Излез за филм material Материјал за нарачка → Печатење → Ламиниране cutting Сечење со умирање → Лепак(Со машина или рачна работа, зависи од) Check Проверка на КК → Пакување. Испорака

Површински ефект
Ние прифаќаме секаков вид на завршна обработка на површината, како што е сјајна / мат ламиниране, топол печат, втиснување, УВ-облога, итн. Следните дадени слики се за ваша убезна референца. За какви било специфични барања, известете не, можеме да ги исполниме сите ваши барања.

За квалитетот
1.We built the perfect quality control system. Our company has pass the ISO 9001:2008 certificate.
2.We have a fully equipped modern analysis lab to ensure the bag or box to reach the food grade and reach all of the requirements from clients.
3.Our product has been exported to more than 100 countries and areas. Such as Middle Asia, Јужна Америка, EU, Japan and so on.
4. We cordially welcome all the new and old customers come visiting Ouhaipack company!

Ф.AQ

1.П: Дали сте производител или трговско друштво ?
А.: 100% фабрика + 10 години + 5600 квадратни метри.

2.П: Можете ли да прифатите OEM или ODM?
А.: Да, само треба да ни го испратите вашиот дизајн, ние ќе го понудиме нашиот најдобар цитат во рамките 24 часови.

3.П: Дали давате примероци? Дали е тоа бесплатно?
А.: Постоечки примерок бесплатно, може да испорача веднаш. Прилагодено примерок треба примерок задолжен, ќе биде завршен во рок од 3-7 дена. Цената на товарот ќе биде на ваша страна.

4.П: Можете ли да го направите дизајнот за нас?
А.: Да, Имаме професионален тим со богато искуство во дизајнирање производи од хартија.

5.П: Каков формат на датотека со уметничко дело треба да ви дадам за печатење?
А.: PDF,АИ,ЦДР,ПСД,Adobe,Основно цртање ID, итн.

6.П: Како можете да обезбедите проверка на квалитетот?
А.: На процесот на нарачка,имаме стандард за инспекција пред породувањето и ќе ви ги доставиме сликите.

Испратете ни ја пораката до нас:

ПРАВДА СЕГА

Препорака на производот

ПРАВДА СЕГА

Контактирајте не

Гуангжу Ouhai материјал за печатење копродукции, ООД Македонски
Име: Ксу Бао
Телефон: +86 15815880089
Тел: +86-757-84122951
Е-пошта: [email protected]
Адреса: RM702, Зграда Нансонгхуи, Авенија Гонгје бр .656. Југ, 510288 Окружниот Хајзу, Гуангжу ,Кина.
top